3:0
1:0
4:3
- : -
branky (asistence): 00:27 Tomáš Vežranovský (Vojtěch Gřundel), 14:36 Tomáš Vežranovský (Vojtěch Gřundel), 17:35 Vít Kahánek (Ivan Valigura), 38:41 Radek Měrka (Tomáš Vežranovský), 44:15 Filip Závodný (Tomáš Vežranovský), 49:08 Václav Štrbák (Tomáš Vežranovský), 54:46 Tomáš Tobola, 57:27 Tomáš Vežranovský
branky (asistence): 42:37 Jíří Novák, 46:13 Josef Veselík (Matěj Kvapil), 46:24 Josef Veselík (Jiří Šincl)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC MARTECH ZŠ Uničov 8:3
1. Tomáš Vežranovský, 15. Tomáš Vežranovský, 18. Vít Kahánek, 39. Radek Měrka, 45. Filip Závodný, 50. Václav Štrbák, 55. Tomáš Tobola, 58. Tomáš Vežranovský - 43. Jíří Novák, 47. Josef Veselík, 47. Josef Veselík; rozhodčí: Vít Gattnar - Štěpán Kostolány; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Marek Hrabec 20 - Patrik Šenk 18; po třetinách: 3:0, 1:0, 4:3;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu, Marka Zmrzlého: Po většinu utkání jsme působili unavenějším dojmem, než domácí. Přesto jsme bojovali, ale na body to nestačilo. Vitězství domácích je zasloužené.
60:00
V poslední třetině byl střelecky aktivnější Uničov. Poměr střel byl 5:11.
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme hráli více na míčku a mohli tvořit hru. V začátku jsme určovali tempo hry, ve slabé chvilce nás ale soupeř překvapil a snížil na rozdíl dvou branek, ale zvládli jsme to. Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
59:20
Nádherný zákrok Brabce na konci utkání. Frýdek už svůj náskok nejspíše udrží.
57:27
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský z trestného střílení (8:3).
55:11
Štrbák dostal přihrávku od Gřunděla před prázdnou bránu. Jenže asi se trochu unáhlil, protože ji z metru netrefil.
54:46
Timeout FBC MARTECH ZŠ Uničov
54:46
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Tobola bez asistence (7:3).
53:58
Tím jak Frýdek většinu času drží míček, tak Uničov se dostává do šancí převážně z brejků, ale o to více jsou tyto šance nebezpečnější.
53:11
Pěkný zákrok Hrabce proti vyběhnutému Veselíkovi.
50:23
U míčku je převážně Frýdek, ale hraje se jen na půli hřiště.
49:17
Frýdek hraje v plném počtu.
49:08
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Tomáš Vežranovský (6:3).
48:34
Uničov má hezky rozehranou přesilovku. Rozhýbali obranu a dostávají se i do střel.
47:17
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
46:24
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Jiří Šincl (5:3).
46:13
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Josef Veselík, asistoval Matěj Kvapil (5:2).
45:44
Hra je mnohem vyrovnanější. Vypadá to, že Frýdek má až přehnaně moc sebedůvěry a nechce se mu to odmakat.
44:15
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Závodný, asistoval Tomáš Vežranovský (5:1).
42:37
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Jíří Novák bez asistence (4:1).
42:37
Po obrovské chybě v obraně Uničov snižuje náskok.
40:00
40:00
V druhé části byl poměr střel na bránu vyrovnanější. Frýdek poslal na brankáře 8 střel a Uničov 7.
40:00
38:41
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Měrka, asistoval Tomáš Vežranovský (4:0).
38:41
Tak se asi nemusejí hýbat.
38:20
Frýdek má na hřišti o hráče více, tak si asi myslí, že se nemusí hýbat. Hra je velmi statická.
37:33
Vyloučen hráč Jíří Novák družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za hra na zemi.
35:50
Je vidět, že domácí hráči oplývají sebevědomím.
33:30
Uničov se dostává do střel více než dříve, ale ještě by to chtěli zvýšit přesnost.
32:55
Novák se dostává do brejku a zkouší kličku před brankářem. Hrabec však míček vyráží nohou.
31:31
Lukáš Žurek dostává krásnou přihrávku do běhu a následuje přesná střela do protilehlého růžku brány, ale Šenk míček na poslední chvíli zachytil.
29:20
Další střelu zkouší Lojkásek. Ovšem mimo bránu.
28:55
Uničov se dostává k míčku víc a víc, jenže nedaří se jim nic kloudného vymyslet.
27:14
Uničov dostal šanci ke hře v útočné třetině. Pár sekund se drželi u mantinelu a pak přišli o míček. Hru opět určuje Frýdek.
25:52
Uničov si zkusil standardku s přebíhajícími hráči přes míček a následnou střelou, ale obránce neoklamali.
24:20
A další tyč od Vežranovského.
23:48
Měrka střílí z dálky a trefuje tyč.
23:08
Frýdek Uničovu opět nepůjčuje balonek. Jenže sami toho zatím moc nevymysleli.
21:36
Uničov si zkouší standardní situaci před bránou Hrabce. Rychlá přihrávka a střela přesně do nohy golmana.
20:05
Frýdek vyhrává úvodn buly a pokračuje v krasojízdě.
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel 13:5 pro Frýdek-Místek.
20:00
19:29
Blíží se konec třetiny a Frýdek nepolevuje. Naopak zesiluje tlak a Uničov se zmáhá na pouhé výhozy mimo hřiště.
17:35
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Ivan Valigura (3:0).
17:23
Žurek přestřeluje branku. Těch akcí je spousta, ale buď tam schází závěrečná střela, nebo míří úplně mimo.
15:17
Frýdek je v této třetině jasně lepším hráčem. Jen ta produktivita kdyby byla o něco lepší.
14:36
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vojtěch Gřundel (2:0).
12:12
Pěkná střela Dana Žurka. Šenk vyráží ramenem.
11:31
Domácí teď naběhli na hřiště a zcela přehrávají soupeře. Vypadá to skoro jako by hráli přesilovku.
08:44
Trio 10, 11 a 12 zase zkouší ty svoje parádičky, ale nakonec se přece jen něco zvrtlo a ke střele nedošlo. Oko diváka to však zcela jistě potěší.
07:46
Frýdek je u míčku, ale jen na své polovině a nedaří se mu dostat nějak použitelně dopředu.
07:07
Frýdek svou hru trochu zpomalil, uvidíme jestli na to nedoplatí.
06:01
Po zhruba dvou minutách přerušení pokračujeme dále. Hrabec je opět v bráně.
06:00
Hra je přerušena kvůli zranění ruky brankáře Hrabce. Nyní je ošetřován....
05:20
Fojtík zkouší střelu v chumlu hráčů před bránou, ale neprostřelil míček až za brankovou čáru.
04:29
Frýdek napadá obránce hodně vepředu. Nenechávají soupeři prostor ani vzadu v obraně.
03:32
Uničov je u míčku a zkouší nahodit míček po mantinelu dopředu na vysunutého hráče. Po vrácení na obránce o něj ovšem zase přicházejí.
02:42
Zápasu zatím dominuje domácí tým, snad nepřepálili start a vydrží až do konce zápasu.
00:27
00:10
Hned ze startu se do akce hrne Gřunděl, ale Šenk jeho kličku zpacifikoval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Gattnar a Štěpán Kostolány.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MARTECH ZŠ Uničov: brankář: Patrik Šenk; hráči v poli: Matyáš Adámek, Tomáš Šalda, Jíří Novák, Jiří Šincl, Matěj Kvapil
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Martin Juroš, Radek Měrka, Tomáš Vežranovský, Václav Štrbák, Vojtěch Gřundel