5:3
2:2
5:2
- : -
branky (asistence): 01:04 Michal Háp (David Mlejnek), 01:32 Jiří Boštík (Ondřej Háp), 04:26 Jan Haupt (Petr Kuchta), 08:04 Jiří Boštík (Ondřej Háp), 13:59 Vojtěch Jakubík (Šimon Vopařil), 29:18 Jiří Žák, 32:14 Michal Háp, 41:29 Jiří Boštík (Marek Boštík), 42:35 Matěj Stejskal (Michal Háp), 45:05 Marek Boštík (Jan Haupt), 56:29 Petr Kuchta (Štěpán Švec), 56:52 Vojtěch Jakubík (Michal Hrdina)
branky (asistence): 06:54 Petr Kučera (Petr Jonáš), 09:30 Petr Jonáš (Petr Kučera), 09:46 Petr Jonáš (Jakub Kofroň), 27:36 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 32:55 Jakub Kofroň (Daniel Bořetický), 52:17 Petr Jonáš (Daniel Bořetický), 59:28 Jakub Kofroň (David Brtnický)

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBK Piráti Sokol Chrudim 12:7
2. Michal Háp, 2. Jiří Boštík, 5. Jan Haupt, 9. Jiří Boštík, 14. Vojtěch Jakubík, 30. Jiří Žák, 33. Michal Háp, 42. Jiří Boštík, 43. Matěj Stejskal, 46. Marek Boštík, 57. Petr Kuchta, 57. Vojtěch Jakubík - 7. Petr Kučera, 10. Petr Jonáš, 10. Petr Jonáš, 28. Petr Kučera, 33. Jakub Kofroň, 53. Petr Jonáš, 60. Jakub Kofroň; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 3 + Matěj Stejskal ČK1 + 5:6; využití: 3:3; diváků: 91; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 27 - Brandon Bulis 15, Dominik Kaštánek 13; po třetinách: 5:3, 2:2, 5:2;
60:00
59:59
Střely v poslední třetině: Domácí: 14, hosté: 12
59:59
Komentář asistenta trenéra domácích: Do dnešního zápasu jsme věděli s čím jít a to jsme od začátku plnily, bohužel opět přišlo hluché místo kde se nikdo nesoustředil z čehož vyplynuly individuální chyby které soupeř trestal. K závěru utkání se vyjadřovat nechci protože to bylo ze všech stran nezvládnuté. děkuji rozhodčím, soupeřům a přeji šťastnou cestu domů.
59:50
Poslední šance Litomyšle byla hrubě zablokována.
59:28
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval David Brtnický (12:7).
59:28
Chrudim se rozhodně nevzdává.
58:50
Dvě podobné šance domácích, Boštík T. minul.
58:20
Domácí obránci nedokázali zastavit přihrávku před bránu, gólman zachraňuje helmou.
58:00
Dvě velké šance Ondřeje Hápa. Litomyšl v převaze.
56:52
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vojtěch Jakubík, asistoval Michal Hrdina (12:6).
56:52
Boštík T, Hrdina a Jakubík předvedli krásnou kombinaci přes celé hřiště zakončenou střelou do prázdné.
56:29
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
56:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Štěpán Švec (11:6).
56:29
Švec po držení míčku vymyslel přihrávku na střed, Kuchta se trefuje.
55:50
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
55:40
Výhozem Chrudim ztrácí čas a za boj o míček je jeden hráč vyloučen.
54:30
Hosté mají v pěti dobré šance, brankář Litomyšl zachraňuje.
52:17
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Daniel Bořetický (10:6).
52:17
Ve hře 4 na 4 se podařilo protlačit míček pod brankáře hostům.
50:55
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 5 minut za nesportovní chování.
50:55
Vyloučen hráč Matěj Stejskal družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL do konce utkání.
50:55
50:50
Hra byla vyhrocena, došlo k souboji, který neměl se hrou nic společného. Rozhodčí situaci trestají.
50:20
Neskutečná šance Litomyšle, brankář z Chrudimi zachránil situaci skokem a helmou.
50:10
Neshody na hřišti, a zranění hostujícího hráče.
49:30
Domácí gólman zachraňuje nebezpečnou střelu po zemi nohou.
48:10
Litomyšl útočí. Hrdinova střela cinká o gólmanovu helmu.
46:50
Boštík M. opět dorážel ze vzduchu. Tento pokus však hostující brankář zvládl.
46:20
Šance Chrudimi. Jednu zablokoval Mlejnek, druhou až brankář pohotovým zákrokem.
45:05
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Jan Haupt (10:5).
45:05
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Kaštánek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim
45:05
Boštík skvěle nasměroval míček ze vzduchu.
43:25
Akce Litomyšle jsou zachraňovány na poslední chvíli.
42:50
Hostující gólman se předvedl a vychytal střelu z první skokem.
42:35
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Matěj Stejskal, asistoval Michal Háp (9:5).
42:35
Domácí vymysleli skvělou kombinaci.
42:00
Boštík J. zkusil z půlky. Gólman střelu chytil do rukou.
41:29
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Marek Boštík (8:5).
41:29
Peaksport hru 3 na 5 rychle využil. Hosté pokračují ve čtyřech.
41:15
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině: Domácí: 12 střel, hosté: 8 střel.
39:33
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
39:30
Boštík T. zakončil šikovnou přihrávku Lamplota bohužel vysoko nad bránu.
39:00
Domácí brankář si skvěle našel zpoza několika hráčů míček a zablokoval šikovnou střelu způli.
37:40
Švec si chtěl na půlce udržet míček, skončilo to však rozehrávkou Chrudimi a nebezpečím pro domácí branku.
36:30
Poslední šance domácích dát gól v přesilovce je zblokována.
35:20
Peaksport ztrácí výhozem míčku čas.
34:32
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
32:55
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Daniel Bořetický (7:5).
32:55
Piráti využívají přesilovou hru opravdu rychle.
32:54
Vyloučen hráč Michal Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
32:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp z trestného střílení (7:4).
32:14
Michal Háp vstřelil gól z nečekaného úhlu.
29:18
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák bez asistence (6:4).
28:50
Hra je velmi rychlá, oba týmy chtějí vyhrát.
27:36
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (5:4).
27:18
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:18
Lamplot je vyloučen po boji o míček v rohu.
23:30
Velká šance Chrudimi. Po krosové nahrávce mohl skončit balónek v prázdné bráně, hráč však minul.
22:30
Peaksport vymýšlí akci odzadu. Ta končí Stejskalovou střelou kousek nad roh brány.
20:40
Hosté opět v pěti. Litomyšl šance měla, nebyly však využity.
20:00
20:00
19:59
Střeli jsou po 1. třetině vyrovnané, oba týmy mají na svém kontě 14 střel.
18:40
Využije dnes Peaksport přesilovku?
18:39
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
18:00
Míčku se zmocnili hosté a snaží se ohrozit bránu Litomyšle.
17:00
Šance Chrudimi a míček končí přesně v gólmanových dlaních.
16:40
Domácí Švec dostává hosta čistým zákrokem na zem.
15:50
Obránce Kuchta střílí od mantinelu. Hosty zachránil opět až jejich gólman.
15:00
Piráti pokrývají balónek, hra se však odehrává na jejich půlce.
13:59
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Vojtěch Jakubík, asistoval Šimon Vopařil (5:3).
13:59
Vopařil střílí z půlky hřiště, do branky však míček nasměřoval Jakubík.
12:50
Peaksport se snaží udržet míček a něco vymyslet.
11:30
Branka Peaksportu v nebezpečí. Piráti trefují boční sítě a třetí střelu musel zachránit brankář obdivuhodným zákrokem.
09:46
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Jakub Kofroň (4:3).
09:46
Domácí chybují s přihrávkou, a tak není v tomto utkání o góly nouze. Hosté snižují rozdíl.
09:30
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Jonáš, asistoval Petr Kučera (4:2).
09:30
Chrudim využívá přesilovku.
08:56
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
08:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Ondřej Háp (4:1).
08:04
Háp trefuje tyč, Boštík doráží. Skvělá podívaná.
06:54
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Petr Jonáš (3:1).
06:54
Litomyšlský brankář nestačil na první střelu.
06:30
Piráti se dostali k míčku a domácí gólman se musel opět dvakrát předvést.
05:10
Žák střílí, míček je zablokován gólmanovou helmou. V pokrytí míčku vede Litomyšl.
04:26
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Haupt, asistoval Petr Kuchta (3:0).
04:26
Haupt zkusil ze třetiny hřiště. Gólový rozdíl se opět zvyšuje.
02:40
Dvě šance Chrudimi. Jedna překažená, jedna došla až gólmanovi do rukou.
01:32
01:32
Peaksport zatím v naprosto jasné převaze.
01:04
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval David Mlejnek (1:0).
00:50
První střela utkání patří Pirátům. Domácí gólman pohotově vyrazil míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Houserek a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: David Brtnický, Jakub Kofroň, Petr Jonáš, Pavel Holan, Martin Pešava
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Ondřej Háp, Marek Boštík, Jan Haupt, Petr Kuchta, Jiří Boštík