1:3
3:2
2:4
- : -
branky (asistence): 08:25 Jaroslav Král (Lukáš Nekola), 23:38 Lukáš Nekola (Jaroslav Král), 27:02 Štěpán Čejka (Jakub Hromada), 27:35 Jaroslav Král (Daniel Körber), 43:36 Jan Bauman (Jakub Nachtmann), 45:41 Jaroslav Král (Lukáš Nekola)
branky (asistence): 10:34 Tomáš Vávra (Zdeněk Žák), 15:00 Ondřej Novotný (Marek Vávra), 18:13 Marek Vávra (Zdeněk Žák), 31:34 Jan Diviš (Martin Řezáč), 33:38 Jan Vacenovský (Ondřej Plíhal), 49:17 Marek Vávra (Zdeněk Žák), 50:36 Zdeněk Žák (Marek Vávra), 56:40 Ondřej Plíhal (Daniel Maxa), 58:04 Jan Vacenovský (Daniel Maxa)

BLACK ANGELS - FLORBAL CHODOV 6:9
9. Jaroslav Král, 24. Lukáš Nekola, 28. Štěpán Čejka, 28. Jaroslav Král, 44. Jan Bauman, 46. Jaroslav Král - 11. Tomáš Vávra, 16. Ondřej Novotný, 19. Marek Vávra, 32. Jan Diviš, 34. Jan Vacenovský, 50. Marek Vávra, 51. Zdeněk Žák, 57. Ondřej Plíhal, 59. Jan Vacenovský; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 24; zásahy brankářů: Daniel Körber 31 - František Trojan 19; po třetinách: 1:3, 3:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Janečka: "Škoda výpadku v druhé polovině první třetiny, kdy jsme přestali hrát a pustili Chodov do vedení. Musím také pochválit kluky za druhou a třetí třetinu, že jsme vrátili do zápasu. Rozhodlo využití přesilovky ve třetí třetině, kdy nás soupeř trestal za laciné fauly. Díky soupeři za utkání. Přejeme hodně štěstí do ligy."
60:00
Statistika střel 3. třetiny: 9:14.
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: "Musím všechny kluky pochválit za přístup k utkání, přestože jsme nebyli úplně lepším týmem tak už jen za to jsme si vítězství zasloužili. Přeji soupeři hodně štěstí v sezóně, uvidíme se příští rok v superlize.
60:00
58:10
Risk moc nevyšel a Blaci se musejí sklonit před juniorkou Chodova.
58:04
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (6:9).
57:50
Blaci to zkoušejí v šesti.
56:40
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Daniel Maxa (6:8).
56:39
Blaci se snaží dobýt branku. Chodov spoléhá na protiútoky.
54:01
Blaci nevyužili přesilovku a musejí najít jinou příležitost na srovnání.
52:01
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
50:36
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Zdeněk Žák, asistoval Marek Vávra (6:7).
50:30
Ach ty oslabení. Blaci zatím neubránili žádnou přesilovku hostů.
50:25
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
50:25
Blaci zase hrají oslabení. Zatím nemáme moc velkou úspěšnost.
50:00
Čeká nás zajímavá desetiminutovka. Blaci další zbytečný faul.
49:17
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Zdeněk Žák (6:6).
49:05
Vyloučen hráč Jan Pícha družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
49:05
Chodov šel dva na nikoho, ale zkomplikoval si to špatnou nahrávkou. Pak Pýcha zbytečně fauloval.
46:00
Chodov se snaží odpovědět. Körber má zase dobře postavenou branku a zvoní tyč.
45:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Lukáš Nekola (6:5).
45:41
Král vládne na hřišti a zkompletoval hattrick.
43:40
To bude ještě zajímavé Blaci srovnávají z přesilovky a zatápějí Chodovu v útočném pásmu.
43:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Jakub Nachtmann (5:5).
43:07
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:07
Zbytečným zákrokem se poslal Chodov do oslabení.
40:00
40:00
37:10
Chodov zamkl Bleky na velkém brankovišti. Nakonec Podhrádského střela neprošla ke Körberovi.
34:05
Körber se rychle přesunul k tyčce a zamezil Chodovu navýšit vedení.
33:38
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Ondřej Plíhal (4:5).
33:38
Blaci nechali projít křižnou nahrávku a i když Vacenovský nestřílel moc přesně, ale nakonec Korbera prostřelil.
32:34
I Blaci jsou aktivnější a vytvářejí si zajímavé šance v útočné třetině.
31:34
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Martin Řezáč (4:4).
31:34
Chodov rychle rozehrál volný úder a Řezáč našel volného Diviše a ten se už z velkého brankoviště nemýlil.
31:00
Série fatálků na obou stranách. Kopecký pak zajímavě vystřelil.
30:00
I když dneska nepřišlo tolik diváků, našel se zde jeden divák a to Vojtěch Ježek, který hlasitě podporuje domácí Bleky.
27:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jaroslav Král, asistoval Daniel Körber (4:3).
27:35
Snová půlminutka Blacků. Král zase ukázal, že mu to dneska lepí.
27:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Jakub Hromada (3:3).
27:02
Chodov ztratil míček na středu. Čejka pak nekompromisně střelil branku.
24:40
Štěsťena je Blackům nakloněna. Ve dvou šancích Chodov neproměnil zajímavé šance.
23:40
Blaci by si měli vzít příklad z Krále . Zatím nejlepší hráč domácích.
23:38
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Jaroslav Král (2:3).
23:30
Král zkusil zajímavou střelu. Góĺman byl připraven.
22:18
Vyloučen hráč Jan Diviš družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
21:00
Jak skončila první třetina,tak začala druhá třetina a to tlakem Chodova. Chtělo by to větší zápal od Blacků,
20:00
20:00
19:30
Chodvov je aktivnějším celkem. Dostává se do zajímavějších šancích. Körber zatím drží Bleky.
18:13
17:30
Chodováci si udělali z domácích kužele. Nakonec ale na poslední chvíli obrana nepustila do zakončení.
15:00
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Novotný, asistoval Marek Vávra (1:2).
15:00
Dobře umístěná střela z půlky zapadla do Korberovi branky. Hosté využili většího tlaku z posledních minut.
13:34
Chodov je aktivnější v posledních minutách a Korber se musí činit, aby stav zůstal stejný.
11:40
Korber má správně postavenou branku a střela hostujícího hráče orazítkovala tyč.
10:34
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Vávra, asistoval Zdeněk Žák (1:1).
10:34
Blaci nechali Chodov kombinovat a Vávra T. srovnává stav utkání z jednoduché pozice.
09:42
Trestné střílení družstva FLORBAL CHODOV neproměnil Marek Vávra.
09:42
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
08:25
08:25
Nekola zablokoval střelu hostích a nahrával do prázdné branky Královi.
06:00
Hosté se dostali do brejku, ale v poslední chvíli mu ujel míček a lépe nezakončil.
05:00
Klasický fatálek od Píchy, snažil se přejít přes tři hráče a ztratil míček na středu.
04:00
Chodov využil pomalejší střídání Blacků. Díkybohu z toho byla jenom střela od mantinelu.
03:30
Štěstí pro domácí, hosté měli zajímavou šanci, ale neuspěli z bezprostřední blízkosti.
02:30
Zatím opatrná hra od obou celků. Moravec se snažil střílet, ale našel jenom hostující val.
01:23
První střelu zápasu nám obstaral Novotný, gólmanovi ale vrásky nenadělala.
00:51
Domácí drží míček na vlastní polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Jan Běloch, Ondřej Novotný, Tomáš Vávra, Marek Vávra, Zdeněk Žák
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jan Pícha, Tadeáš Velechovský, Lukáš Nekola, Dan Moravec, Jaroslav Král