3:2
0:0
3:0
- : -
branky (asistence): 13:16 Adam Delong (Martin Tokoš), 17:07 Tomáš Sladký (Josef Rýpar), 19:22 Adam Delong (Martin Tokoš), 46:16 Adam Delong (Jan Jastřembský), 59:15 Josef Rýpar (Ondřej Firda), 59:53 Jan Šebesta (Josef Rýpar)
branky (asistence): 05:35 Robert Košir (Jan Marvánek), 11:19 Lukáš Ujhelyi

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 6:2
14. Adam Delong, 18. Tomáš Sladký, 20. Adam Delong, 47. Adam Delong, 60. Josef Rýpar, 60. Jan Šebesta - 6. Robert Košir, 12. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 435; zásahy brankářů: Lukáš Souček 18 - Martin Beneš 27, Jan Eckhardt 0; po třetinách: 3:2, 0:0, 3:0;
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Ondřeje Kašpárka: Po deseti minutách při vedení 2:0 jsme se zalekli toho, že bychom tady dnes mohli uhrát body a vypadli jsme z role. Pokud chceme porážet soupeře typu Vítkovic, musíme být stoprocentně koncentrovaní po celý zápas a zároveň musím vylepšit naše oslabení. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00
Nejlepší hráč domácích : Adam Delong Nejlepší hráč hostů: Martin Beneš
60:00
Komentáře trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Po dlouhé době mám ze zápasu dobrý pocit. Každopádně výsledek moc neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. V útoku dominance a v obraně tvrdá práce. Těším se až se rozjede Toki. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 9 - hosté 9 Střely celkem : domácí 33 - hosté 20
60:00
59:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Josef Rýpar (6:2).
59:53
Rýpar se ze střelce změnil v nahrávače a Šebesta díky jeho přihrávce využívá přesilovku.
59:39
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
59:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Ondřej Firda (5:2).
59:15
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eckhardt družstva ACEMA Sparta Praha
59:15
Po krásné přihrávce Firdy zvyšuje Rýpar na 5:2.
49:12
Besta ani na dvakrát nepřekonal Beneše, vzápětí dvě nebezpečné střely Sparty na Součka.
48:15
Svatoš nebezpečně do Součka.
46:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (4:2).
46:16
Po krásné přihrávce Jastřembského zametl do branky Delong, a završil tak svůj hatrick.
45:00
Na hřišti probíhá šachová partie.
42:00
Besta obranným zákrokem ohrozil vlastního golmana, ale ten byl pozorný.
34:30
Na konci přesilové hry pěkně šance Vítkovic, bohužel však bez gólového úspěchu.
33:56
Delong do golmana, vzápětí Sladký nepřesný.
33:22
Hájek několikrát vystřelil, ale pouze do Beneše
32:45
Pěkný tlak první lajny Vítkovic, zakončen pěknou, ale nepřesnou střelou Rýpara.
32:29
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
32:14
Probíhá odložené vyloučení Sparty.
27:01
Momentálně probíhá hra nahoru dolů, bez větších šancí.
24:11
Delong nahrál zpoza brány Sladkému před prázdnou bránu a ten vysoko přestřelil
22:55
Firda hledal před bránou Hubálka, kterého nenašel.
19:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Tokoš (3:2).
19:22
Tokoš do tyčky, Delong do brány.
18:56
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
18:56
Vyloučen hráč Ondřej Svatoš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
18:41
Hájek střílí do tyčky.
17:47
Tokoše vychytal dobrým zákrokem Beneš.
17:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Josef Rýpar (2:2).
16:25
Vyloučen hráč David Čermák družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
16:25
Vítkovice mají možnost vyrovnat, zahrají si přesilovku.
15:49
Sladký nahrával Tokošovi, ten však minul prázdnou branku.
14:02
Ježek běžel sám na Součka, ale Jankulár se stihl vrátit a zblokoval střelu.
13:16
13:16
Vítkovice snižují, Tokoš našel před brankou Delonga a ten neměl problém zakončit.
11:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi bez asistence (0:2).