0:3
4:4
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 10:04 Jan Kourek (Karel Brychta), 17:20 Jan Kourek (Marek Ďopan), 48:31 Marek Ďopan, 49:37 Přemek Pakosta (Jan Bílý), 50:12 Ivo Teichman (Tomáš Dlesk), 56:47 Ivo Teichman (Marek Ďopan)
FBC Liberec
branky (asistence): 08:55 Prokop Ferdan (Tomáš Marek), 29:08 Radek Valeš (Vojtěch Hrůza), 30:23 Jan Baudisch (Pavel Hůza), 35:35 Lukáš Kořínek (Vít Vaníček), 42:52 Tomáš Marek (Radek Valeš), 43:54 Jan Baudisch, 46:39 Jakub Kopecký, 59:12 Prokop Ferdan (Jan Bitman)

Sokol Pardubice - FBC Liberec 6:8
11. Jan Kourek, 18. Jan Kourek, 49. Marek Ďopan, 50. Přemek Pakosta, 51. Ivo Teichman, 57. Ivo Teichman - 9. Prokop Ferdan, 30. Radek Valeš, 31. Jan Baudisch, 36. Lukáš Kořínek, 43. Tomáš Marek, 44. Jan Baudisch, 47. Jakub Kopecký, 60. Prokop Ferdan; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 620; zásahy brankářů: Jakub Levínský 15 - Vít Vaníček 21; po třetinách: 2:1, 0:3, 4:4;
60:00
Dobojováno, bitva mezi Pardubicemi a Libercem skončila, děkujeme že jste četli náš online a zase někdy naviděnou u florbalových utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí:"Zhruba 50 minut jsme hráli přesně podle svých představ. Fungovalo vše, útok, obrana i brankář. V závěru jsme z toho bohužel vlastními chybami udělali drama. Zaplať Pánbůh za 3 body. Děkujeme Chrudimi za krásnou atmosféru."
60:00
Komentář trenéra domácích:"Dneska jsme to Liberci usnadnili a nabídli jsme jim dost laciných gólů. Jinak si myslím, že o utkání rozhodla druhá třetina, kde jsme tlačili, ale bohužel místo toho abychom vstřelili branky jsme je nechali dát slepované góly.. Ve třetí třetině nás za vítězstvím tlačili fantastičtí diváci, ale bohužel to již nestačilo. Děkujeme"
60:00
59:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Jan Bitman (6:8).
57:56
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Radek Valeš.
57:56
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
57:56
Kořínek zachytil odražený balon a chystal se střelou od půlky trefit prázdnou kasu. Pardubice se snažili hrát v šesti ale přišla komplikace v podobě vyloučení. Jde se na nájezd.
56:47
Timeout FBC Liberec
56:47
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (6:7).
56:47
A máme tu kontaktní gól! Pardubice zdramatizovaly utkání . Střelou z první po nahrávce Ďopana se prezentoval Ivo Teichman.
55:50
Pardubice tlačí a napadají, nehodlají se smířit s nepříznivým výsledkem.
53:37
Filip Krigovský teď pálil z první ze středu. Střelu Vaníček chytil.
50:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Tomáš Dlesk (5:7).
50:12
Dvě rychlé branky a Pardubice jsou zpět ve hře. Rychlé kombinační akce vybouřily i fanoušky, kteří to dávají jasně najevo hlasitým povzbuzováním!
49:37
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jan Bílý (4:7).
48:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan z trestného střílení (3:7).
48:31
Rozhodčí nařídil nájezd. Hrací pole se vyklidilo a Marek Ďopan se nemýlil. Přesným zakončením z trestného střílení překonal Vaníčka.
46:39
Timeout Sokol Pardubice
46:39
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký bez asistence (2:7).
46:39
Ihned po vstřelené brance si Pardubice berou timeout. Co vymyslí trenér za pokyny ?
46:39
Kopecký si zřejmě vypočítal pomocí nějakého vzorečku svoji střelu. Ta totiž byla par excellence, vymetla by i pavučinu z rohu 1x1 nanomilimetr. Při přečíslení 2 na 1 se rozhodl pro střelu a dobrá volba!.
45:20
Pardubice po rozehrané standartce jen těsně minuly branku.
43:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch bez asistence (2:6).
43:54
Po prvním skvělém zákroku nohou brankáře Levínského přišla další akce seveřanů. Ti se opět nemýlil a hezkou střelou zakončuje Jan Baudisch.
42:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Radek Valeš (2:5).
42:52
Krásná kombinace hostí. Ťuk, ťuk, bum a je tam. Jednoduchý recept severské kuchyně.
41:27
Velkou šanci teď nevyužili Pardubice. Michal Janeček prohodil obránce Liberce a následně přihrál Patriku Petrovi. Ten však balon nezpracoval a gólová paráda se nekoná.
40:08
Opět je rozehráno a čeká nás poslední třetina základní hrací doby.
40:00
40:00
Druhé dějství za námi, čekáme na akt třetí!
40:00
39:42
Baudisch čistě odebral balon na půlce zkusil v závěru druhé třetiny ještě vystřelit. Neúspěšně.
37:18
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:18
Souboj na dlouhé straně mantinelu si vyžádal trest. Odpočinout si půjde Radek Formánek za bránění ve hře.
35:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Vít Vaníček (2:4).
35:35
Nechytatelnou střelu z první vyslal ze středu Lukáš Kořínek. Skvěle mu namazal Vít Vaníček.
33:55
Dnešnímu utkání přihlíží 620 diváků, kteří vytváří skvělé prostředí!
30:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Pavel Hůza (2:3).
30:23
Bojovnost strážců Ještědu se vyplatila a silným tlakem tak jdou do vedení.
29:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Vojtěch Hrůza (2:2).
29:08
Radek Valeš vypálil prudkou střelu z basketbalové trojky a díky odrazu od bránicího hráče na ni Levínský nestihl zareagovat.
28:48
Jiří Strobach teď vyzkoušel "bekendovou" střelou jestli se Kuba Levínský věnuje zápasu, Střelu vyrazil hraje se dál na Pardubické polovině.
26:22
Po chybě Valeše se východočeši dostali ke střele. Mířidla nebyly seštelovány a míček letí těsně vedle.
24:39
Přemek Pakosta poslal přesnou přihrávku po mantinelu na Michala Janečka. Ten vypálil, avšak Vaníček si připisuje další úspěšný zákrok.
22:36
Nejprve ohrozil branku Baudisch, následně se snažil dorážet Hůza. Levínský je však stále v pozoru a oba pokusy chytá.
21:56
Týmy jsou podporovány zaplněnou halou. Skvělá atmosféra.
20:00
20:00
První třetina za námi! Sledujeme rychlý dynamický florbal, čas na občerstvení za malou chvíli pokračujeme.
20:00
Jsme zpět na značkách a rozhodčí již dal pokyn k rozehře!.Hraje se.
20:00
19:31
Kuba Levínský si připisuje další úspěšný zákrok! Rozehrávat bude Liberec.
17:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Marek Ďopan (2:1).
17:20
Sedm vteřin, tolik stačilo "domácím" na využití přesilovky. Ze středu hřiště se prosazuje Honza Kourek a hala v Chrudimi jásá!
17:13
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
17:13
Po hezké střele Petra, následoval souboj u mantinelu, který rozhodčí ocenili 2 trestnými minutami za nedovolené bránění pro Dominika Hiadlovského.
16:01
Další akce z horského prostředí. Kombinaci Hrůza - Valeš však Pardubice dokázali zastavit.
15:02
Hiadlovský Dominik ohrozil branku střelou od mantinelu. Minul a rozehrávat budou Pardubice.
14:03
Pardubický Petr teď převedl hezký průnik přes střed hřiště, trefil však pouze před ním stojícího obránce.
12:56
Teichman vyzkoušel pozornost gólmana, avšak ten do plné Chrudimské haly nepřijel spát. Střelu vyráží mimo hřiště.
10:36
Máme tu další střelu Liberce. Sever přijel východní Čechy dobývat vším co má. Opět střela a po ní následovala důrazná dorážka., jen tak tak, že to neskončilo golem.
10:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Karel Brychta (1:1).
10:04
Rozehra Pardubic + rychlý přesun hry + krásná teč = branka. Jak jednoduchý recept.. Je vyrovnáno
09:53
Další nebezpečná akce Liberce. Levinský chytá, hra se přesunula do rohu, kde po faulu Liberce budou rozehrávat.
08:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Marek (0:1).
08:55
Rychlá rozehrávka Liberce překvapila Pardubice. Ferdan tak pálil do poloodkryté klece.
08:36
Radek Valeš teď nebezpečně rozehrál standartní situaci. Těsně minul.
07:34
Pardubice opět na míčku, tentokrát hlavními aktéry kombinací jsou Gregor a Škeřík. Trpělivě hrají na své půlce.
06:44
Rozruch mezi hráči na půlce rozhodčí vyřešili snadno a může se tak pokračovat ve hře.
06:08
Levínský zasahuje proti výběhu Tomáše Marka jistým zákrokem.
05:16
Další střela z Libereckých florbalek. Těsně vedle.
04:02
Pardubice teď trpělivě kombinují. Snaží se držet na míčku. Sledujeme sérii přihrávek mezi Bílým a Kuntem.
02:51
Radek Valeš vyzkoušel prudkou střelou Levínského. Ten však s jistotou chytá.
02:27
Atmosféra v hale je doslova nepopsatelná. Chrudimská hala je téměř využita na maximum své kapacity.
01:36
Rychlý protiútok Pardubic zachytila pevná obrana ze severu.
00:43
Máme tu první střelu dnešního utkání. Jako první vyzkoušel pozornost brankaře Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Jiří Strobach, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan, Vojtěch Hrůza
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman