4:2
3:2
1:2
- : -
branky (asistence): 11:35 Filip Krigovský (Ivo Teichman), 14:09 Ivo Teichman (Přemek Pakosta), 14:58 Václav Oubrecht (Marek Ďopan), 17:14 Tomáš Dlesk (Marek Ďopan), 27:27 Michal Janeček (Jakub Levínský), 36:53 Marek Ďopan (Přemek Pakosta), 37:53 Patrik Petr (Michal Janeček), 51:16 Jan Kourek (Daniel Škeřík)
branky (asistence): 10:37 Dominik Klimscha (Jan Daniš), 14:13 Filip Hrabal (Jan Křiva), 22:35 Jakub Mendrek (Filip Čonka-Skyba), 34:04 Filip Hrabal (Jiří Šebesta), 45:38 Filip Čonka-Skyba, 55:39 Dominik Eichner (Filip Hrabal)

Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:6
12. Filip Krigovský, 15. Ivo Teichman, 15. Václav Oubrecht, 18. Tomáš Dlesk, 28. Michal Janeček, 37. Marek Ďopan, 38. Patrik Petr, 52. Jan Kourek - 11. Dominik Klimscha, 15. Filip Hrabal, 23. Jakub Mendrek, 35. Filip Hrabal, 46. Filip Čonka-Skyba, 56. Dominik Eichner; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 2:2; diváků: 457; zásahy brankářů: Jakub Levínský 19 - Jakub Klobučník 16, Štěpán Laja 10; po třetinách: 4:2, 3:2, 1:2;
60:00
Střely ve 3. třetině - 8:9
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Trunkáta: Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Celý zápas jsme tahali za kratší konec. Ve všech herních činnostech jsme za soupeřem zaostávali. 1. třetina byla z naší strany katastrofální. Je třeba si vzít ponaučení ze všech chyb, které jsme dnes udělali a připravit se na další utkání. Soupeři gratulujeme a děkujeme za utkání.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - 84 Marek Ďopan, hosté - 88 Filip Čonka-Skyba.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Dnes zasloužená výhra. Myslím si, akorát, že to mohlo být s větším přehledem a je škoda, že jsme v některých pasážích Ostravu zbytečně pouštěli do hry. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:50
Výborný zákrok Levínského!
58:20
Levínský na poslední chvíli zabránil gólu Mendreka.
58:04
Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.
56:45
Dlesk zfaulovaný při výběhu na branku. Následuje rozehrávka pro Pardubice...
55:52
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
55:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (8:6).
55:39
Hosté svou přesilovku využívají.
55:14
Bílý se dokázal perfektně vrátit z útoku zpět do obrany a uzmout míček útočícímu hráči hostů.
54:16
Hra je pozastavena po zasažení Dleska do choulostivých míst.
53:47
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
51:16
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Daniel Škeřík (8:5).
51:16
Avšak domácí nakonec odskakují již o 3 branky.
50:00
Hosté začínají tlačit a mají na kontě nejspíše více střel v této třetině než domácí.
48:04
Kourek ve velké šanci, ale střílí mimo.
45:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba bez asistence (7:5).
44:10
Domácí přesilovku nevyužili a hosté jsou v plném počtu.
43:40
Sládek již skoro zakončil na Levínského, ale gól v oslabení nevstřelil.
42:03
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:08
Oubrechtovu střelu Laja na poslední chvíli chytil, ale dokázal ho přitom rozlehnout.
37:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Michal Janeček (7:4).
36:53
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Přemek Pakosta (6:4).
36:53
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
36:53
Po faulu gólmana hostí, kvůli kterému šli hosté do oslabení, střílí gól Ďopan a následně ostravský tým střídá gólmana.
36:36
Vyloučen hráč Jakub Klobučník družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
35:40
Nyní na půlce leží na zemi po střetnutí Pakosta a Mendrek. Pakosta s trenérem domácím si vyžadují pískání faulu.
35:00
Dlesk se opět neuvěřitelně vymotal mezi několika soupeři a zakončil na Klobučníka. Gól z toho však netěží.
34:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Šebesta (5:4).
32:25
Janeček po střele doklouzal po zemi až k mantinelům za brankou.
32:20
Dnešnímu utkání přihlíží 457 diváků.
29:49
I Janečkova střela letí mimo.
28:58
Krigovský ve velké šanci před brankou hostí, ale jeho střela letí úplně mimo.
27:27
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Jakub Levínský (5:3).
27:27
Potom, co Levínský chytil míček, vyhodil ho přímo na Janečka a ten střílí gól.
27:24
Eichner vystřelil z otočky, ale Levínský střelu chytil.
24:00
Formánek zariskoval, což se mu vymstilo a hosté šli do přečíslení. Situaci nakonec zachránil Škeřík, který zvládl míček hostům odebrat.
22:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Čonka-Skyba (4:3).
22:35
Hosté využívají svou přesilovku.
21:57
Hra je pozastavena po zranění Janečka. Nakonec se ztěžka zvedá ze země a odchází na střídačku, přičemž si bolestně drží záda.
21:17
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:35
Eichnerovu střelu zblízka vyráží Levínský maskou.
17:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Marek Ďopan (4:2).
17:14
Dleskovi bylo při cestě nastaveno několik nebezpečných florbalek, ale i tak se mu podařilo zakončit za Klobučníkova záda. Pardubice tak soupeři odskakují již o dva góly.
16:30
Klobučníkovi dvakrát poskakoval míček v rukou jak splašený, napotřetí ho již s jistotou chytil.
14:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Marek Ďopan (3:2).
14:58
Je tu neuvěřitelný třetí gól během minuty! A Pardubice jsou zpět ve vedení.
14:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jan Křiva (2:2).
14:13
Velice rychlá odpověď hostů! Křiva chvíli po buly zakončuje po "kiksu" v obraně domácích na Levínského bekhendem.
14:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (2:1).
13:24
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
13:24
Domácí si dnes zahrají první přesilovku.
12:25
Petr vystřelil přímo do Klobučníkovi hrudi a ten neměl problém jeho střelu chytit.
11:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Ivo Teichman (1:1).
11:35
Pardubice rychle odpovídají na gól hostů a Krigovský právě se širokým úsměvem slaví svůj gól.
10:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Jan Daniš (0:1).
10:37
Přestože se domácí drželi většinu času na míčku, Ostrava je první, kdo dnes střílí gól.
08:12
Kourek je nehezky zfaulovaný za brankou hostí. S bolestivou grimasou se zvedá ze země a Pardubice mají rozehrávku v rohu.
07:10
I Bílý se dostal ke střele, ale neměl příliš času si ji připravit, a tak míček za Klobučníka nedostřelil.
06:20
Ďopan nadvakrát dorážel na Klobučníka, ale ani jednou se mu nepodařilo zakončit za jeho záda.
05:34
Levínský Kuczerovu střelu vyráží mimo hřiště.
04:00
Pakosta mohl celou cestu k brance přihrát Janečkovi, ale zakončil sám přímo do gólmana hostů.
02:12
Levínský ve výskoku vyráží Miškeho střelu.
01:00
Ďopanova střela prošla hostujícímu gólmanovi mezi nohama a následně míček nebezpečně obkroužil tyčku a skončil mimo ohrožení branky hostů.
00:13
Ďopan posílá přihrávku na Teichmana, ale následná první střela zápasu je zastavena prvním blokujícím hráčem.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Střela do tyčky hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Michal Sládek, Dominik Eichner, Jakub Mendrek, Erik Moravčík
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman