1:4
0:2
4:7
- : -
branky (asistence): 10:37 Dominik Jansa (Daniel Štěrba), 40:16 Kamil Břiška (Jaromír Ekl), 48:43 Tomáš Kadlec (Kamil Břiška), 51:17 Kamil Břiška (Štěpán Slaný), 56:57 Jaromír Ekl (Kamil Břiška)
branky (asistence): 02:29 Matyáš Krebner (Vojtěch Zezulka), 07:56 Pavel Čihák (Jakub Šárka), 11:21 Mikuláš Forman (Kryštof Krbec), 17:31 Matyáš Krebner (Vojtěch Zezulka), 31:05 Jakub Šárka (David Šimek), 31:14 Mikuláš Forman (Lukáš Miščík), 46:01 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 46:43 David Šimek (Jakub Šárka), 52:40 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 53:57 Patrik Šebek (Matyáš Krebner), 55:34 Vojtěch Zezulka, 56:35 Mikuláš Forman (Jan Dobisík), 58:27 Jakub Šárka (Jan Dobisík)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FbŠ Bohemians 5:13
11. Dominik Jansa, 41. Kamil Břiška, 49. Tomáš Kadlec, 52. Kamil Břiška, 57. Jaromír Ekl - 3. Matyáš Krebner, 8. Pavel Čihák, 12. Mikuláš Forman, 18. Matyáš Krebner, 32. Jakub Šárka, 32. Mikuláš Forman, 47. Matyáš Krebner, 47. David Šimek, 53. Matyáš Krebner, 54. Patrik Šebek, 56. Vojtěch Zezulka, 57. Mikuláš Forman, 59. Jakub Šárka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 1211; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 16 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 1:4, 0:2, 4:7;
60:00
Vyjáření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: Bohužel jsme se v první třetině nechali třikrát vyloučit, v tu chvíli nám soupeř odskočil, ve druhé třetině jsme se zvedli, hru jsme vyrovnali, ne-li že jsme byli lepší, ale vypracované šance jsme neproměnili. Naopak, soupeř se dvakrát trefil. Vstup do třetí třetiny se nám povedl, ale najednou někdo mávl proutkem a do naší brány se to začlo sypat a sypat jako sníh v Jizerských horách.
60:00
Střely po 3. třetině: 9-12.
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Michala Jedličky: Pěkná atmosféra, ve které jsme podali velmi dobrý výkon, udělali jsme divákům radost, když jsme dali hodně gólů a jsme rádi za tři body. Jen víc takových zápasů před takovými lidmi. Díky soupeři za zápas.
60:00
58:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Jan Dobisík (5:13).
57:00
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Kamil Břiška (5:12).
56:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Jan Dobisík (4:12).
55:50
Slaný pálil dělovou ránu na bránu hostí, střela nedoletěla na místo určení.
55:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka bez asistence (4:11).
53:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (4:10).
52:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (4:9).
51:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Štěpán Slaný (4:8).
51:12
Ekl zkoušel nalézt skulinku v bráně Bohemians, to se podařilo o chvíli později Kamilu Bříškovi!
48:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Kamil Břiška (3:8).
47:10
Pro Lípu se zdá být zápas již ztracený, i tak se ale nevzdává.
46:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (2:8).
46:01
44:30
Bekhendovou střelu zastavil Ivan Ponomarev.
43:45
Dnešní zápas sleduje celkem 1211 diváků!
40:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Jaromír Ekl (2:6).
40:00
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Vyloučen hráč týmu Bohemians za pozdní nástup.
40:00
Střely po druhé třetině: 3-6.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
34:00
Štěrba mířil před bránu v očekávání nabíhajícího spoluhráče, ten tam však nebyl a balon tedy do brány nepadl.
31:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Lukáš Miščík (1:6).
31:14
Školáckou chybou se provinili obránci severského celku, Pražané ji potrestali a z přečíslení mířili přesně.
31:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (1:5).
29:21
Česká Lípa zkoušela kombinovat a ohrozit klec soupeře, přesně však její hráči nepálili.
28:23
Vyloučen hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
27:44
Lípa si zahraje přesilovou hru!
26:15
Karlova nebezpečná střela skončila na holi obránce Bohemians.
25:06
Legner držel balon na své hokejce, pak zkoušel vyslat do útoku Ekla, to se nezdařilo.
24:00
Bohemians pálí z nebezpečné pozice, střela letěla mimo klec.
22:18
Kadlec zkoušel pálit na bránu, střela zastavena.
19:02
Vyloučen hráč Vojtěch Legner družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:20
Bohemka rozehrávala balon z rohu, střela skončila v rukách Ponomareva.
17:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Vojtěch Zezulka (1:4).
17:31
Zzeulka našel Krebnera před bránou českolipských, ten mířil přesně.
16:11
Vyloučen hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
15:50
Slaný proběhl polovinu hracího pole a málem vstřelil kontaktní gól, střelu vytěsnil pražský brankář.
15:20
Štěrba prohodil balon obránci Bohemians mezi nohama, k zakončení se však již nedostal.
14:43
Únik Krbce vykryl skvěle Ivan Ponomarev.
13:30
Dzierža v polopádu ohrozil gólmana hostí, ten však hrozbu vykryl.
12:25
V souboji a balonek vyhrála výhodu Bohemka, balon se odrazil od českolipských ven.
11:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Mikuláš Forman, asistoval Kryštof Krbec (1:3).
11:21
Bohemians se podařil únik a vedou opět o dvě branky.
10:37
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Daniel Štěrba (1:2).
10:37
Slaný nalezl volného Štěrbu, ten nabíhajícího Jansu a ten trefil přesně.
09:11
Lípa se zkouší osvobodit ze sevření protihráčů, to se ale nedaří.
07:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jakub Šárka (0:2).
07:07
Novák nalezl volného Vnuka, tečovaná střela ale vypadla ze hřiště dříve, než mohla být upravena ke střele.
06:26
Ekl pálil z otočky, netrefil však klec.
05:55
Slaný vyrazil na spanilou jízdu, bránu přesně netrefil.
05:09
Tým FbŠ Bohemians hraje v plném počtu.
04:27
Lípa vymýšlí kombinace na polovině soupeře, ten se osvobodil a zkoušel zahájit protiútok, neúspěšně.
03:09
Vyloučen hráč Lukáš Miščík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
03:09
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, Lípa si zahraje přesilovku.
02:29
02:29
Což se v čase 2:29 podařilo a stav je 0:1.
02:13
Bohemka drží balon na útočné polovině, zkouší ohrozit českolipskou klec.
01:44
Vyloučen hráč Kamil Břiška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka, Antonín Palatínus
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Daniel Štěrba, Jan Spilka, Dominik Jansa
00:00
Vážení sledující, vítejte při sledování online přenosu zápasu 13. kola Tipsport Superligy, týmy jsou již připraveny a utkání na zimním stadionu v České Lípě za malou chvíli začne.