2:0
3:4
0:3
- : -
branky (asistence): 00:24 Martin Martiniak (Matyáš Šindler), 10:00 Dominik Kaloč, 24:18 Matyáš Šindler, 26:44 Martin Martiniak (Marek Warcop), 35:33 Martin Martiniak (Matyáš Šindler)
branky (asistence): 25:10 Marek Veselý (Vilém Kavan), 31:14 Marek Veselý (Ondřej Hurt), 32:24 Marek Veselý (Matěj Čermák), 39:06 Marek Veselý (Vilém Kavan), 41:03 Ondřej Hurt (Matěj Čermák), 47:35 Jan Kolář (Matěj Čermák), 57:59 Jan Lang (Martin Remeš)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:7
1. Martin Martiniak, 11. Dominik Kaloč, 25. Matyáš Šindler, 27. Martin Martiniak, 36. Martin Martiniak - 26. Marek Veselý, 32. Marek Veselý, 33. Marek Veselý, 40. Marek Veselý, 42. Ondřej Hurt, 48. Jan Kolář, 58. Jan Lang; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:3 + Daniel Richtr 5; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 17 - Patrik Zítka 21; po třetinách: 2:0, 3:4, 0:3;
60:00
Střely po 3. třetině: Ostrava - 5, Praha - 8
60:00
Komentář trenéra domácího týmu pana Petra Koutného: Ve vyrovnaném utkání rozhodly naše nevyužité přesilovky a naopak dvě inkasované branky. Úvod utkání nám vyšel, ale konec patřil Spartě. Vyhrál šťastnější tým hostí. V bojovném utkání jsme měli hodně nevyužitých šancí, což nás mrzí.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu pana Jaroslava Berka: Úvod utkání nám nevyšel, pak jsme svou hru zlepšili a zejména díky výborně ubráněným oslabením a využití našich střeleckých dovedností jsme zápas vyhráli. Děkujeme soupeři za utkání.
57:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang, asistoval Martin Remeš (5:7).
57:59
Takzvané nedáš-dostaneš se právě potvrdilo.
57:55
Maty Šindler střílí nad.
56:44
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:44
Ostrava dostává šanci vyrovnat.
55:01
Rozehrávka Ostravy před bránou skončila neúspěchem, tzn. střelou do bloku.
54:30
Gól Sparty nebyl uznán kvůli sekání.
53:43
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
53:10
Z obrany vystřelil jedovatou střelu Flašar, nakonec však byla zblokovaná hokejkou protihráče.
52:41
Hra je opět 5na5.
51:39
Ani jeden z týmu neměl zatím ve hře 4na4 žádnou větší šanci.
50:41
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:35
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
49:50
Rozhodčí zvedají ruku a Sparta jde do šesti.
48:50
Martiniak zahazuje šanci na gól a míjí bránu.
47:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Matěj Čermák (5:6).
47:35
Praha sice přesilovku nevyužila, ale pár sekund na to se poprvé v dnešním zápase dostává do vedení.
47:14
Domácí jsou v plném počtu.
46:43
Krhovják se dostal až za bránu hostů, kde však míček ztratil.
45:57
Kolajta teď se štěstím chytl ten "horký brambor" , který mu skákal po rukách.
45:14
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
45:11
Veselý opět ohrozil Kolajtovu bránu.
44:05
Martiniak metr od brány přestřeluje.
43:20
Kolajta uklidňuje situaci a chytá míček do ruk.
42:33
Hra Sparty se o úroveň zvedla a ona je teď právě tou, která udává směr hry.
41:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Matěj Čermák (5:5).
41:03
Spartě se, trošku se štěstím, podařilo vyrovnat stav.
40:10
Domácí předvedli krásnou kombinaci, bohužel zakončení jim uteklo.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Ostrava - 17, Praha - 10
40:00
39:10
Sparta je po gólu velmi při chuti a hraje se jen na domácí polovině.
39:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Vilém Kavan (5:4).
38:51
Střelu ze středu Kolajta chytá.
38:16
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
37:50
Plachtící střelu Homoly chytá Zítka jako malinu.
37:16
Utkání sleduje 70 diváků, děkujeme!
36:29
Tým hostí v plném počtu.
36:02
Kubiczek to zkusil z obrany, o milimetry však netrefil bránu.
35:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Matyáš Šindler (5:3).
34:48
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
34:48
Uvidíme hru 5na3.
34:04
Kavan předvedl nádherný blok a zmařil Martiniakovi gól.
33:14
Přesilovka domácím v tomto zápase moc nesvědčí a dosud si nevytvořili žádnou gólovou šanci.
32:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Matěj Čermák (4:3).
32:24
Domácí asi zapomněli, že hrají přesilovku a dostávají gól.
31:29
Vyloučen hráč Daniel Richtr družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 5 minut za hrubost.
31:29
Richtr nepěkně shodil Kuklu u mantinelu a dostává pět minut.
31:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Ondřej Hurt (4:2).
31:14
Veselý dostává Spartu opět na dvoubrankový rozdíl.
30:07
Sparta teď domácí zatlačila na jejich polovině.
29:24
Lang se dravě dere směrem k ostravské bráně.
28:44
Šance Kavana zblokovaná Homolou.
27:47
Sparta zkouší nahazovat míčky do útočného pásma. Zatím však bez většího úspěchu.
26:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Marek Warcop (4:1).
26:44
Martiniak po dorážce dostává míček za Zítkova záda.
26:20
Pícha ze středu přestřeluje bránu.
25:10
25:10
Sparta protentokrát vrací úder a snižuje rozdíl.
24:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (3:0).
24:18
Šindler ukázal divákům neskutečnou akci a zvyšuje skóre.
23:26
Velký chumel před Kolajtou gólem nekončí.