3:1
2:4
2:1
- : -
branky (asistence): 09:58 Ronald Gašparík (Tomáš Váňa), 12:58 Dalibor Švéda (Ondřej Sádlo), 16:44 Jonáš Kreysa (Marek Pixa), 25:47 Tomáš Váňa (Filip Langer), 32:28 Marek Pixa, 48:07 Matěj Havlas (Filip Langer), 52:08 Jakub Kolísko (Dalibor Švéda)
branky (asistence): 11:29 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 20:42 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 23:18 Filip Horák (Filip Forman), 24:14 Daniel Cabejšek, 36:13 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 47:38 Daniel Cabejšek (Jakub Buršík)

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 7:6
10. Ronald Gašparík, 13. Dalibor Švéda, 17. Jonáš Kreysa, 26. Tomáš Váňa, 33. Marek Pixa, 49. Matěj Havlas, 53. Jakub Kolísko - 12. Daniel Cabejšek, 21. Daniel Cabejšek, 24. Filip Horák, 25. Daniel Cabejšek, 37. Daniel Cabejšek, 48. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 97; zásahy brankářů: Matěj Zloch 31 - Ondřej Kratěk 27; po třetinách: 3:1, 2:4, 2:1;
60:00
Střely po třetí třetině: PSN Tatran Střešovice - 12, FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 13.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Jedličky - Strhující utkání, které se muselo všem v hale líbit. Pro nás v sezoně první ostrý zápas a úplně se nám výsledkově nepovedl, Tatran nás předčil v nasazení a agresivitě. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Jakoubka - Pěkný týmový výkon, kdy jsme občas špatným rozhodnutím dostávali soupeře do většího tlaku. Potrénujeme a věřím, že příště budeme ještě silnější! Děkuju hráčům za pěkné přivátání zpět v ČR.
60:00
59:59
Domácí ustáli závěrečný tlak hostů a můžou slavit.
58:50
Skvěle sehraná standartka Bohemky skončila na Zlochově ruce.
58:45
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:20
Sládeček zastavil Cabejška v dalším samostatném úniku.
57:56
Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:13
Gašparík vypíchl Cabejškovi míček v samostatném úniku.
56:08
Šobotník teď zastavil gólovou nahrávku na Pixu.
55:58
Šobotník pálí vedle.
55:48
Pixa od mantinelu střílí vedle,
54:57
Krezel nohou zablokoval Krabnerovu střelu.
53:18
Váňovu dělovku vychytal Kratěk rukou.
52:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Dalibor Švéda (7:6).
52:08
Nádhernou kombinaci domácích hráčů zakončil Kolísko.
50:33
Langerovu bombu vytěsnil Kratěk.
48:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Filip Langer (6:6).
48:07
Havlas se prosazuje z velkého brankoviště.
47:38
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jakub Buršík (5:6).
47:38
Chybu v rozehrávce Tatranu potrestal opět Cabejšek.
47:16
Šebek neuspěl v gólové šanci.
47:05
Vyloučen hráč Jonáš Kreysa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
46:37
Krebnerovu střelu backhandem Zloch pohlídal.
44:46
Domácí se ubránili všem soupeřovým šancím a teď už zase můžou přemíšlet nad útokem.
44:13
Buršík pálí mimo.
43:07
Langerovu střelu vyrazil a následně chytil Kratěk.
42:46
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
42:28
Formanovi těsně před střelou sjel míček z čepele.
41:58
Švéda skvěle pronikl po mantinelu, před bránu už se ale nedostal.
40:01
Piták úspěšý proti Krebnerovi.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: PSN Tatran Střešovice - 10, FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 13.
40:00
39:47
Kratěk skvělým zákrokem vychytal Langera.
39:20
Hosté rozehrávají na vlastní polovině.
36:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (5:5).
36:13
Přesnou křížnou nahrávku zakončil Cabejšek.
34:32
Vyloučen hráč Pavel Sládeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:28
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa bez asistence (5:4).
32:28
Rychlým výběhem z rohu skóruje Pixa.
32:00
Petrovič podsekávaným backhandem minul bránu.
31:42
Sádlo obranným blokem vyhouslil Cabejška.
30:38
Řezník se vytočil před bránu, Kratěk pokryl jeho střelu.
29:41
Sládeček prověřil Kraťka náhozem od půlky, Kratěk se nenechal zaskočit a míček chytil.
28:55
Mochanova tečovaná střela prosvištěla nad břevnem.
27:08
Langer skvělým obranným zákrokem zastavil gólovou nahrávku na Formana.
25:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Filip Langer (4:4).
25:47
Váňa svou prudkou střelou od mantinelu vyrovnává stav utkání.
25:32
Rychlá kombinace hostí neskončila gólem.
24:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (3:4).
24:14
Váňovu chybu v rozehrávce potrestal Cabejšek a dokončil tak svůj hattrick.
23:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (3:3).
23:18
Forman přesnou nahrávkou nedal Horákovi šanci nevstřelit branku.
22:21
Pohlednou kombinaci hostí nedokázal proměnit Forman.
20:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (3:2).
20:42
Rychlou rozehrávku Krebnera nikdo nepohlídal a tak si po jeho nahrávce Cabejšek připisuje druhý gól.
20:15
Hostující tým však rychle přišel o míček a tak se do útoku pouští domácí.
20:10
Po úvodním buly se k míčku dostal tým hostí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: PSN Tatran Střešovice - 12, FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 11.
20:00
19:29
Krebner vyslal přesnou prúnikovou nahrávku, kterou však Cabejšek nedokázal zakončit.
18:30
Kurell svými skvělými obrannými zákroky nepouští nikoho ke své brance.
17:50
Mochan na poslední chvíli vypíchnul míček Buršíkovi.
16:44
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Marek Pixa (3:1).
16:44
Kreysa dlouhým blafákem do backhandu zvýšil stav utkání na 3:1.