1:2
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 07:49 Václav Černoch, 35:50 Jan Novotný (Jiří Bauer), 44:02 Petr Kadlec (Josef Žižka), 47:23 David Coufal (Jiří Bauer)
branky (asistence): 13:02 Marek Bräuer (Lukáš Hrubý), 17:23 Jakub Hubálek (Jan Šebesta), 21:37 Adam Delong (Jan Jastřembský), 30:01 Adam Delong (Lukáš Hájek), 44:39 Lukáš Hrubý

itelligence Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:5
8. Václav Černoch, 36. Jan Novotný, 45. Petr Kadlec, 48. David Coufal - 14. Marek Bräuer, 18. Jakub Hubálek, 22. Adam Delong, 31. Adam Delong, 45. Lukáš Hrubý; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 739; zásahy brankářů: Jan Mazánek 19 - Lukáš Souček 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Náš výkon postupem zápasu gradoval. Několikrát jsme byli velice blízko vyrovnání, ale bohužel to nevyšlo.
60:00
Počet střel v třetí třetině: Buldogs(9)-Vítkovice(4)
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Tři body z venku. Myslím si, že drama to bylo hlavně díky našemu trápení v útoku. Po první třetině to mohlo být 7:1 a byl by zápas klidnější. Pravda je, že se nám trošku prohodily lajny a bude chvíli trvat než budeme mít lehkost. Pro nás má zápas hodnotu v tom, že jsme ho ubojovali a potrénovali jsme 6:5. V neděli budeme efektivnější v útoku. Děkujeme soupeři a divákům v Hodoníně.
60:00
Celkový počet střel: Buldogs(24)-Vítkovice(24)
60:00
59:50
Velké šance pro domácí, ale ani jedna nechce projít.
59:00
Běží poslední minuta dnešního utkání.
58:11
Hosté udělají nějaký útok, ale golman domácích vždy stihne doběhnout do brány.
57:11
Domácí trpělivě čekají na nějakou šanci.
56:25
Budlogs jdou do 6. Pokusí se otočit zápas pro sebe.
56:20
Timeout itelligence Bulldogs Brno
54:00
Buldogs si trpělivě nahrává na své polovině a čeká na nějakou chybu hostů.
52:42
Zápas začíná být napínavý, oba týmy nechtějí udělat chybu.
51:10
Černoch dostal míček a snažil se dostat do středu před bránu hostů.
49:20
Domácí mají standartku na polovině hostů, ale golman pozorný. Vzápětí Vítkovice vzali míček a krasný útok, ale bohužel přestřelili.
48:10
Buldogs drží míček a čeká na chybu na hostů.
47:23
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Bauer (4:5).
47:23
Střela po zemi k tyčce. Golman hostu se nestačil přesunout.
46:18
Šance pro Buldogs. Jenže Černoch špatně trefil míček ve vzduchu.
44:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý bez asistence (3:5).
44:39
Lukáš Hrubý nasadil kličku klečícímu obránci a vymetl pravý růžek Mazánkovi brány.
44:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Josef Žižka (3:4).
43:58
Právě nastoupil odchovanec Florbal Hodonín Ondřej Lorenc.
43:30
Oba hráči jsou v pořádku a odešli na střídačku po svých.
42:44
Domácí drží míček na své polovině a střídají po hráči.
41:40
Hráč Bulodogs se srazil s hráčem Vítkovic, oba leží na zemi.
40:23
Hosté jdou do třetiny pomalu a zlehka. V klidu drží míček na své polovině.
40:01
Vhazování ve 3. třetině vyhráli Vítkovice.
40:00
40:00
Počet střel v druhé třetině: Buldogs(7)-Vítkovice(8)
40:00
39:00
Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
38:50
Už se hraje 5 na 5. Vítkovice neustále drží míček.
37:39
Hraje se 4 na 4. Vítkovice drží míček a hledají skulinku obrany domacích.
36:15
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
36:15
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
35:50
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jan Novotný, asistoval Jiří Bauer (2:4).
33:34
Utkání sleduje v místní hale TEZA 739 diváků.
30:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Lukáš Hájek (1:4).
30:01
Pěkná střela z půlky, která vymetla pavučinky v pravém horním rohu branky domácích.
29:37
Standartka pro hosty byla krásně vyřešena? ale brankář domacích se stihl přesunoutk tyčce.
28:15
Boldogs drží míček na své polovině ve svém oslabení.
28:03
27:02
Budogs drží míček na své polovině a střídá po jednom hráči.
26:03
Opět střela Vítkovic z pravého mantinelu, ale brankář dobře viděl.
25:10
Hra se hraje nahoru dolů.
23:35
Nepovedená nahrávka hostů. Buldogs mělo krásnou šanci ale obrana Vítkovic vytlačila střelce mimo dobrý střelecký úhel.
21:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (1:3).
21:37
Krásná branka vstřelená Vítkovicemi. Z pravého mantinelu střela na vzdálenější tyč.
20:01
Vhazování v druhé třetině vyhráli opět hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Buldogs(8)-Vítkovice(12)
20:00
19:10
Vítkovice nepustí domací k míčku v poslední minutě první třetiny.
17:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Jan Šebesta (1:2).
17:23
Hosté vstřelili branku stejným způsobem jako předtím, cross a zametení do prázdné bránky.
17:08
Vítkovice tlačí domací na jejich polovině.
16:09
Buldogs drží míček za bránou hostů, a snaží se nahrát na půlku a něco z toho vytěžit.
13:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hrubý (1:1).
13:02
Krásná crosová nahrávka od Lukáš Hrubý, Marek Bräuer mohl jen zamést míček do brány domácích.
12:28
Krásná střela domácích z půlky. Chtělo to jen víc štěstí.
09:54
Velká šance pro hosty. Martin Tokoš se náhle objevil před bránou sám, jenže střela chtěla tak o 15cm níž.
08:21
Buldogs vstřelenou brankou překvapilo Vitkovice. Vítkovice začali ještě víc tlačit na domací.
07:49
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch bez asistence (1:0).
06:10
Hosté drží míček na své polovině a čekají na chybu Buldogs,
03:06
Hra je ze začátku ve velkém tempu. Hra se přelívá ze strany na stranu.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, Petr Koláčný, Jiří Juhaňák, David Coufal, Artürs Jurševskis
00:00
Pěkný sváteční večer Vám přejeme z hodonínské sportovní haly TEZA. V rámci 12.kola Tipsport Superligy vyváží Bulldogs Brno své domácí utkání právě do Hodonína kde se od 20,00 utká s 1.SC Vítkovice.