2:1
3:2
0:2
1:0
branky (asistence): 06:58 Jan Svoboda (Tomáš Váňa), 15:46 Jakub Slavík (Milan Meliš), 24:51 Milan Meliš (Pavel Sládeček), 35:18 Tomáš Váňa (Jan Svoboda), 37:57 Jakub Slavík (Tomáš Svačinka), 61:08 Petr Brautferger (Milan Meliš)
branky (asistence): 04:54 Petr Kittel (Lukáš Pešat), 27:40 Pavel Jurčík (Petr Kittel), 34:21 Marek Zapletal (Tomáš Sovják), 54:56 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 55:50 Marek Zapletal (Lukáš Petřík)

Tatran Teka Střešovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 6:5p
7. Jan Svoboda, 16. Jakub Slavík, 25. Milan Meliš, 36. Tomáš Váňa, 38. Jakub Slavík, 62. Petr Brautferger - 5. Petr Kittel, 28. Pavel Jurčík, 35. Marek Zapletal, 55. Pavel Jurčík, 56. Marek Zapletal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 138; zásahy brankářů: Michal Rebro 14 - Radovan Michajlovič 15; po třetinách: 2:1, 3:2, 0:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí p. Ševčíka - Na Tatran jsme přijeli s cílem bodovat, což se nám nakonec podařilo. Jdeme zápas od zápasu a sbíráme postupně bodíky. Část zápasu jsme se nemohli dostat do tempa, neproměnovali jsme brejkové příležitosti. Za stavu 3:5 v závěru zápasu jsme mobilizovali síly, přidali na důrazu a srovnali. Prodloužení už je více o štěstí, jsme rádi i za bod. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00
Střely po proloužení 1:0.
65:00
Komentář trenéra domácích p. Beneše - Pan trenér hostí opět velmi dobře postavil taktiku. S naším výkonem jsem dnes docela spokojený velmi dobře jsme dnes zvládli pasáž utkání, kdy jsme po vyrovnání na 3:3 dokázali odskočit na 5:3. Škoda že jsme takto dobře rozehraný zápas nedotáhli do tří bodového vítězství, Děkujeme soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
61:08
61:08
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Milan Meliš (6:5).
61:08
Rychlými nahrávkami Tatran rozebral obranu hostí a Brautferger vystřelil domácím vítězství.
60:01
Právě bylo zahájeno prodloužení, které se bude hrát 3 na 3.
60:00
60:00
Střely po třetině 3:7.
60:00
59:59
Základní hrací nerozhodla, takže následuje prodloužení.
55:50
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Petřík (5:5).
55:50
Další křížnou nahrávku Petříka zakončil tentokrát Zapletal.
54:56
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (5:4).
54:56
Jurčík prostřelil Rebra po křížné nahrávce.
53:30
Meliš pálí vedle.
52:27
Szweda pálí těsně mimo.
51:43
Michajlovič zastavil Slavíkovu prudkou střelu.
49:24
Nehila s Melišem si nahrávají kolem soupeřů jako kolem kuželů.
45:35
Rebro několika zákroky podržel svůj tým.
43:58
Teď zase hrají hosté.
42:45
Domácí se ženou do útoku.
41:18
Beneš se chystal do útoku, ale vyzula se mu bota a tak šel střídat.
40:03
Úvodní buly pro hosty, kteří začínají třetinu v početní výhodě.
40:00
40:00
Střely po třetině 10:6.
40:00
39:42
Zapletalův druhý pokus letí už jen pár centimetrů vedle.
39:30
Zapletal minul asi o metr.
38:55
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za hrubost.
37:57
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Tomáš Svačinka (5:3).
37:57
Slavík dorazil Svačinkovu střelu.
36:48
Slavíkova střela z výběhu prosvištěla kolem břevna.
35:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Svoboda (4:3).
35:18
Váňa vyslal nechytatelný granát do vzdálenější šibenice.
34:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Tomáš Sovják (3:3).
34:21
Pár křížných nahrávek rozhodilo obranu domácích a Zapletal tu poslední poslal do šibenice.
33:31
Brautferger prohodil obránce, ale jeho střelu vyrazil golman.
31:54
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
31:28
Rozhodčí ponechává výhodu ve prospěch hostí.
29:50
Rebro vychytal útok hostí.
27:40
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Kittel (3:2).
27:40
Rychlý protiútok hostů zakončil Jurčík.
24:51
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Pavel Sládeček (3:1).
19:46
Slavík skvěle vypresoval míček, jeho tým ho však následně ztratil.
18:14
Beneš z úhlu prověřil Michajloviče.
15:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (2:1).
15:46
Slavík si skvěle naběhnul na Melišovu nahrávku a poslal jí za Michajloviče,
15:04
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
14:29
Gašparík pálo těsně vedle.
13:24
Tatran rozjížďí další útok.
11:24
Pešatovu střelu zastavila obrana domácích.
09:52
Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:58
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Tomáš Váňa (1:1).
06:58
Svoboda přesně trefil Váňovu žabičku.
05:40
Rebro zastavil Vykopalovu střelu.
04:54
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (0:1).