0:2
4:4
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 09:56 David Nesnídal (Ivan Petr), 43:32 Jan Hladík (Vítek Moučka), 44:30 Jiří Beck (Ivan Petr), 45:11 Ivan Petr (David Jurášek), 55:55 Ondřej Štifter
FBC Texas
branky (asistence): 03:18 Martin Vichnar (Robert Keil), 07:58 Jan Pokorný, 33:50 Michal Sládek, 39:51 Tomáš Spurný (Filip Kovář), 40:42 Vojtěch Mlnářík (Martin Vichnar), 44:32 Michal Sládek (Martin Vichnar), 51:33 Michal Sládek (Jiří Petr), 59:49 Jan Valenta

FbK Olymp Praha - FBC Texas 5:8
10. David Nesnídal, 44. Jan Hladík, 45. Jiří Beck, 46. Ivan Petr, 56. Ondřej Štifter - 4. Martin Vichnar, 8. Jan Pokorný, 34. Michal Sládek, 40. Tomáš Spurný, 41. Vojtěch Mlnářík, 45. Michal Sládek, 52. Michal Sládek, 60. Jan Valenta; rozhodčí: Jan Brak - Michal Kokeš; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Dvořák 28 - Martin Murín 22; po třetinách: 1:2, 0:2, 4:4;
60:00
59:49
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jan Valenta bez asistence (5:8).
56:52
Timeout FBC Texas
55:55
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter bez asistence (5:7).
54:43
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:52
Vyloučen hráč Petr Kukačka družstva FBC Texas na 2 minuty za vražení zády.
51:33
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Petr (4:7).
49:46
Jak se blíží konec utkání, v zápase se přiostřuje, což se nám a velkému množství diváků v hale samozřejmě líbí.
45:11
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (4:6).
44:32
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek, asistoval Martin Vichnar (3:6).
44:30
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval Ivan Petr (3:5).
43:32
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jan Hladík, asistoval Vítek Moučka (2:5).
41:03
Pořadatel David Smetana má obrovský hlad, proto prosíme všechny, aby milostně darovali chudému Davidovi něco k obživě.
40:42
Branku družstva FBC Texas vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Martin Vichnar (1:5).
40:01
Za bedlivého dozoru všech tří fanynek Olympu startuje 3. třetina tohoto nesmírně napínavého utkání.
40:00
40:00
39:51
Branku družstva FBC Texas vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Filip Kovář (1:4).
33:50
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michal Sládek bez asistence (1:3).
31:32
Hráčům Olympu se patrně zalíbil prostor trestné lavice, jinak si jejich časté vylučování ve 2. části neumíme vysvětlit.
31:31
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
29:28
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:28
Zdravotník zápasu Jan Šik, právě nazval jednoho z hráčů domácích mentálem.
22:27
Vyloučen hráč Ladislav Procházka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za špatné střídání.
20:07
Vyloučen hráč Jan Dvořák družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
09:56
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval Ivan Petr (1:2).
09:23
Časoměřič Martin Brodil právě ohodnotil výkon jednoho z domácích, Matěje Hojdara slovy: "zatím mu to teda moc nejde."
07:58
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jan Pokorný bez asistence (0:2).
06:34
Zatím největsí rozruch v utkání způsobilo voláni zapisovatele Davida Smetany na jednoho z pořadatelů.