1:0
5:0
2:1
- : -
branky (asistence): 05:16 Tomáš Kukal (Pavel Kubka), 25:39 Martin Chyba (Jan Skoták), 28:32 Pavel Kubka (Jan Novotný), 32:20 Jakub Vrána (Martin Lepší), 33:22 Martin Chyba (Pavel Kubka), 37:17 Václav Louda (Lukáš Kloc), 52:29 Martin Chyba (Lukáš Hlavatý), 55:16 Pavel Kubka (Martin Chyba)
branky (asistence): 50:34 Tomáš Ureš (Štěpán Černý)

FBC Pitbulls Kolín - Kanonýři Kladno B 8:1
6. Tomáš Kukal, 26. Martin Chyba, 29. Pavel Kubka, 33. Jakub Vrána, 34. Martin Chyba, 38. Václav Louda, 53. Martin Chyba, 56. Pavel Kubka - 51. Tomáš Ureš; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:6; využití: 3:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Martin Lepší 12 - Oleg Dejnega 37; po třetinách: 1:0, 5:0, 2:1;
60:00
58:33
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za držení.
58:33
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nesportovní chování.
55:45
Vyloučen hráč Václav Louda družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
55:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Pavel Kubka, asistoval Martin Chyba (8:1).
53:53
Vyloučen hráč Vojtěch Vosyka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
52:29
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Lukáš Hlavatý (7:1).
50:34
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Štěpán Černý (6:1).
43:47
Vyloučen hráč Lukáš Postolka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
37:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Václav Louda, asistoval Lukáš Kloc (6:0).
33:22
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Pavel Kubka (5:0).
33:00
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
32:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Vrána, asistoval Martin Lepší (4:0).
28:32
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Pavel Kubka, asistoval Jan Novotný (3:0).
25:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Jan Skoták (2:0).
24:32
Vyloučen hráč Jan Novák družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra na zemi.
21:14
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:50
Vyloučen hráč Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost.
05:16
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Pavel Kubka (1:0).
03:08
Vyloučen hráč Jan Novák družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno B: brankář: Oleg Dejnega; hráči v poli: Vojtěch Petr, Adam Hruška, Lukáš Postolka, Jan Novák, Petr Waldmann
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Jakub Vrána, David Vokál, Martin Chyba, Lukáš Hodan, Jan Skoták