- : -
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 05:15 Petr Matěj, 38:12 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek)
FBC OSTRAVA
branky (asistence): 01:37 Michal Miške (Dominik Klimscha), 12:21 Michal Sládek (Šimon Kuczera), 18:25 Jakub Mendrek (Michal Sládek), 19:45 Michal Miške (Daniel Flašar), 22:11 Filip Hromádka (Marek Lipový), 31:58 Dominik Eichner (Jan Daniš), 37:01 Dominik Klimscha (Filip Hromádka), 44:14 Marek Lipový (Jan Daniš), 45:58 Jakub Mendrek (Patrik Šimíček), 51:04 Dominik Klimscha, 55:44 Šimon Kuczera (Michal Sládek)

FbC Asper Šumperk - FBC OSTRAVA 2:11
6. Petr Matěj, 39. Jindřich Kamler - 2. Michal Miške, 13. Michal Sládek, 19. Jakub Mendrek, 20. Michal Miške, 23. Filip Hromádka, 32. Dominik Eichner, 38. Dominik Klimscha, 45. Marek Lipový, 46. Jakub Mendrek, 52. Dominik Klimscha, 56. Šimon Kuczera; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Martin Vašíček 31, Antonín Byvan 15 - Štěpán Laja 9, Ondřej Kolajta 24; po třetinách: 1:4, 1:3, 0:4;
60:00
Vyjádření trenéra hostů: "V dnešním zápase jsme opět podcenili papírově slabšího soupeře. Do první třetiny jsme nastoupili vlažně, jen díky chabé produktivitě soupeře třetina skončila v náš prospěch. V následujícím průběhu hry se naše hra zlepšila, nicméně nebyla podle mých představ."
60:00
Vyjádření trenéra domácích: "Dnešní utkání rozhodla naše velmi nízká produktivita a malá bojovnost. V celém utkání jsme byli později ve všech soubojích a nedařilo se nám držet krok se soupeřem."
60:00
Střely ve 3. třetině: 11:19
60:00
55:44
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Sládek (2:11).
51:04
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha bez asistence (2:10).
49:31
Tváří v tvář golmanovi se postavil Ondřej Mrázek ale neuspěl.
45:58
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Patrik Šimíček (2:9).
44:14
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Marek Lipový, asistoval Jan Daniš (2:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 14:19
40:00
38:12
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (2:7).
37:51
Vyloučen hráč Patrik Šimíček družstva FBC OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
37:51
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
37:01
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Filip Hromádka (1:7).
31:58
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Jan Daniš (1:6).
31:58
Z rozehrávky v rohu stačily hostům 3 doteky balónku a skončil v síti.
24:50
Velký tlak Šumperka ale gól nepadl.
22:11
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Filip Hromádka, asistoval Marek Lipový (1:5).
21:06
Hosté rozehráli druhou část ve velkém tlaku na domcácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:19
20:00
19:45
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Michal Miške, asistoval Daniel Flašar (1:4).
19:45
Střelou z dálky se prosadil Michal Miške.
18:25
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Michal Sládek (1:3).
16:50
Daniel Venouš dnes hraje skvělé utkání.
15:40
Samostatný únik nevyužil Jiří Trávníček.
15:05
K dnešnímu utkání nastoupil Štěpán Maixner s novou čepelí, myslíme že se prosadí.
13:43
Střela Kováče letěla těsně nad bránu.
12:21
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Šimon Kuczera (1:2).
12:21
Z dorážky se prosadili hosté.
05:15
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj bez asistence (1:1).
05:15
Při střídání hostů se prosadil Petr Matěj.
01:37
Branku družstva FBC OSTRAVA vstřelil Michal Miške, asistoval Dominik Klimscha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Patrik Šimíček, Michal Sládek, Jakub Mendrek, Erik Moravčík
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jindřich Kamler, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek, Filip Jáně, Michal Vařeka