2:1
5:1
2:1
- : -
branky (asistence): 09:28 Jan Novotný (Pavel Kubka), 12:26 Jan Novotný (Pavel Kubka), 36:51 Tomáš Kukal (Jan Novotný), 37:04 Lukáš Hodan (Martin Chyba), 37:43 Jan Novotný (Pavel Kubka), 37:48 Lukáš Hodan (Jakub Vrána), 38:07 Tomáš Kukal (Pavel Kubka), 57:57 Tomáš Kukal (Martin Chyba), 58:17 Jan Novotný (Pavel Kubka)
branky (asistence): 18:20 Michal Pražák (Jakub Lisý), 22:39 Petr Bína (Filip Chodl), 52:54 Michal Mareš (Filip Chodl)

FBC Pitbulls Kolín - Start98 Praha-Kunratice B 9:3
10. Jan Novotný, 13. Jan Novotný, 37. Tomáš Kukal, 38. Lukáš Hodan, 38. Jan Novotný, 38. Lukáš Hodan, 39. Tomáš Kukal, 58. Tomáš Kukal, 59. Jan Novotný - 19. Michal Pražák, 23. Petr Bína, 53. Michal Mareš; rozhodčí: Lukáš Žofka - Radek Hrdlička; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jakub Šamánek 13 - Martin Novotný 24; po třetinách: 2:1, 5:1, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Vrány: Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, zaslouženě jsme vyhráli. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentáře vedoucího hostujícího týmu: Výpadek na konci druhé třetiny nás stál zápas. Bohužel koncentrace hráčů domácích byla daleko větší než naše a i přes časté nesouhlasy s verdikty rozhodčích nás dokázaly během 1 minuty a 16 vteřin ponížit 5 vstřelenými góly. Gratuluji soupeři k výhře a přeji hodně úspěchů v rozběhlé sezóně.
60:00
58:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Novotný, asistoval Pavel Kubka (9:3).
57:57
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Martin Chyba (8:3).
56:49
Vyloučen hráč Jakub Lisý družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za blokování hokejky.
52:54
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Michal Mareš, asistoval Filip Chodl (7:3).
46:02
Vyloučen hráč Petr Cícha družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Pavel Kubka (7:2).
37:48
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval Jakub Vrána (6:2).
37:43
37:04
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Hodan, asistoval Martin Chyba (4:2).
36:51
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Jan Novotný (3:2).
34:25
Vyloučen hráč Jan Bambas družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Petr Bína, asistoval Filip Chodl (2:2).
20:00
20:00
19:13
Vyloučen hráč David Vokál družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
18:20
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Michal Pražák, asistoval Jakub Lisý (2:1).
12:53
Vyloučen hráč Lukáš Hodan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
12:26
09:28
02:32
Vyloučen hráč Pavel Sypták družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.