1:2
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 01:05 Jáchym Hons (Vojtěch Novotný), 21:19 Adam Ampapa (Jan Vochyán), 22:21 Jáchym Hons (Tomáš Kuchyňa), 33:39 Vojtěch Novotný (Jan Vochyán), 35:32 Jan Vochyán (Tomáš Procházka), 44:16 Jáchym Hons
branky (asistence): 04:10 Jan Morávek (Martin Novák), 14:06 Jan Pech, 21:44 Jan Morávek (Jakub Píša), 44:50 David Camrda (Jan Morávek)

PSKC Okříšky - FK Slovan J.Hradec 6:4
2. Jáchym Hons, 22. Adam Ampapa, 23. Jáchym Hons, 34. Vojtěch Novotný, 36. Jan Vochyán, 45. Jáchym Hons - 5. Jan Morávek, 15. Jan Pech, 22. Jan Morávek, 45. David Camrda; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 5:2; využití: 1:3; diváků: 60; zásahy brankářů: Radek Korba 26 - Jakub Rytíř 19; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:1;
45:00
44:50
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Camrda, asistoval Jan Morávek (6:4).
44:16
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jáchym Hons bez asistence (6:3).
43:35
Vyloučen hráč Vojtěch Novotný družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
42:14
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování.
42:14
Vyloučen hráč Jakub Rytíř družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
36:00
Dva slepené góly vedly k oddechovému času domácích hráčů Slovanu, ale ten zatím ovoce nepřináší.
35:32
Timeout FK Slovan J.Hradec
35:32
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Vochyán, asistoval Tomáš Procházka (5:3).
33:39
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Vochyán (4:3).
30:00
30:00
22:25
Okříšky ve vlastním oslabení z protiútoku srovnávají krok a utkání je více než vyrovnané.
22:21
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jáchym Hons, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:3).
22:04
Vyloučen hráč Milan Suchna družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za blokování hokejky.
21:55
Nepokrytý Jan Morávek na hranici velkého brankoviště umístěnou střelou zvyšuje na 3:2.
21:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Morávek, asistoval Jakub Píša (2:3).
21:20
Tak i Okříšky se trefují v přesilovce a srovnávají krok. Nutno říci, že akce to byla velmi pohledná...ťuk - ťuk - ťuk.
21:19
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jan Vochyán (2:2).
19:46
Vyloučen hráč Jakub Šimánek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:07
Slovan využívá i druhou přesilovku v utkání. Vochyán si chtěl za svou brankou prohodit Pecha, ale to se mu nepovedlo a zmíněný Pech se zmocnil míčku a z blízkosti prostřelil brankáře Okříšek.
14:06
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech bez asistence (1:2).
12:16
Vyloučen hráč Milan Suchna družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:40
Okříšky tvoří hru, ale teď jejich rozehrávku vystihl Píša a mohl poslat svůj tým do vedení. Korba ale jeho pokus kryl.
04:11
Zápas začal a pokračuje ve velkém tempu a tak již v 5. minutě je stav 1:1!
04:10
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Morávek, asistoval Martin Novák (1:1).
04:07
Vyloučen hráč Petr Pojer družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za blokování hokejky.
01:05
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jáchym Hons, asistoval Vojtěch Novotný (1:0).