0:1
2:2
0:2
- : -
branky (asistence): 30:01 David Mati (Michal Machálek), 32:42 David Mati (Jakub Gregor)
branky (asistence): 15:14 Václav Černoch, 21:14 Jiří Juhaňák (Václav Černoch), 24:39 Jiří Juhaňák (Václav Černoch), 50:13 Lukáš Mráz (Tomáš Kadavý), 57:42 Václav Černoch (Martin Grlický)

FBŠ Hattrick Brno - Bulldogs Brno 2:5
31. David Mati, 33. David Mati - 16. Václav Černoch, 22. Jiří Juhaňák, 25. Jiří Juhaňák, 51. Lukáš Mráz, 58. Václav Černoch; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Filip Kejík 19 - Kryštof Bartek 14; po třetinách: 0:1, 2:2, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Soupeř ukázal především svou individuální kvalitu. Zápas se lámal na konci druhé třetiny, kdy jsme se nedokázali dotáhnout na soupeře, i přes více gólových šancí. Třetí třetinu jsme už tahaly za kratší konec provazu a soupeř potrestal individuální chyby.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Kadlece: Večer spálených šancí, soupeř za stavu 3: 0 potrestal dvě naše chyby. Velký rozdíl v individuálních výkonech, zasloužené pohárové vítězství.
60:00
59:05
Probíhá poslední minuta utkání.
58:03
Hattrick nastupuje v šesti.
57:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Martin Grlický (2:5).
55:57
Kejík zkušeně vyrazil střelu Bulldogs ze střední vzdálenosti.
54:09
Pěkné kombinační přenesení do útočné poloviny na straně Hattricku.
53:09
Tempo a zápal obou týmů se stupňuje.
51:12
Habr zblokoval střelu z nebezpečného prostoru před brankou.
50:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Tomáš Kadavý (2:4).
50:13
Rychlý náběh a nahrávka ze standardní situace zvyšuje skóre hostí.
49:07
Hosté svým částečným napadáním značně znepříjemňují rozehrávku domácích.
46:36
Bulldogs svojí klasickou rozehrávkou ve třech udržují balón ve své režii.
45:16
Vojtíšek těsně přestřelil prudkou střelou z půlky.
43:24
Brom zachytil přihrávku na mantinelu a získal balónek pro domácí.
41:58
Na střely v druhé třetině vítězí domácí v poměru 7:6.
40:00
40:00
39:56
Osamocený Nagy před brankou trefuje břevno!
39:21
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:43
Krásnou kombinaci hostí zkazilo zakončení do odkryté branky.
37:24
Houbal vybojoval v rohu balónek, ale Nagy z jeho přihrávky před bránu přestřelil.
35:25
Bromům pokus volejem dalece minul brankový prostor.
32:42
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jakub Gregor (2:3).
32:42
Mati snižuje náskok hostí střelou z předbrankového prostoru.
30:01
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Michal Machálek (1:3).
30:01
Machálek ze středu vyslal Matiho po mantinelu a ten zakončil nad Bartekovo rameno.
29:43
Kejík vychytal samostatný únik Coufala.
28:57
Timeout FBŠ Hattrick Brno
26:19
Stav střel za první třetinu utkání 3:7 z pohledu domácího Hattricku.
24:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Václav Černoch (0:3).
24:39
Po krosové přihrávce měl před prázdnou brankou Juhaňák lehkou práci.
23:37
Žižka ze středu trefuje pouze blokujícího Gregora.
22:18
Hronek zarazil nahrávku, která by nabídla hostům naprosto odkrytou branku.
21:14
21:14
Kousek před půlkou Juhaňák prostřelil dva bránící hráče Hattricku.
20:39
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:56
Téměř celou poslední minutu třetiny měli hosté balónek pod kontrolou. Do kabiny tedy půjdou s jednobrankovým vedením.
19:05
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:04
Bartek vyrazil Hronkovu střelu, které předcházelo skvělé zachycení míčku v rozehrávce hostí.
15:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch bez asistence (0:1).
15:14
Špatné nahrávky v obraně Hattricku využil Černoch střelou na vzdálenější tyč.
14:02
Bulldogs se obtížně dostávájí přes aktivní obranu Hattricku, ale aji tak dokážou udržet míček.
12:16
Hosté se trochu dostali do zápasu a začínají ohrožovat branku domácích.
08:13
Hronek vybojoval balónek na půlce a v následném souboji v rohu získal rozehrávku.
05:22
Hosté hrají v plném počtu.
05:07
Fabián od mantinelu trefuje horní tyč!
03:22
Vyloučen hráč David Sládeček družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:56
Brom v si v situaci 1 na 0 stáhl balónek příliš daleko od těla, což mu zabránilo střelbu z nebezpečné pozice.
01:12
Obránce Bulldogs zachytil nebezpečnou krosovou přihrávku domácích.
00:20
Po úvodním buly se míčku ujímá tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Juhaňák, David Coufal, Martin Grlický, Václav Černoch
00:00
Line-up domácích FBŠ Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček