2:1
3:0
3:0
- : -
branky (asistence): 06:40 Petr Trulík (Filip Hrabal), 12:35 Filip Hrabal (Jan Křiva), 26:11 Jakub Mendrek (Šimon Kuczera), 30:02 Dominik Eichner (Šimon Kuczera), 30:49 Dominik Eichner (Šimon Kuczera), 43:07 Filip Čonka-Skyba, 48:57 Jakub Mendrek (Filip Čonka-Skyba), 50:29 Petr Trulík
branky (asistence): 07:20 Jakub Slavík

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Teka Střešovice 8:1
7. Petr Trulík, 13. Filip Hrabal, 27. Jakub Mendrek, 31. Dominik Eichner, 31. Dominik Eichner, 44. Filip Čonka-Skyba, 49. Jakub Mendrek, 51. Petr Trulík - 8. Jakub Slavík; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 215; zásahy brankářů: Štěpán Laja 20 - Tomáš Kafka 10, Michal Rebro 10; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Michala Trunkáta: Dneska jsme předvedli koncentrovaný 100% výkon, za který jsme byli odměněni důležitými třemi body. Kluci si začínají čím dál tím víc věřit a taky to tak na hřišti vypadá. Zaslouženě nejlepším hráčem Štěpán, který nás podržel v důležitých okamžicích. Zítra nás čeká dlouhý přesun do Ústí a chceme podat minimálně stejný výkon. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely po 3. třetině: 9 - 8
60:00
Komentář trenéra hostí pana Luděk Beneš: Zmar z naší strany, velmi dobrý výkon domácích. Děkuji.
60:00
59:58
Po střetu zůstali na zemi ležet Mendrek a Ullmann.
59:13
Eichnerovi se nepodařilo prostřelit Rebra.
58:35
Mendrek minul prázdnou bránu.
58:03
Vyloučen hráč Marek Deutsch družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
56:16
Sládek zahnal Švejkovského až za bránu hostí a vymanil tak svůj tým z minutového tlaku.
54:55
Hra přešla vážně v boj, hráči do sebe strkají, někdy jsou vidět i lokty.
54:25
Rozehrávka Prahy z rohu na útočné půlce nevedla k žádné střele.
53:14
Moravčík chtěl poslat pass na Mendreka, nakonec však míček skončil u Rebra.
52:07
Daniš beckhandem přestřeluje Rebrovu bránu.
51:14
Němečkovu střelu blokuje Sládek.
50:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Petr Trulík bez asistence (8:1).
50:29
Zkaženou přihrávku Slavíka zachycuje Trulík a trefuje míček mezi prázdné 3 tyče.
49:59
Tatran to zkouší opět v šesti.
48:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Čonka-Skyba (7:1).
48:57
Tuto Mendrekovu střelu už se Rebro ani nepokoušel chytit.
47:46
Benešova střela skončila jen v noze protihráče.
46:53
Křiva, sám před bránou, zahazuje 100% šanci.
45:40
Ostrava teď měla těžké se dostat ze své poloviny, nakonec jim pomohl faul.
44:35
Daniš se rozběhl a za bránou nahrál na Hrabala. Tatranští ho zdvojili a míček získali.
43:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba bez asistence (6:1).
43:07
Čonka-Skyba obral napadáním míček obránci protihráčů a zakončuje kličkou do beckhandu.
42:49
Tatran se usilovně snaží dát gól, bohužel se jim zatím nepodařila žádná větší šance.
41:35
Hra je jen na polovině domácích.
40:12
Tatran začal třetinu velmi aktivně a už ve dvanácté sekundě si zapisují střelu.
37:04
Sládek se snažil protlačit před bránu, avšak Tlapák ho nepustil, zatáhl si ho za bránu, kde ho nakonec fauloval.
36:22
Tatran si teď přihrává míček ze strany na stranu a mate tak Ostravské hráče.
35:02
Čonka získává balón a uklidňuje hru.
33:45
Po chybě Daniše na středu šel Tatran do přečíslení 3na2. Situaci musel zachraňovat Šebesta.
32:50
Praha se snaží založit postupný útok z obrany, ale Ostrava si nechce nic nechat vzít a tak velmi dobře brání.
31:41
Čonka-Skyba hned prozkoušel Rebra svou přízemní střelou.
30:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Šimon Kuczera (5:1).
30:49
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Rebro družstva Tatran Teka Střešovice
30:49
I druhou přesilovku proměňuje duo Eichner-Kuczera.
30:21
Vyloučen hráč Jakub Švejkovský družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:02
30:02
Eichner se ze středu nemýlil.
29:46
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:51
Laja krásně vychytal samostatný únik Meliše.
28:25
Kuczera svou přízemní střelou trefuje pouze "betony" Kafky.
27:16
Ostravští začali napadat a způsobují tak Tatranu nemalé problémy.
26:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Šimon Kuczera (3:1).
26:11
Mendrek si položil Kafku na záda a zvyšuje skóre svého týmu.
25:38
Němeček fauloval Trulíka. Ostrava rozehrává od mantinelu.
24:40
Lája teď se štěstím chytá nohou Melišovu střelu.
24:22
Bitva se teď odehrává převážně na domácí polovině.
23:12
Sládek se vysmykl z obložení dvou protihráčů a nahrává Šimíčkovi před bránu, bohužel nepřesně.
22:30
Čonkova střela skončila mimo bránu.
21:25
Další střelu z obrany, tentokrát od Šebesty, Kafka sebejistě chytá.
20:33
Po chybě Deutsche se do tlaku dostává Ostrava, ten je zakončený střelou Moravčíka.
20:01
Druhou třetinu začíná s míčkem na hokejkách Ostrava.
18:05
Jurdzin vystihl přihrávku protihráče a získává tak svému týmu míček.
17:15
Šimíčkovu šanci zmařil Ullmann.
16:01
Svoboda chtěl opět překvapit Laju zpoza brány, Laja však ve střehu.
14:15
Ullmann ze středu vypustil krásnou střelu. Na domácí bráně se rozezněla tyčka.
13:40
Domácí jsou při chuti a tlačí Prahu do úzkých.
12:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jan Křiva (2:1).
12:35
Hrabal neskutečně zakončuje na zadní tyč. Kafkovi nedal šanci si na míček ani sáhnout.
11:57
Domácí se snaží hrát na brejkové situce, které se jim bohužel zatím nedaří řešit.
11:02
Mendrek se nechal uzamknout v rohu na útočné polovině a ztrácí míček.
10:35
Klimscha vyslal parádní střelu tahem zpoza hráče, Kafka jen se štěstím vyráží rukama.
09:40
Druhá lajna domácích musela vydržet střídání v obrovském tlaku. Až střela nad jim dovolila vystřídat.
09:06
Svobodova střela zamířila přímo do Lájova "pupku".
08:50
Tatran uzamkl domácí na jejich polovině.
07:51
Kuczera zkoušel střelou z obrany překvapit Kafku. Ullmann chytá míček svým tělem.
07:20
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík bez asistence (1:1).
07:20
Slavík vzal břemeno na sebe a srovnává skóre.
06:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Petr Trulík, asistoval Filip Hrabal (1:0).
06:40
Hrabal naservíroval Trulíkovi míček až do prázdné brány. Trulík sebevědomě proměňuje.
05:56
Hrabal je dneska velmi běhavý a Tatranským hráčům dělá velký problém ho vůbec zastihnout.
05:03
Beneš zkoušel výjezd zpoza brány, nakonec byl zpacifikován Moravčikem.
04:14
Kafka byl teď obstřelován ze všech stran, nicméně ani jednou míček nepustil za svá záda.
03:03
Daniš faulován u mantinelu. Následná rozehrávka Ostravy však nevedla k žádné šanci.
02:12
Mendrek minul míček a rozehrává Tatran.
01:32
Lípový přestřeluje úplně prázdnou bránu a maří tak první větší šanci dnešního utkání.
00:47
S Šebestou nastupuje do druhé lajny nováček Jurdzin, tak uvidíme, jak se předvede.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu patří týmu hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Filip Ullmann družstva Tatran Teka Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Deutsch, Marek Beneš, Filip Ullmann, Adam Tlapák, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Patrik Šimíček, Michal Sládek, Jakub Mendrek, Erik Moravčík