5:1
2:0
1:3
- : -
branky (asistence): 01:58 Stanislav Fencl (Tomáš Červenka), 02:30 Ondřej Choleva (Daniel Fencl), 03:53 Ondřej Choleva (Jan Schejbal), 05:30 Ondřej Choleva (Daniel Fencl), 07:14 Daniel Fencl (Petr Svoboda), 12:50 Petr Svoboda (Pavel Roubal), 18:23 Tomáš Červenka (Jan Václav), 23:30 Ondřej Choleva
branky (asistence): 09:01 Jan Petrmichl (Jan Morava), 21:12 Jan Baumruk (Jan Morava), 28:11 Petr Šilhavý (Přemysl Voráček), 29:23 Jan Baumruk (Jan Morava)

T.J. Sokol Koterov - SPORT CLUB Klatovy 8:4
2. Stanislav Fencl, 3. Ondřej Choleva, 4. Ondřej Choleva, 6. Ondřej Choleva, 8. Daniel Fencl, 13. Petr Svoboda, 19. Tomáš Červenka, 24. Ondřej Choleva - 10. Jan Petrmichl, 22. Jan Baumruk, 29. Petr Šilhavý, 30. Jan Baumruk; rozhodčí: Jakub Iha - Karel Hencl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Michal Šuniar 10 - Martin Klán 21; po třetinách: 5:1, 2:0, 1:3;
30:00
29:23
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Baumruk, asistoval Jan Morava (8:4).
28:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Petr Šilhavý, asistoval Přemysl Voráček (8:3).
23:30
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Ondřej Choleva bez asistence (8:2).
21:12
20:00
20:00
18:23
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Tomáš Červenka, asistoval Jan Václav (7:1).
16:06
Vyloučen hráč Přemysl Voráček družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
12:50
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Petr Svoboda, asistoval Pavel Roubal (6:1).
12:32
Vyloučen hráč Jan Václav družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:52
Vyloučen hráč Petr Tykal družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání.
11:30
Klatovy jsou stále pod velkým tlakem Koterova.
10:00
10:00
A právě byla zahájena druhá třetina, kde se budou Klatovy snažit zvrátit dosavadní výsledek utkání.
10:00
09:01
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Jan Morava (5:1).
09:01
Klatovy po krásné kombinaci vstřelují branku v podání Jana Petrmichla a Jana Moravy.
07:14
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Daniel Fencl, asistoval Petr Svoboda (5:0).
07:14
Klatovy jsou přejížděny elitní Koterovskou formací a ta dává další gól.
05:30
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Ondřej Choleva, asistoval Daniel Fencl (4:0).
03:53
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Ondřej Choleva, asistoval Jan Schejbal (3:0).
03:53
Ondřej Choleva přidavá další branku do sítě Klatov.
03:11
Přemysl Voráček teď netrefil skákavý balón přesně a střílí velice vysoko nad bránu.
02:30
01:58
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil Stanislav Fencl, asistoval Tomáš Červenka (1:0).
01:58
Krásný střela v podání Stanislava Fencla, která končí gólem v síti mladého Klána.