2:3
2:1
4:2
- : -
branky (asistence): 06:42 Lukáš Pešek (Lukáš Felgr), 12:10 Miroslav Zajíček, 21:42 Daniel Pilný (Ladislav Beneš), 26:41 Jaroslav Wohlhöfner (Lukáš Samek), 31:56 Daniel Sýkora (Lukáš Felgr), 36:08 Lukáš Pešek (Lukáš Felgr), 38:22 Michal Seiner (Martin Jedlička), 39:59 Ondřej Pátek (Jaroslav Wohlhöfner)
branky (asistence): 02:25 Ondřej Šrámek (Matěj Kubina), 08:26 Vojtěch Schwarz (Petr Jiřička), 13:01 Matěj Kubina (Miroslav Slezák), 15:56 Petr Jiřička, 33:18 Vojtěch Schwarz (Petr Jiřička), 42:02 Radek Sedláček

HAGA Pardubice A - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 8:6
7. Lukáš Pešek, 13. Miroslav Zajíček, 22. Daniel Pilný, 27. Jaroslav Wohlhöfner, 32. Daniel Sýkora, 37. Lukáš Pešek, 39. Michal Seiner, 40. Ondřej Pátek - 3. Ondřej Šrámek, 9. Vojtěch Schwarz, 14. Matěj Kubina, 16. Petr Jiřička, 34. Vojtěch Schwarz, 43. Radek Sedláček; rozhodčí: Aleš Jansa - Lukáš Laštovička; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ladislav Beneš 14 - Karel Hašek 10; po třetinách: 2:3, 2:1, 4:2;
45:00
44:15
Jaroměř jde do 6ti
42:02
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Radek Sedláček bez asistence (8:6).
42:02
Je tu faul. Rozhodčí zvedá ruku, naši hráči však nepřestávají presovat a střílí gol.
39:59
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Ondřej Pátek, asistoval Jaroslav Wohlhöfner (8:5).
39:59
Parádní kličkou překonává brankáře a jednou rukou šťouchl míček do brány
39:36
Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
38:22
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Michal Seiner, asistoval Martin Jedlička (7:5).
38:22
Po situaci 2 na 1 střílí gol domácí hráč do prázdné brány
36:08
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Lukáš Pešek, asistoval Lukáš Felgr (6:5).
36:08
Pěkně využitá šance domácích.
33:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Vojtěch Schwarz, asistoval Petr Jiřička (5:5).
33:18
Velice pěkný gol v podání pana Schwarze přímo do víka.
31:56
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Lukáš Felgr (5:4).
31:56
Přihrávka od mantinelu a střela. Karel Hašek se snažil míček vyrazit rukou, ale marně.
30:00
30:00
29:15
Míček lítá po hřišti od brány k bráně. Diváci nestačí sledovat hru,
26:57
Tak a je vyrovnáno. Přihrávka z poza brány. Nehlídaný hráč napřahuje a trefuje bránu.
26:41
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Lukáš Samek (4:4).
21:42
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Daniel Pilný, asistoval Ladislav Beneš (3:4).
21:42
Domácí využívají přesilovku.. střela byla odraženo od hostujícího hráče, a proto Hašek nemohl dostatečně rychle zareagovat.
20:04
Vyloučen hráč Viktor Ulip družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za bránění ve hře.
20:04
Domácí hráč běží na bránu, avšak hokejka Viktora Ulipa si myslí něco jiného a podráží hráče, Viktor Ulip se tváří nevinně, ale rozhodčí jsou nekompromisní.
19:52
Střela domácích ze střední vzdálenosti, Jan Mráz však zasahuje a střelu odráží do bezpečí.
15:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Petr Jiřička bez asistence (2:4).
15:56
Ve hře se nám také prosadil Petr Jiřička, který pálí do golmana, střela se odráží a on využívá druhý pokus, ten už byl o něco úspěšnější
15:18
Hosté se po odpískaní dravě ženou dopředu. Šanci má Mirek Slezák, ale golman lehá na zem a střelu chytá
15:00
15:00
13:01
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Matěj Kubina, asistoval Miroslav Slezák (2:3).
13:01
Přihrávka z poza branky od krásně uvolněného Mirka Slezáka, Kubina gol
12:10
Branku družstva HAGA Pardubice A vstřelil Miroslav Zajíček bez asistence (2:2).
12:10
Domácí využívají přesilovky...
11:45
Vyloučen hráč Jan Jirka družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
11:45
Hráč týmů domácích si chtěl vystřelit na bránu avšak Jan Jirka mu v tom zezadu zabránil z tohoto zákroku si odnáší 2 minuty na trestné
08:26
08:26
Vojta Schwarz si v klidu potáhl míček po mantinelu a umísťuje střelu nad nohu golmana.
06:42
06:42
Domácí využívají rozehrávku z rohu a posílají balonek na nehlídaného Peška, který posílá míček za brankovou čáru.
04:15
Domácí tým pálí na Haška ze všech stran, ale většinou míjí
02:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil Ondřej Šrámek, asistoval Matěj Kubina (0:1).