1:4
3:0
3:0
- : -
branky (asistence): 05:31 Aleš Linka, 23:13 Vladimír Běhavý (Milan Čížek), 31:19 Michal Bočánek (Tomáš Princ), 37:43 Aleš Linka (Michal Bočánek), 47:16 Michal Bočánek (Vladimír Běhavý), 50:25 Jaroslav Bielik (Aleš Linka), 59:36 Milan Čížek (Aleš Linka)
branky (asistence): 02:44 Jan Blecha (Jan Havrda), 03:09 Daniel Matocha (Dominik Šollar), 15:51 Jakub Pecháček (Dominik Šollar), 19:43 Jakub Ježek (Jan Příhoda)

TJ Lokomotiva Louny - FBC Liberec B 7:4
6. Aleš Linka, 24. Vladimír Běhavý, 32. Michal Bočánek, 38. Aleš Linka, 48. Michal Bočánek, 51. Jaroslav Bielik, 60. Milan Čížek - 3. Jan Blecha, 4. Daniel Matocha, 16. Jakub Pecháček, 20. Jakub Ježek; rozhodčí: Petr Neumaier - Tomáš Šedivý; vyloučení: 5:4; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Karel Švíka 56 - Miroslav Svoboda 31; po třetinách: 1:4, 3:0, 3:0;
60:00
59:59
Vyjádření domácího trenéra Petra Zelenky: Děkuji hráčům za první tříbodové vítězství před skvělým domácím publikem. Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře, ale po první třetině následovala bouřlivá rozmluva v kabině a jsem rád, že si to hráči vzali k srdci a rvali se o vítězství. Vyzdvyhl bych výkon brankáře Karla Švíky. Vyjádření libereckého trenéra Svobody:gratuluji domácím k vítězství zasloužili si ho bojovností. Jsem velmi zklamaný. Po včerejším utkání jsme si říkali, že jsme utkání so
59:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Milan Čížek, asistoval Aleš Linka (7:4).
59:10
Timeout FBC Liberec B
58:20
nyní hrají přesilovku domácí a nechtějí si vedení nechat vzít
57:36
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení.
56:50
domácí gólman Švíka opět vytáhl několik skvělých zákroků a chytá několik těžkých střel
55:51
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:51
domácí hrají dvojnásobné oslabení
54:36
Vyloučen hráč Tomáš Princ družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
52:32
s běžícím časem se hra přitvrdila a přibývá osobních soubojů
50:25
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Aleš Linka (6:4).
50:25
domácí Bielik bekendem zvyšuje vedení Lokomotivy
48:59
domácí se úspěšně brání v oslabení na hřišti se přiostřuje
47:31
Vyloučen hráč Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Vladimír Běhavý (5:4).
47:16
Lokomotiva se po krásné souhře dostává do vedení, do odkryté branky střílí domácí štírek Bočánek
45:48
domácí brankář Švíka vytáhl několik zázračných zákroků a drží šanci domácích na tři body
38:37
Vyloučen hráč Jan Herink družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za držení.
37:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Aleš Linka, asistoval Michal Bočánek (4:4).
37:43
Lokomotiva zaslouženě vyrovnává a domácí Linka dává svou druhou branku v utkání
35:27
hra je nyní vyrovnaná a pouze jednobrankový rozdíl žene Lokomotivu za vyrovnáním
32:22
Lokomotivě se přesilová hra tradičně příliš nedaří, hráči hodně kombinují ale bez střelby
31:45
Vyloučen hráč Tomáš Leksa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Tomáš Princ (3:4).
31:19
domácí zaslouženě snižují
26:42
v této pasáži hry se obraz hry vyrovnal ale hosté jsou v útoku mnohem nebezpečnější
23:13
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý, asistoval Milan Čížek (2:4).
23:13
domácí Běhavý konečně proměnil lounskou přesilovku
22:36
Vyloučen hráč Jakub Ježek družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.