0:2
1:3
- : -
branky (asistence): 41:02 Kristína Hudáková (Markéta Režnarová)
branky (asistence): 18:11 Adéla Polívková (Martina Kleinová), 33:04 Lucia Košturiaková (Iveta Hyršlová), 35:12 Iveta Hyršlová (Tereza Hanzlíková), 42:59 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková), 55:47 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková), 59:31 Nikola Hermannová

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 1:6
42. Kristína Hudáková - 19. Adéla Polívková, 34. Lucia Košturiaková, 36. Iveta Hyršlová, 43. Lucia Košturiaková, 56. Lucia Košturiaková, 60. Nikola Hermannová; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 151; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 14 - Jana Christianová 32; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:3;
60:00
Komentář k utkání trenéra Ostravy Jakuba Robenka: Poprvé jsme se letos přiblížili organizované hře, která Nás zdobila v loňské sérii s Bohemians. Výsledek tomu sice neodpovídá, ale my dnes byli dle mého názoru lepším týmem. Bohužel jsme neproměnili spoustu šancí a nutno zdůraznit, že Tigers hráli velmi chytře. Na jeden gól se nevyhrává a to, že jsme nestřelili snad 5 nebo 6 tyček Nás neomlouvá. Gratulujeme soupeři
60:00
Komentář trenérky Tigers Markéty Šteglové: Jsem ráda, že po trošku hrůzostrašné první třetině, kdy jsme se téměř nedostaly do zápasu, jsme už další dvě třetiny odehrály trochu lépe. Stálo při nás i štěstí, jsme rády za tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině: 15-6
60:00
59:48
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
59:31
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová bez asistence (1:6).
59:00
Další šance Kapcové. Christiánová byla dobře postavená.
58:24
Kapcová už poněkolikáté doráží před hostující brankou.
57:05
Ostravským hráčkám dnes není přáno.
56:45
FBC to zkouší nadále v 6.
55:47
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Tereza Hanzlíková (1:5).
55:47
Do prázdné brány při hře 6 proti 5 uklízí míček Košturiaková a připisuje si tak na své konto hattrick.
55:24
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
53:44
Ani na dvakrát se nepodařilo Kapcová dostat míček do brány.
53:19
Máme tady malé přerušení. Christiánová si potřebovala upravit čelenku pod helmou.
51:51
Vší silou se Pastušková snažila prošťourat míček za Christiánovou.
51:10
Steinbachová si sběhla na středu odkud docela nepříjemně pálila.
49:37
Jediná šance ve hře 4 na 4 přišla z hole Rybičkové. Její střelu však do klína lapila Christiánová.
47:24
Vyloučen hráč Martina Kleinová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
47:24
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
47:24
Pošťuchovačka před bránou končí vyloučením hráček s číslem 68 na zádech.
46:51
Fanoušci Ostravy jsou neúnavní a stále se snaží svůj tým hnát vpřed.
45:27
Kapcová dostala na velké brankoviště přihrávku na hrudní košíček. Ze vzduchu se pak snažila míček umístit za záda Christiánové. Bohužel pro Ostravu to zase nevyšlo.
44:40
Kubišová střílí z poměrně velkého úhlu. Golmanka Ostravy vyráží.
42:59
42:59
A zase ten citrónek. Přihrávka zpoza brány a Košturiaková zametá mezi nohy Tomšové.
41:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Markéta Režnarová (1:3).
41:02
K. Hudáková dostala přihrávku do prázdné brány. Tady už byla Christiánová bezmocná. Ostrava slaví první zásah!
40:00
Střela do tyčky hráč Andrea Pastušková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
Střela do tyčky hráč Dominika Steinbachová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8-9
40:00
39:20
Pasáž nahoru a dolů. Pastva pro diváky, nervy pro trenéry.
38:35
Vrlíková si obhodila poslední hráčku Tigers. Zakončení už ale bylo na dlouhou hokejku.
37:33
Pohlednou akci předvedla pětice v čele s Billou. Jmenovaná hráčka se na jejím konci pokusila o střelu. Tomšová si s pokusem poradila.
36:30
Ostravankám se ne a ne podařit prostřelit Christiánovou.
35:12
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Tereza Hanzlíková (0:3).
35:12
Gól jako přes kopírák. Další citrónek, jen se změnili autoři, jenž měli podíl na této brance.
34:44
Christiánová se stačila přesunout proti střele Káčové.
33:04
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Iveta Hyršlová (0:2).
33:04
Hyršlová nahodila tzv. citrónek před bránu. Košturiakové jen stačila nastavit hůl.
32:30
Pražský tým nezvykle moc chybuje v rozehrávce. Je to možná tím, že hráčky Ostravy se snaží o velice aktivní napadání.
31:25
Kotzurová pálí! Christiánová čape.
30:08
Káčová vyslal jedovku. Střela se otřela o hůl jedné z hráček před bránou a skončila za mantinelem.
29:42
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za držení.
29:34
Billá se pokusila obloučkem překvapit Tomšovou. Ta se však nachytat nenechala.
28:52
Hyršlová vypadá otřeseně. Po souboji s Kapcovou se těžce zvedá z palubovky.
27:57
Vavrečková vyslala dlouhou přihrávku na K. Hudákovou, ta z první zamířila o kousek jinam, než by bylo potřeba.
26:49
Ajajajaj. To je škoda pro Ostravu. Káčová ze středu hřiště pálí, Christiánová skvělým zákrokem míček vyráží.
25:22
Hyršlová střelou z krátké vzdálenosti od domácí branky orazítkovala helmu Tomšové.
23:32
Káčová si výborně počkala na křižný pas jedné z tygřic. Míček při střele však nechala za sebou, z čehož vznikl protiútok zakončený střelou Suré. Tomšová skákavý míček uklidila do své náruče.
22:00
Střela K. Hudákové od mantinelu jen těsně míjí horní tyčku.
21:43
Cca minutu si pražské hráčky přihrávaly na své polovině. Nakonec přišla špatná rozehrávka a faul na Kapcovou.
20:00
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 10-5
20:00
19:27
Nacvičený signál při standardce Ostravy končí takových 20 čísel vedle pravé tyčky Tigers.
18:11
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Martina Kleinová (0:1).
18:11
Polívková využívá přečíslení střelou do protějšího rohu brány. Střela opravdu vyvedená!
17:37
Po skvělém pressu vybojoval režnarová míček u mantinelu. Myšlenka přihrávky na Káčovou byla naprosto ideální v její pozici. Provedení však pokulhávalo a Káčová dostala skákavou nahrávku. Střela nakonec mířila do VIP tribuny.
15:20
Kleinová vystřelila po brilantní křižné přihrávce. Tomšová se však skvěle přesunula a zamezila ve skórování.
14:20
Hermannová vykoupala ostravskou hráčku a snažila se backhandem zakončit. Tomšová vyrazila nevyzpytatelnou střelu před sebe. Naštěstí nebyla pro Ostravu žádná z hráček hostí na středu, kde míček směřoval.
11:55
Kotzurová předvedla brilantní fake move, který jí sbaštila i s navijákem jedna z pražských hráček. Kotzurová posléze pelášila po levém mantinelu odkud našla zcela osamocenou Pastuškovou na středu hřiště. Její stele chyběly iba centrimetry.
09:37
Rybičková šťouchaným backhandem z velkého brankoviště chtěla zasunou míček Christiánové mezi nohy. Tygřice v hostující bráně se však nenechala nachytat na švestkách.
07:22
Pokud se holky z Jižního města rozhodnout jít z postupného útoku dopředu, většinou to pro ně končí ztrátou míčku.
06:18
Režnarová se pokusila o střelu. Christiánová kryje svou pravou dlaní.
05:28
Příliš ostré podle rozhodčích. K. Hudáková se opřela do své sokyně až příliš tvrdě.
04:09
Vrlíková se uvolnila u mantinelu a štrádovala si to na střed, kde byla faulována. Z následné standardní situace nebylo prakticky nic.
02:31
Břevínko nad hlavou Christiánové se právě rozezvonilo.
01:40
První šance Tiegrs míří vedle brány.
01:05
Jurečková vyslala křižný pass na Káčovou. Při střele jí však sjel míček z hole.
00:29
Kapcová se snažila přihrát na P. Hudákovou, její přihrávku zpoza brány však zachytila Christiánová.
00:00
Střela do tyčky hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Tereza Hanzlíková, Lucia Košturiaková, Nikola Hermannová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Paulína Hudáková, Veronika Rybičková