1:1
1:1
3:0
- : -
branky (asistence): 02:06 Robert Košir (David Čermák), 24:51 Marek Zouzal (Jan Marvánek), 49:48 Milan Garčar (Robert Košir), 50:17 Marek Koščo (Marek Zouzal), 56:29 Jaroslav Jaroš
branky (asistence): 19:14 Josef Novák (Mikuláš Krbec), 37:50 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec)

ACEMA Sparta Praha - Florbal Ústí 5:2
3. Robert Košir, 25. Marek Zouzal, 50. Milan Garčar, 51. Marek Koščo, 57. Jaroslav Jaroš - 20. Josef Novák, 38. Viktor Kopecký; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 910; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Petr Weissgärber 19; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:0;
60:01
Komentář asistenta trenéra Sparty Radka Skaličky: "V první řadě bych chtěl vyseknout poklonu karlovarským divákům a organizátorům za skvěle zorganizovaný zápas v super atmosféře. Náš výkon nebyl v prvních dvou třetinách ideální. Před třetí třetinou jsme trochu změnili sestavu, byli jsme více na balonku a efektivnější v zakončení. Jsme rádi za tři body z těžkého zápasu. Děkuji soupeři za utkání."
60:01
Komentář hlavního trenéra Ústí Marka Vojty: "Rád navážu na kolegu a s vděčností musím smeknout před organizátory dnešního zápasu, jenž se musel fanouškům v hale líbit. My jsme opět měli minutové výpadky, které nakonec rozhodly vyrovnané utkání ve prospěch soupeře.
60:01
Pokračování trenéra Ústí: "I když to opět nevyšlo výsledkově, věříme, že se nadále budeme zvedat zejména v koncentraci, dokončování akcí vyladíme na úroveň, jenž chceme naší hře mít. Děkuji soupeři za utkání."
56:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš bez asistence (5:2).
50:18
Sparta se teď dostává do dvoubrankového vedení. Krásně vypálil Garčar a po něm Koščo.
50:17
Timeout Florbal Ústí
50:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval Marek Zouzal (4:2).
49:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Robert Košir (3:2).
48:30
Kolstrunk dvakrát pálil. V obou případech ho zblokoval Svatoš
47:04
Vyloučen hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
37:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (2:2).
36:20
Dnešní utkání sleduje 910 fantastických diváků. Rekord sice nakonec odolal, nicméně je to opravdu vynikající návštěva a ukazuje to, že florbal ve Varech táhne
29:10
Výborně to teď udělali ústečtí. Kopecký se ocitl sám před Benešem, který jeho střelu skvěle zneškodnil
27:30
Garčar sice dostal míček do branky. Rozhodčí však ukazuje, že to bylo až po odpískání
26:00
Kopecký trefil boční síť Benešovy branky.
24:52
Marvánek rychle objel branku a pokoušel se zasunout míček do branky. To se mu sice nepovedlo, při následném zmatku před branko se nejlépe zorientoval Zouzal a posílá Spartu opět do vedení
24:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Marvánek (2:1).
19:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Mikuláš Krbec (1:1).