2:2
3:5
4:0
- : -
branky (asistence): 04:28 Ivan Petr (David Jurášek), 06:09 Ivan Petr (Ondřej Štifter), 24:09 Ondřej Štifter (Vítek Moučka), 27:16 Ondřej Štifter (Tomáš Staněk), 37:00 Jakub Wágner (Ondřej Štifter), 50:26 Ivan Petr (Jiří Beck), 50:53 Ivan Petr (Jiří Beck), 57:08 Ivan Petr (David Jurášek), 57:39 Ivan Petr
branky (asistence): 03:43 Kryštof Garreis (Petr Tůma), 15:27 David Lukáš (Ladislav Vorel), 21:54 Ladislav Vorel (David Lukáš), 27:58 Petr Tůma, 29:40 Ladislav Vorel (Petr Tůma), 35:37 Ladislav Vorel (David Lukáš), 39:52 Tomáš Pícha (David Lukáš)

FbK Olymp Praha - SK Florbal Benešov 9:7
5. Ivan Petr, 7. Ivan Petr, 25. Ondřej Štifter, 28. Ondřej Štifter, 38. Jakub Wágner, 51. Ivan Petr, 51. Ivan Petr, 58. Ivan Petr, 58. Ivan Petr - 4. Kryštof Garreis, 16. David Lukáš, 22. Ladislav Vorel, 28. Petr Tůma, 30. Ladislav Vorel, 36. Ladislav Vorel, 40. Tomáš Pícha; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Václav Flek; vyloučení: 8:1; využití: 1:3; diváků: 13; zásahy brankářů: Filip Hejtík 38 - Lukáš Brož 38; po třetinách: 2:2, 3:5, 4:0;
60:00
Očima Pavla Piecha (trenér Olymp): Děkujeme soupeři za zápas, k vidění bylo kvalitní utkání.
60:00
59:50
Zbytek utkání dohraje Olymp v útočném rohu.
59:35
Tvrdý zákrok na domácího Štifftera teď zůstal nepotrestán. Olymp se hodně zlobí.
59:10
Benešov hraje šest na čtyři.
59:05
Vyloučen hráč Jan Havel družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
57:45
Benešov hned po vhazování zkouší v šesti.
57:39
Timeout SK Florbal Benešov
57:39
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (9:7).
57:39
Petr proměňuje a připisuje si pátý gól v utkání! Benešov reaguje oddechovým časem.
57:39
A uvidíme trestné střílení. Domácího Štifterra v úniku zastavila obrana faulem. Nájezdu se ujme Petr.
57:08
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Jurášek (8:7).
57:08
Olymp otáčí vývoj zápasu! Ani oslabení je od vysokého tempa neodradilo a Petr posílá domácí do vedení.
56:50
Benešov v této přesilovce nebezpečný nebyl, zbývají poslední tři minuty základní hrací doby.
55:43
Wágner ve svém oslabení v obrovské šanci! Bekhendový výběh a následnou střelu zastavuje břevno!
54:47
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:47
V hale nyní houstne atmosféra. Domácí pořádně rozohnil rozhodčí, který za důrazný zákrok posílá na trestnou lavici Becka.
52:50
Olymp teď cítí svou šanci a pokračuje v obrovském tlaku.
50:53
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (7:7).
50:53
A máme vyrovnáno! Tentokrát Petrovi s jeho střelou pomohl obránce, který srazil míček mimo dosah gólmana.
50:26
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Jiří Beck (6:7).
50:26
Hattrick i na straně domácích! Pěkně rozehraná standartní situace končí v Brožově síti.
50:00
Olymp má teď velký tlak, žádná z mnoha střel se však zatím neujala.
48:24
Benešovský Tůma teď předvedl krásnou individuální akci. Hejtíka však nepřekonal
47:30
Hladík se teď prodral přes trojici protihráčů. Jeho tažení však končí zákrokem gólmana Brože.
45:31
Olymp opět hraje v pěti, čas na zdramatizování zápasu se jim však krátí.
44:48
Benešov dosáhl branky, které však předcházel faul. Olymp bude rozehrávat
43:31
Vyloučen hráč Jan Hladík družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
43:25
Ale půjde zase do čtyř. Hladík dostane trest za nedovolené bránění.
42:55
Olymp v plném počtu.
41:25
Benešov hraje další přesilovou hru. Dvě obrovské šance jim skvělými zákroky zlikvidoval Hejtík
40:48
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
40:01
Začíná třetí třetina, ve které bude Benešov hájit dvoubrankové vedení
40:00
40:00
39:52
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval David Lukáš (5:7).
39:52
Vcelku pomalá kombinace skončila až u volného Píchy, který zametá míček do odkryté branky.
38:43
Vyloučen hráč David Jurášek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:43
Zákrok Juráška k překvapení domácích vyhodnotil rozhodčí jako natolik závažný, že se bude opět vylučovat.
37:55
Důrazný zákrok hostující obrany končí Havlovým kotrmelcem vzad.
37:00
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Ondřej Štifter (5:6).
37:00
Wágner střílí kontaktní branku, zápas ještě bude zajímavý.
35:40
Ladislav Vorel tímto gólem zaznamenává hattrick!
35:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval David Lukáš (4:6).
35:37
A Benešov tentokrát přesilovku využívá. Poprvé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek.
35:05
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:05
Dva góly a teď i dva tresty má na kontě domácí Petr, Benešov dostává možnost další přesilové hry.
34:25
Benešov teď situaci 2 na 1 nevyřešil úplně ideálně a slabou střelu gólman Hejtík bez problémů chytá.
32:47
V přesilovce jsme viděli tři velké šance, dokonce zacinkalo břevno. Skóre se však nemění a domácí Olymp je nyní již v plném počtu.
30:47
Vyloučen hráč Tomáš Staněk družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
30:20
Navíc si teď zahraje přesilovku. Rozhodčí signalizují vyloučení.
29:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (4:5).
29:40
Benešov teď předvedl parádní kombinaci. Tři rychlé přihrávky zakončil tvrdou střelou pod břevno Vorel. Benešov opět vede.
27:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma bez asistence (4:4).
27:58
Vedení však dlouho nevydrželo. Tůma se ocitl sám před Hejtíkem a přízemní střelou trefil přesně odkrytý prostor.
27:16
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Tomáš Staněk (4:3).
27:16
Štiffter je teď evidentně při chuti, krátce po své první trefě přidává další a Olymp nyní vede.
24:09
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Vítek Moučka (3:3).
24:09
Máme opět vyrovnáno. Moučka krásným sklepnutím našel za sebou stojícího Štifftera, který se trefil přesně tam, kam potřeboval.
23:24
Vojtíšek vypálil nebezpečnou střelu, domácí gólman Hejtík však pěkným zákrokem chytá.
21:54
21:54
I hosté svou přesilovku využili! Vorel svůj dlouhý náběh do středu hřiště zakončuje přesnou střelou do růžku brany. Vedení se opět ujímá Benešov
21:03
Vyloučen hráč Ivan Petr družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
21:03
Svou šanci na přesilovou hru teď dostane i Benešov, uvidíme co při své výhodě vymyslí.
20:00
20:00
To je z první třetiny vše. O přestávkovou zábavu se postaralo duo domácích hráčů Beck - Hladík. Klíče od šatny po jejich estrádě končí zachycené v síti u stropu haly. Po několika pokusech se lahví povedlo klíče osvobodit a domácí hráči mohou na zkrácenou pauzu do šatny. Už nyní se těšíme, co si připraví na příští přestávku.
20:00
19:44
Kryštof Garreis se teď po jednom souboji těžko zvedá ze země, s pomocí spoluhráče odchází na střídačku.
19:03
Domácí Petr měl blízko k hattricku! Z prostředka hřiště však napálil pouze břevno!
16:42
Na druhé straně se k odraženému balonku dostal Štifter, ale k jeho smůle nedokázal míček doklepnout do brány.
15:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (2:2).
15:27
Benešov měl teď řadu střel, ta Lukášova skončila až v bráně a máme opět vyrovnáno.
13:50
Pícha se po křižné přihrávce dostal ke velké šanci, v rozhodující chvíli však bránu netrefil.
12:25
Hostující Garreis M. se teď dostal ke střele ze zajímavé pozice, úspěšný však nebyl.
07:58
Velmi Šikovnou střelu teď ze své hole vypustil kapitán hostů Pícha, domácí gólman však skvělým zákrokem chytá.
06:09
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Ondřej Štifter (2:1).
06:09
Olymp přesilovou hru bleskově využívá a ujímá se vedení.
05:55
První ostřejší zákrok se dostavil, Olymp si zahraje přesilovku.
05:54
Vyloučen hráč David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:00
Oba týmy si vyměnily úvodní pozdravy, zatím sledujeme opatrné, vyrovnané utkání.
04:28
03:43
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Kryštof Garreis, asistoval Petr Tůma (0:1).