1:0
4:1
3:2
- : -
branky (asistence): 15:08 Jakub Buršík (Filip Forman), 27:02 Tomáš Pour (Filip Forman), 27:35 Filip Horák (Jan Horák), 32:03 Patrik Šebek (Filip Slabý), 37:11 Jakub Buršík (Patrik Šebek), 44:05 Filip Horák (Jan Horák), 52:03 Patrik Šebek (Jonáš Janata), 54:10 Jonáš Janata (Patrik Šebek)
branky (asistence): 24:16 Ivan Pergler (Marek Veselý), 51:28 Ondřej Hurt, 59:25 Vilém Kavan (Lukáš Kovařík)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:3
16. Jakub Buršík, 28. Tomáš Pour, 28. Filip Horák, 33. Patrik Šebek, 38. Jakub Buršík, 45. Filip Horák, 53. Patrik Šebek, 55. Jonáš Janata - 25. Ivan Pergler, 52. Ondřej Hurt, 60. Vilém Kavan; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:9; využití: 3:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 30 - Filip Čermák 32; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí pana Berky: Pro nás zápas o ničem, po včerejší výhře jsme nepředvedli ani poloviční výkon, 5 na 5 se moc nehrálo a jediný gól ze hry v plném počtu jsme dali 30 vteřin před koncem. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích pana Formana: Dneska úplně jiný zápas než včera. Mělo to nasazení, hrál se florbal. Na můj vkus hodně přísný metr rozhodčích a tím pádem dost vyloučení, ale je pravda že sekání tam bylo nespočet. Myslím, že atraktivní utkání pro diváky. Děkujeme soupeři za utkání.
59:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Lukáš Kovařík (8:3).
56:26
Vyloučen hráč Vilém Kavan družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:25
Vývoj na hřišti neodpovídá vyloučením. Máme tu dnes další sekání...další 2 minuty.
54:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Patrik Šebek (8:2).
52:39
Před brankou Kratka bylo živo, ale hosté nebyli úspěšní.
52:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jonáš Janata (7:2).
51:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt z trestného střílení (6:2).
48:04
Sparta měla úplně odkrytou bránu, ale míří nad.
46:27
Domácí atakují branku hostí, zatím neúspěšně.
45:43
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
44:47
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
44:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Jan Horák (6:1).
39:22
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
39:01
Překvapivě další přesilovka, tentokrát Sparty.
38:37
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Vilém Kavan.
38:37
38:37
Nájezd Sparty neproměnuje Kavan.
38:26
Týmy hrajou v plném počtu...
37:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Patrik Šebek (5:1).
36:41
Dnešní zápas je na vyloučení hodně bohatý. Bohemka však dlouho nenechala hru 5 na 3 a okamžitě dává gol.
36:19
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
36:11
a máme tu další vyloučení....
35:49
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
34:30
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
32:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Slabý (4:1).
30:06
Krásná individuální akce Šobotníka bohužel neskončila golem.
28:47
Další přesilovku má hostující tým a domácí se snaží ubránit vlastní bránu.
28:22
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
27:35
27:27
Stále se hraje před brankou hostí...
27:02
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Filip Forman (2:1).
26:39
Sparta usilovně brání oslabení 3 na 5.
26:29
Vyloučen hráč Martin Remeš družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
26:09
Bohemka hraje další přesilovku.
25:13
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
25:10
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Jakub Buršík.
25:10
A máme tu nájezd, který vychytal brankář hostí.
24:56
Sparta byla blízko dalšího golu, ale Kratěk byl pozorný.
24:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Marek Veselý (1:1).
24:16
A Sparta je úspěšná a proměňuje.
23:18
Po krásném úniku na branku hostí byl Buršík bohužel nedovoleně zastaven.
22:28
Vyloučen hráč Jonáš Janata družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
21:05
Domácí se neustále snaží útočit, ale obrana hostí je bezchybná.
20:00
20:00
18:34
Další přesilovku hosté ubránili. A hraje se v plném počtu.
18:02
Přesilovka zatím neúspěšná, Buršík minul.
16:16
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
15:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (1:0).
15:08
A už je všechno jinak, po přihrávce Filipa Formana se trefuje Jakub Buršík.
14:40
Další nebezpečná akce Bohemky, ale bohužel ani tato střela nekončí v bráně.
12:56
Bohemka neustále útočí, ale Sparta pozorně brání a vyráží do rychlých protiútoků. Zápas je zatím stále bez branky.
04:31
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za držení.
04:31
a máme tu první vyloučení na straně Sparty.
02:12
Oba týmy jsou při chuti a můžeme očekávat hodně aktivní utkání.
00:01
A utkání bylo zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Marek Veselý, Matěj Čermák, Ondřej Hurt, Lukáš Kovařík, Vilém Kavan
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Štěpán Čuda, Tomáš Pour, Jonáš Janata, Patrik Šebek, Filip Slabý
00:00
Dobrý den, vítáme vás při dnešním zápasu juniorské ligy a doufáme, že si zápas užijete. Oba týmy se již intenzivně rozcvičují.