1:3
2:6
0:4
- : -
branky (asistence): 16:20 Michal Bočánek (Martin Marek), 23:50 Jaroslav Bielik (Michal Fürstl), 36:07 Martin Pučok (Michal Fürstl)
branky (asistence): 08:51 Lukáš Jágr (Tomáš Szabo), 09:48 Lukáš Ďuriš (Jiří Špak), 19:21 Lukáš Ďuriš (Jiří Špak), 26:27 Jan Obermann (Lukáš Jágr), 26:35 Lukáš Ďuriš (Teemu Tuhkanen), 28:16 Tomáš Szabo (Jiří Špak), 31:21 Lukáš Jágr (Martin Tomas), 35:51 Jan Obermann (Teemu Tuhkanen), 39:42 Jiří Špak (Teemu Tuhkanen), 48:26 Jiří Špak (Tomáš Szabo), 49:00 Marek Žihla (Jiří Jeník), 56:26 Teemu Tuhkanen (Lukáš Ďuriš), 57:18 Martin Tomas (Martin Šír)

TJ Lokomotiva Louny - FBC Panthers Liberec 3:13
17. Michal Bočánek, 24. Jaroslav Bielik, 37. Martin Pučok - 9. Lukáš Jágr, 10. Lukáš Ďuriš, 20. Lukáš Ďuriš, 27. Jan Obermann, 27. Lukáš Ďuriš, 29. Tomáš Szabo, 32. Lukáš Jágr, 36. Jan Obermann, 40. Jiří Špak, 49. Jiří Špak, 50. Marek Žihla, 57. Teemu Tuhkanen, 58. Martin Tomas; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Scholz; vyloučení: 4:4; využití: 0:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Václav Frajt 14, Michal Charvát 12 - Stanislav Kolomazník 44; po třetinách: 1:3, 2:6, 0:4;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra Petra Zelenky: nejhorší výkon našeho týmu a některých jednotlivců v této sezóně a ještě před domácím publikem, jsem velmi zklamaný. Trenér Panterů: zasloužené vítězství v bojovném utkání, které rozhodla drtivá produktivita našich střelců a jistý výkon našeho gólmana.
58:25
Vyloučen hráč Jiří Jeník družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:34
Panteři nemilosrdně trestají všechny chyby domácích a přidávají branku za brankou a to ještě domácí Charvát předvedl několik zázračných zákroků
57:18
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Martin Tomas, asistoval Martin Šír (3:13).
56:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Lukáš Ďuriš (3:12).
56:16
utkání se již jen dohrává, florbalové, akce vystřídalo mnoho tvrdých oobních soubojů
53:15
Vyloučen hráč Jan Vitner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hrubost.
53:15
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
51:29
přes hrozivé skóre domácí stále bojují ale brankář Panterů chytá skvělé utkání
49:39
střelecká produktivita Panterů drtí snahu domácích o vylepšení výsledku
49:00
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Marek Žihla, asistoval Jiří Jeník (3:11).
48:26
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (3:10).
45:06
domácí se úspěšně brání v oslabení , ovšem čas utíká a rozdíl ve skóre je veliký
43:33
Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec neproměnil Jan Obermann.
43:33
Vyloučen hráč Jan Vitner družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za bránění ve hře.
42:14
domácí začali třetinu aktivně snaží se vstřelit co nejdříve branku
40:00
40:00
39:42
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Teemu Tuhkanen (3:9).
39:05
zdá se,že přesilovky jsou slabinou ve hře Lokomotivy, kromě jediné střely nedokázali domácí ohrozit branku
38:18
domácí se stále nedaří přesilovka,
37:04
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Louny neproměnil Vladimír Běhavý.
37:04
Vyloučen hráč Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:04
domácí hračička Běhavý neproměnil trestné střílení
36:07
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Pučok, asistoval Michal Fürstl (3:8).
35:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Teemu Tuhkanen (2:8).
33:45
Lokomotiva se pouští do několika slibných brejků, ovšem nedokáže žádný proměnit,brankář Panterů předvedl několik krásných zákroků
31:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Martin Tomas (2:7).
30:47
hra je nyní rozkouskovaná plná nepřesností
28:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jiří Špak (2:6).
26:35
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Teemu Tuhkanen (2:5).
26:27
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Lukáš Jágr (2:4).
26:10
Vyloučen hráč Vladimír Běhavý družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Michal Fürstl (2:3).
22:53
do druhé třetiny aktivněni vstoupili hosté
20:00
20:00
19:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Ďuriš, asistoval Jiří Špak (1:3).
17:55
domácí se po vstřelené brance snaží vyrovnat několik pěkných kominací nekončí brankou
16:20
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Martin Marek (1:2).
12:45
hosté oslabení v pohodě přestáli, Lokomotiva jejich branku téměř neohrozila
10:38
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
10:38
domácí hrají svojí první přesilovku a příliš se jim nedaří usadit se na polovině soupeře
10:02
Hosté dvakrát bleskově udeřili a domácí se po slibném začátku nemohou dostat do tempa
09:48
08:51
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Lukáš Jágr, asistoval Tomáš Szabo (0:1).
07:27
Vyloučen hráč Milan Čížek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:33
Domácí se dostali do několika zajímavých příležitostí a tlačí se do útoku.
03:41
V prvních minutách utkání se hraje vyrovnaný zápas, oba týmy se postupně zahřívají a vidíme první nepřesné střely na bránu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec: brankář: Stanislav Kolomazník; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Teemu Tuhkanen, Lukáš Ďuriš
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Ladislav Pleyer, Michal Paseka, Jaroslav Bielik, Vladimír Běhavý