3:2
4:2
0:0
- : -
branky (asistence): 02:16 Jakub Šárka (David Šimek), 15:03 Jakub Šárka (David Šimek), 18:20 David Šimek, 20:14 David Šimek (Jakub Šárka), 22:59 Kryštof Krbec (Matyáš Krebner), 27:05 Aleš Höffer (David Šimek), 30:27 David Šimek (Antonín Palatínus)
branky (asistence): 05:04 Josef Novák, 13:07 Jakub Kolstrunk, 35:22 Vladimír Štorek (Jakub Kolstrunk), 38:54 Radim Kühnel (Mikuláš Krbec)

FbŠ Bohemians - Florbal Ústí 7:4
3. Jakub Šárka, 16. Jakub Šárka, 19. David Šimek, 21. David Šimek, 23. Kryštof Krbec, 28. Aleš Höffer, 31. David Šimek - 6. Josef Novák, 14. Jakub Kolstrunk, 36. Vladimír Štorek, 39. Radim Kühnel; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 230; zásahy brankářů: Michal Kotouček 13, Ondřej Kratěk 3 - Petr Weissgärber 10, Tomáš Fibiger 11; po třetinách: 3:2, 4:2, 0:0;
60:00
Nejlepším hráčem hostů: 55 Täuber Lukáš
60:00
Střely ve třetí třetině: FbŠ Bohemians - Florbal Ústí: 7x6.
60:00
Komentář k zápasu: trenér domácích Michal Jedlička - Atraktivní utkání v dobrém tempu které se muselo tady v hale všem líbit a my jsme rádi že jsme vyhráli,děkuji.
60:00
Nejlepší hráč domácích: 23 David Šimek.
60:00
Komentář k zápasu hostující trenér: Marek Vojta - Soupeř zvítězil díky vytrvalosti své hry, my jsme od ní ustoupili ve druhé třetině a v závěru už jsme vyrovnat nestihli. Gratuluji soupeři.
60:00
59:25
Hosté se ještě pokoušejí s výsledkem něco udělat a tlačí se do útoku.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:02
Timeout Florbal Ústí
56:28
I na opačné straně ukázal Fibinger povedený zákrok.
55:33
Další jistý zákrok v podání Michala Kotoučka.
54:07
David Šimek je dnes při chuti a opět je v přesilovce velmi aktivní.
52:19
Domácí hrají svoji další přesilovou hru. Za hru na zemi je vyloučen Adam Stibor a uvidíme zda se Bohemians opět podaří prosadit.
52:18
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi.
51:32
Dnešní utkání sleduje 230 diváků.
50:05
Jsme v půlce třetí třetiny a u balonku jsou ústečtí
49:35
Palatínus pěknou přihrávkou vyslal Šimka, ten se však k zakončení nedostal.
48:10
Další povedený zákrok nohou hostujícího Fibingera.
46:30
Hráči Bohemians se tlačí na branku Ústí a vysílají jednu střelu za druhou. Vše však zatím končí na obraně či jistým zákrokem brankáře.
45:55
V pěkné šanci byl nyní domácí Šárka, k vážnější střele se však nedostal.
44:58
Teď byl přímo zavalen domácí brankář Kotouček dvě hráči kteří byli v souboji. Větší dohady však jasně ukončují rozhodčí.
44:20
Po delší době tu máme střelu na branku v podání domácích hráčů která však k brance nevedla.
43:10
Hra se nyní odehrává převážně ve středu hřiště bez větších šancí.
42:03
V úvodu třetí části jsou aktivnější hosté z Ústí.
40:00
40:00
Skončila nám druhá třetina zápasu ve které padlo dohromady 6 branek. Po 4 brankách domácích se v závěru dvakrát prosadili i hosté a stav je tedy 7:4.
40:00
Střely v druhé třetině: FbŠ Bohemians - Florbal Ústí: 10x6.
40:00
38:55
Rychlou rozehrávku po faulu ukázali hráči Ústí a skoro od poloviny hřiště se prosazuje Radim Kühnel a snižuje na 7:4.
38:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Mikuláš Krbec (7:4).
37:45
Balonek nyní drží hráči Ústí a zkoušejí vymyslet postup dopředu.
36:33
Pěkný zákrok rukou předvedl nyní hostující brankář Fibinger.
35:23
Hosté snižují. Pěknou souhru zakončuje střelou do horního rohu branky Vladimír Štorek a snižuje stav na 7:3.
35:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jakub Kolstrunk (7:3).
33:58
Tak tvrdou střelu ukázal domácí Šárka až si musí na střídačku pro novou hůl.
33:10
Domácí jsou k nezastavení. Stále se tlačí do útoku a hráčům Ústí balonek příliš nepůjčí.
30:28
A máme tu hattrick! David Šimek střílí svůj třetí gól v zápase a zvyšuje již na 7:2. Ve stejný moment hosté střídají i golmany.
30:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Antonín Palatínus (7:2).
30:27
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Fibiger družstva Florbal Ústí
29:15
Domácí nepolevují v tlaku a tlačí se před hostujícího golmana.
27:06
Nedáš, dostaneš. Klasické pravidlo se opět potvrdilo a když hosté přes své šance neproměnili svoji přesilovou hru ukázal svoji sílu domácí Aleš Höffer a zvyšuje na 6:2.
27:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval David Šimek (6:2).
25:10
Hosté z Ústí hrají svoji další přesilovou hru. V brance máme již ošetřeného Kotoučka, který již svými zákroky brání hostům ve skórování.
24:58
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hra rukou.
24:10
Pěknou, avšak nepřesnou střelu předvedl domácí kapitán Kindl.
23:00
Další využitá přesilovka pro domácí, Na střelu Kryštofa Krbce se hostující brankář Weissgärber natahoval marně a stav máme 5:2.
22:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Matyáš Krebner (5:2).
21:59
Máme tu střídání gólmanů! Po sekání Nováka musí domácí Kotouček na ošetření a tak nastupuje jeho kolega v masce Ondřej Kratěk.
21:57
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Kratěk družstva FbŠ Bohemians
21:57
Vyloučen hráč Josef Novák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
20:15
Tak to je vstup do třetiny v podání domácích jako hrom. Ihned po rozehrávce se vydali do útoku a slaví úspěch. Svůj druhý gól v zápase střílí David Šimek a zvyšuje na 4:2 pro Bohemians.
20:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (4:2).
20:00
20:00
Právě nám skončila první třetina zápasu FbŠ Bohemians a Florbal Ústí. Domácí se ujali vedení po brance Šárky avšak hosté po brankách Nováka a Kolstrunka dokázali srovnat krok. Necelé dvě minuty před koncem první třetiny však poslal domácí do vedení Šimek a stanovil tak stav po první třetině 3:2.
20:00
Střely v první třetině: FbŠ Bohemians - Florbal Ústí: 11x8.
20:00
18:21
Domácí se ujímají vedení. Další pěkná střela z hole domácího Davida Šimka a Bohemians vede 3:2.
18:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek bez asistence (3:2).
17:45
Pěkný zákrok nyní předvedl domácí brankář Kotouček.
15:04
Jako bych to přivolal. Pěknou střelou do rohu branky se podruhé v zápase se prosazuje Jakub Šárka a srovnává tak na 2:2.
15:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (2:2).
13:26
První přesilovku si zahrají i domácí, kteří se jíž snaží skórovat stejně jako hosté před chvilkou.
13:25
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
13:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (1:2).
11:52
A máme tu první přesilovou hru. Hráči Ústí již vymýšlejí kudy se dostanou ke skórování.
11:51
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
10:11
Pěknou souhru předvedli hráči Ústí. Domácí brankář však nemusel zasahovat.
08:30
Oba týmy hrají nyní opatrně a ani jeden nechce udělat chybu.
06:10
Vstřelený gól je pro Ústí viditelnou vzpruhou.
05:05
A máme srovnáno. Pěknou střelou se ukázal Josef Novák.
05:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (1:1).
03:22
Po prvním gólu jsou domácí stále aktivnější a tlačí se do útoku.
02:17
První střela na branku první gól. Tvrdou střelou se prezentuje domácí Šárka a stav máme 1:0.
02:16
01:20
Hra se v úvodu odehrává převážně ve středu hřiště.
00:30
K první střele v zápase se mohli dostat hráči Ústí avšak pozorná obrana domácích jim snahu překazila.
00:15
Úvodní buly vyhrálo Ústí a drží se na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Jiří Horák, Radim Kühnel, Mikuláš Krbec, Josef Novák, Viktor Kopecký
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Pavel Čihák, David Šimek, Jakub Šárka, Antonín Palatínus