0:1
2:1
2:4
- : -
branky (asistence): 21:18 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 38:21 Jiří Salava (Tomáš Kucharič), 48:17 Petr Čihal (Martin Pánek), 52:58 Tomáš Kucharič (Jiří Salava)
branky (asistence): 13:48 Adam Delong (Martin Nehera), 37:28 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 50:30 Marek Bräuer (Jan Jastřembský), 54:35 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 57:31 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 59:11 Josef Rýpar

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:6
22. Tomáš Kucharič, 39. Jiří Salava, 49. Petr Čihal, 53. Tomáš Kucharič - 14. Adam Delong, 38. Josef Rýpar, 51. Marek Bräuer, 55. Lukáš Hájek, 58. Lukáš Hájek, 60. Josef Rýpar; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 345; zásahy brankářů: Jan Hándl 20 - Petr Gurkovský 19; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:4;
60:00
Trenér domácích Šťastník: "Dneska 100 % souhlas s Bruskou. Donutili jsme skvělým a odhodlaným výkonem stáhnout hru na 2 pětky a hrát hranu. Hráli jsme dnes opravdu dobře, projevily se naše tréninky zaměřené na hru s míčkem, a kdyby Vítky neměli s sebou maskota BORISE, tak bychom si možná i na nějaký bod sáhli. Vtip je v tom, že podle mě ani Vítky samy nevěděly, že tu dnes s sebou maskota Borise, který nad nimi držel ochrannou ruku, mají."
60:00
Střely ve třetí třetině 6:11, celkově 23:26. Co k tomu říct? Tohle je obrovská smůla pro domácí borce, kteří podali obdivuhodný výkon! Potlesk po zápasu pro domácí borce, pískání na hostující hráče. Asi zaslouženě. Znojmo dnes bylo z mého pohledu lepším týmem, alespoň od druhé třetiny, ale co se dá dělat, je to sport. Děkuji za pozornost.
60:00
Trenér domácích Šťastník pokračování: "Díky divákům za podporu v utkání a snad vychladnou a nedopadne to za chvíli nějak blbě..."
60:00
Trenér hostů Brus: "Dvě třetiny jsme si dneska vyhrát rozhodně nezasloužili. Bohužel jsem to trošku čekal. Hodně kluků na repre, pár jich léčilo zranění, nebyli jsme spolu a vytratila se lehkost z naší hry. V kombinaci s dobře připraveným Znojmem jsme si museli šáhnout do morálu. V tomto ohledu pro nás skvělé utkání. Z trápení jsme se vyhrabali a zápas otočili. Děkujeme soupeři za těžké utkání a díky také divákům. 6. hráč Znojma."
60:00
59:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar bez asistence (4:6).
57:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (4:5).
56:22
Hándl výborně proti Hájkovi!
54:58
Dnešnímu utkání přihlíží 345 diváků!
54:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (4:4).
54:11
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hájek.
54:11
Vyloučen hráč Daniel Krejčíř družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
53:51
Hándl si došel pro míček!
52:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jiří Salava (4:3).
51:38
Šindelář se těžce zvedá ze země.
50:58
Hra je na skvělé úrovni, diváci se dnes opravdu nenudí.
50:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jan Jastřembský (3:3).
49:59
Gurovský měl teď velké štěstí!
49:00
Hándl drží!
48:17
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Martin Pánek (3:2).
47:03
Skvělý obranný zákrok Krejčíře!
46:34
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:54
Martinek minul!
45:27
Novák nepřekonal ležícího Gurovského!
44:59
Diváci fandí, atmosféra skvělá, snad se hráči odmění.
40:00
Střela do tyčky hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 12:5 a je to znát! Znojmo bylo aktivnější, bylo více vidět a zaslouženě drží krok s favoritem! Škoda druhé branky Vítkovic, ale takový je sport, sporné momenty k němu patří. Třetí třetina snad rozhodne.
40:00
39:35
Sláma trefil hruď Gurovského!
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Tomáš Kucharič (2:2).
38:21
Znojmo opět vyrovnává po střele Salavy do šibenice - 2:2! Parádní florbal!
37:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (1:2).
37:28
Vyloučení bylo okamžitě potrestáno a Vítkovice opět vedou.
37:22
Vyloučen hráč Jozef Kriš družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
36:52
Nejprve výborný zákrok Hándla, poté hostující nepřesnost!
35:59
Gurovský opět brilantně pro Krejčířovi i Procházkovi!
34:45
Palát vyprášil Gurovskému rameno.
33:25
Vojtěch Procházka uklidnil hru.
31:30
Besta sebou na palubovku plácl jak kapr do vody při výlovu třeboňského rybníku.
30:28
Vítkovice kombinují na vlastní polovině.
29:36
Gurkovský vychytal Krejčíře.
28:51
Hraje se rychlý florbal ze strany na stranu.
27:41
Salava trefil břevno!
27:19
Znojmo předvádí hru, co se domácím divákům líbí!
26:01
Hájek ve vyložené šanci minul!
24:59
Souboj brankářů pokračuje! Hándl reflexivně zasahuje!
24:03
Procházka minul hostující branku z malého brankoviště!
23:59
Gurovský opět skvěle!
22:59
Výborný zákrok Hándla, který tygřím skokem zabránil vítkovickému vedení!!
22:08
Gurovský předvedl něco neuvěřitelného na brankové čáře! Znojmo je na koni.
21:18
21:18
Znojmu se aktivita vyplácí a je vyrovnáno!
20:29
Hándl podržel Znojmo.
20:13
Hosté vyhráli úvodní buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině 5:10. Troufám si říct, že Znojmo mělo místy navrch, když nebudeme počítat krásné kombinace hostů. Střely tomu sice nenasvědčují, ale hra Znojma byla proti takovému soupeři excelentní. Po menší hrubce Znojma se hosté ujali vedení.