3:0
1:3
2:3
0:1
branky (asistence): 03:08 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 17:06 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 19:53 Martin Pražan (Tomáš Sýkora), 22:33 Marek Vávra (Tom Ondrušek), 40:45 Ondřej Mikeš (Martin Pražan), 43:45 Martin Řezáč
branky (asistence): 26:42 Aleš Höffer (David Šimek), 34:21 Kryštof Krbec (Jakub Šárka), 37:56 Jakub Šárka, 43:19 Daniel Cabejšek (Vojtěch Zezulka), 50:25 Aleš Höffer (Adam Růžek), 59:15 Kryštof Krbec (David Šimek), 63:53 Jan Dobisík (Daniel Cabejšek)

FLORBAL CHODOV - FBŠ Bohemians 6:7p
4. Ondřej Mikeš, 18. Tom Ondrušek, 20. Martin Pražan, 23. Marek Vávra, 41. Ondřej Mikeš, 44. Martin Řezáč - 27. Aleš Höffer, 35. Kryštof Krbec, 38. Jakub Šárka, 44. Daniel Cabejšek, 51. Aleš Höffer, 60. Kryštof Krbec, 64. Jan Dobisík; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 32 - Michal Kotouček 26; po třetinách: 3:0, 1:3, 2:3, 0:1;
65:00
Komentář k utkání trenéra domácích Florbal Chodov pana Davida Podhráského: Myslím, že to byl celkem kvalitní a tradičně emotivní zápas, který jsme měli výborně rozehraný. Bohužel jsme v půlce pojali podezření, že je hotovo a následně se nám do zápasu těžko vracelo. I tak jsme to za stavu 6:4 měli zvládnout, ale nezvládli, tak věřím, že se z toho poučíme do dalších zápasů.
65:00
Střely celkem za utkání: Chodov - 32 / Bohemians - 39
65:00
Komentář k utkání trenéra hostů FbŠ Bohemians pana Michala Jedličky: Na utkání v týdnu si myslím atraktivní utkání, kdy Chodov první půlku zápasu byl produktivní a hrál hezky, poté co jsme proměnili přesilovku ve druhé třetině tak jsme se zlepšili a zbytek utkání jsme odehráli vyrovnaně a nakonec jsme se štěstím vyrovnali v power play. V prodloužení jsme byli 4 min na kolotoči a nakonec jsme v jedné akci vyhráli v toto utkání. Děkujeme soupeřům - divákům za utkání.
65:00
Střely za prodloužení: Chodov - 2 / Bohemians - 3
63:53
63:53
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Daniel Cabejšek (6:7).
63:53
Jsme za půlkou prodloužení. Pražan se snažil kolem tyčky. Ale nevyšlo mu to a do útoku se žene Bohemians a trefuje po dorážce branku Chodova a vyhrává tak dnešní utkání po zásluze Dobisíka a Cabejška.
63:30
Zatím se víc tlačí Chodov do zakončení, bohužel pro něj ne tak úspěšně.
62:10
Neskutečná střela Ondruška, ale Kotouček pozorný.
61:30
Tvrdý střet na polovině Chodova, Palatinus a Podhráský na zemi.
60:00
Následuje prodloužení, kdy bude probíhat hra 5na5.
60:00
59:16
Bohemins využilo hry v šesti a posílá tak utkání do prodloužení.
59:15
Timeout FBŠ Bohemians
59:15
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval David Šimek (6:6).
59:00
Vávra vyhazuje, ale odkrytou branku netrefuje.
58:32
Bohemians zkouší v šesti.
58:15
Rapuj jako Bedla. :))
57:10
Soutěž číslo dvě :) "Jak se do lesa volá, tak se...." aneb vítejte na utkání Chodov - Bohemians :))
57:00
Poslední tři minuty třetí třetiny.
56:45
Martin Standa Řezáč v neskutečné šanci a vlastně ty šance byli dvě, ale Kotouček stejně neskutečně pokryl.
55:50
Ondrušek v soličku na Kotoučka, ale obraně Bohemians se to nelíbí a tak ho lehce přiťukli k mantinelu.
55:15
Palatinus mohl být slavný, ale nahrávkou od Zezulky doslova pohrdl.
55:00
Chodov stahuje na dvě lajny.
54:25
Cabejšek opět v šanci, ale jeho pokus končí v rohu.
50:26
Růžkovi střela nevyšla a sjela na na středu postaveného Hoffera, který propálil 3bauera a snižuje tak opět na jednobrankový rozdíl.
50:25
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Adam Růžek (6:5).
49:37
Na druhé straně hned nato hasí golovku 3bauer. hra je velmi na hraně pravidel.
48:55
Kotouček teď velmi dobře.
48:20
Slušný výhoz Růžkovi hokejky po střetu s Plíhalem.
47:20
Dobisík dobře vyběhl přes polovinu hřiště, nahrál Šárkovi, ale ten jen do hokejky Kotlase.
45:55
Kindl ztrácí hokejku, Kotouček chytá balonek a tak vlastně nic víc na brankovišti Bohemians.
45:20
Nebezpečná střela Ondruška končí na hrudi Kotoučka.
43:46
Řezáč vrací trochu klidu na Chodovskou střídačku, kdy se po individuální akci trefuje na vzdálenější tyč Kotoučkovi branky.
43:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (6:4).
43:20
Cabejšek po nahrávce od Zezulky snižuje na 5:4.
43:19
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Vojtěch Zezulka (5:4).
43:18
Bohemians se svého tlaku nevzdává a vytěžila z toho další branku pro svůj tým.
42:50
Zatím je na hřišti více vidět Bohemians než domácí, uvidíme zda se Chodov zase vrátí do své hry.
42:26
Růžek vybojoval míček u mantinelu a poslal na Mandíka, ten slušnou střelou trefuje 3bauerovu nohu a ten vyráží nad. Následná situace, kdy opět Bohemians v šanci, ale 3bauer dnes v dobré formě.
40:46
Přesto, že tlak Bohemians byl v dobré fázi, přesto se do útočné šance dostal Mikeš s Pražanem a navyšují tak na dvoubrankový rozdíl.
40:45
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Martin Pražan (5:3).
40:10
Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Bohemians a hned se žene do útoku, kdy se o střelu pokusil Zezulka.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: Chodov - 7 / Bohemians - 13
40:00
Skončila nám druhá třetina a opět se tu setkáme cca ve 21:25.
40:00
39:10
Mandíkova střela ukončila cestu ve 3bauerově ruce.
39:00
Minuta do konce druhé třetiny.
37:57
Důležitý moment pro Bohemians, Šárka snižuje na rozdíl jedné branky, po úspěšně provedeném nájezdu.
37:56
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (4:3).
37:56
A máme zde nájezdíček pro Bohemians.
37:23
Cabejšek mohl snížit Chodovský náskok, ale netrefil a posílá balonek do rohu.
36:50
Na obou stranách se přiostřuje. Dobisík ve skvělé šanci, ale 3bauer pozorný.
34:35
Pelikán na roztrhání...lítá mezi Chodovskou střídačkou a Bohemáckou. Ještě, že ho máme!
34:21
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Jakub Šárka (4:2).
34:10
Kovboj ve velké šanci. ale Kotouček pozorný.
34:00
Kašovského střela zblokována.
33:46
Kindlova střela končí za mantinelem.
32:50
Pražan s Palatinusem v poloze ležmo u mantinelu.
32:04
"Jestli jeho srazí náš junior, tak máte co dělat" ...soutěžní otázka, čí je to výrok?..;)
30:20
Vávra v dobré šanci, ale Kotouček ho skorovat nenechal.
29:35
3bauer opět pozorný po střele Šimka.
29:04
Strnadova neskutečná střela, která díky nastřelenému břevnu, bohužel končí v rohu.
26:43
Díky nedovolenému vrážení od Strnada zde máme proměněnou přesilovou hru na straně Bohemians a Bohemians tak snižuje na tříbrankové manko.
26:42
Branku družstva FBŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval David Šimek (4:1).
25:28
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:50
Kindlova střela tečována Kotlasem a končí tak v rohu.
23:25
Mandíkova střela končí v rohu.
22:34
Výborně sehraná situace, která byla zakončena brankou od Miniho Marka Vávry a nahrávkou od Ondruška.
22:33
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (4:0).
22:10
Zezulkova střela z půlky, pokrytá 3bauerem a následně odpálena Pražanem.
21:53
Hoffer v dobré šanci, ale přestřelil 3bauerovu branku.
21:40
Bohemians v rozehrávce, ale Chodov dobře brání.
20:05
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál Chodov a započala tak zase herní smršť na hřišti, jelikož Chodov do toho hned vlítl a uzamkl Bohemians na jejich polovině.
20:00
20:00
Skončila nám první třetina a Chodov vede o tři branky. Cca ve 20:45 jsme zpět.
20:00
Střely za první třetinu: Chodov - 13 / Bohemians - 9
20:00
19:53
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (3:0).
19:53
Sýkorova střela odražená od Kotoučka a následně doražena Pražanem a Chodov tak odskakuje do tříbrankového vedení.