1:1
5:2
4:0
- : -
branky (asistence): 14:17 Jakub Kolísko (Jakub Švejkovský), 24:54 Peter Nehila (Jakub Slavík), 26:32 Jan Svoboda (Tomáš Váňa), 31:26 Tomáš Svačinka (Marek Beneš), 33:27 Marek Beneš (Marek Deutsch), 34:05 Jan Svoboda (Tomáš Váňa), 54:46 Milan Meliš (Marek Beneš), 57:02 Marek Beneš, 57:20 Filip Ullmann (Milan Meliš), 59:26 Jakub Slavík (Milan Meliš)
branky (asistence): 02:11 Patrik Kieler (Matyáš Krebner), 33:09 Vojtěch Zezulka (Adam Růžek), 34:50 Jakub Šárka (Daniel Cabejšek)

Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians 10:3
15. Jakub Kolísko, 25. Peter Nehila, 27. Jan Svoboda, 32. Tomáš Svačinka, 34. Marek Beneš, 35. Jan Svoboda, 55. Milan Meliš, 58. Marek Beneš, 58. Filip Ullmann, 60. Jakub Slavík - 3. Patrik Kieler, 34. Vojtěch Zezulka, 35. Jakub Šárka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:2 + Adam Růžek 5; využití: 1:0; diváků: 265; zásahy brankářů: Michal Rebro 18 - Michal Kotouček 11, Ondřej Kratěk 5; po třetinách: 1:1, 5:2, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích Luďka Beneše - 1. část: Radost z načepované desítky mi trošku kazí skutečnost, že to odskákal můj stříbrný parťák z Prague Masters:-) Zápas jsme opět rozehráli vlažně a soupeř šel do vedení. V průběhu první třetiny jsme ale dokázali svůj výkon stupňovat a vyšší kvalitu udržet po celý zbytek utkání.
60:00
Střely: Tatran - 8; Bohemians - 4
60:00
Vyjádření trenéra domácích Luďka Beneše - 2. část:: O výsledku rozhodla naše vyšší, i když zdaleka ne maximální, produktivita ve druhé třetině. Celkově kvalitní utkání ve slušném tempu. Děkujeme skvělým divákům i soupeři.
60:00
Vyjádření trenéra hostí Michala Jedličky: celkem pohledné utkání, které bylo ve velkém tempu a divákům se určitě líbilo. Vytvořili jsme si hodně vyložených šancí, které jsme neproměnili a soupeř nás šeredně vycvičil v produktivitě. Děkujeme soupeřům i divákům.
60:00
59:59
Poslední střela utkání. Rebro chytá.
59:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (10:3).
59:07
Hra se zbytečně přiostřila.
57:59
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za hrubost.
57:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Milan Meliš (9:3).
57:02
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš z trestného střílení (8:3).
57:02
Nařízeno trestné střílení, které provede Marek Beneš.
55:41
Rebro bezchybně chytá další útok.
54:58
Kratěk opouští branku.
54:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (7:3).
54:15
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:15
Vyloučen hráč Kryštof Krbec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
54:13
Opět skvěle Rebro.
53:22
Váňa pálí, Kratěk vyráží.
52:52
Palatínus nedokázal využít nabídnuté šance a minul.
51:54
Tlapák získal v obraném pásmu míč, proběhl celé hřiště, ale vystřelil těsně nad Kratěkovu branku.
49:57
Ani nyní se nepodařilo hostům domácího brankáře překonat.
49:37
Opět skvělý zásah Michala Rebra.
48:26
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Jakub Šárka.
48:26
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
48:26
Nařízeno trestné střílení. Rebro se nenechal oklamat.
47:13
Benešův souboj s Kratěkem dopadl lépe pro brankáře hostů.
44:26
Krbec střílí nad branku domácích.
43:48
Další z pěkných zákroků Michala Rebra.
41:16
Oba týmy vstoupili do třetí třetiny opatrně.
36:37
Cabejšek z poloviny střílí, ale domácí obrana střelu likviduje.
34:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Daniel Cabejšek (6:3).
34:05
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Tomáš Váňa (6:2).
34:05
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
33:27
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Marek Deutsch (5:2).
33:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Adam Růžek (4:2).
32:09
Deutsch pálí vedle Kotoučkovi branky.
31:26
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Svačinka, asistoval Marek Beneš (4:1).
31:26
Beneš vytáhl krásně za branku, přihrál Svačinkovi a ten bezchybně proměnil.
30:35
Beneš prošel přes celé hřiště, ale u branky byl zastaven Růžkem.
29:35
Svoboda po přihrávce od Němečka vytáhl míč za Kotoučkovu branku, ale obrana hostí zasáhla.