4:0
4:3
3:2
- : -
branky (asistence): 07:11 Martin Koutný (Michal Kotlas), 07:59 Martin Pražan (Marek Vávra), 10:17 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 18:23 Michal Strachota (Zdeněk Žák), 20:07 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 20:27 Zdeněk Žák (Michal Podhráský), 20:35 Martin Koutný (Ondřej Plíhal), 31:26 Marek Matejčík (Zdeněk Žák), 40:20 Tom Ondrušek (Michal Podhráský), 44:27 Zdeněk Žák (Michal Strachota), 50:17 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 21:49 Petr Sláma (Pavel Palát), 26:16 Tomáš Kucharič, 36:30 Alan Juříček (Jakub Martinek), 55:20 David Kučera (Petr Sláma), 56:02 Tomáš Kucharič (Martin Pánek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:5
8. Martin Koutný, 8. Martin Pražan, 11. Marek Vávra, 19. Michal Strachota, 21. Ondřej Mikeš, 21. Zdeněk Žák, 21. Martin Koutný, 32. Marek Matejčík, 41. Tom Ondrušek, 45. Zdeněk Žák, 51. Tom Ondrušek - 22. Petr Sláma, 27. Tomáš Kucharič, 37. Alan Juříček, 56. David Kučera, 57. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 19 - Jan Hándl 8, Jiří Skácelík 14; po třetinách: 4:0, 4:3, 3:2;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Šťastníka: Dneska je to hodnocení velmi jednoduché. Soupeř byl v době kdy hrál ještě na plno ve všech směrech lepší a především sebevědomější. Po Time-outu jsme dostali naši hru alespoň na koukatelnou úroveň. Nakonec z toho byla solidní přestřelka a dopřáli jsme divákům luxusní komfort za každé čtyři návštěvníky gól. Díky soupeři za férové utkání a zajímavou lekci.
60:00
Střely třetí třetiny: Chodov 10:9 Znojmo
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského: V první řadě jsem rád, že máme těhhle 8 dní se 4 zápasy za sebou a že jsme nějaké body posbírali a žádné hráče neztratili. Dnes jsme v zápase měli plno super pasáží, ale také hodně hluchých míst. Teď jsme odpočinout a potrénovat, abychom byli příští týden na Spartě lepší. Děkuji sekci kolem Káji Štefka za super povzbuzování.
60:00
Střely zápasu: Chodov 33:24 Znojmo
60:00
59:00
Třetí třetina se dohrává v poklidnějším temp. K vidění je vidět pár breaků, ale závažnější situace ne.
56:03
Druhý rychlý gól střílí Kucharič a upravuje na 11:5
56:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (11:5).
55:21
Znojmo upravuje stav utkání z rychlého protiútoku.
55:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Kučera, asistoval Petr Sláma (11:4).
51:00
Znojmo se dostalo do přečíslení 3 na samotného gólmana, ale potvrzuje dnešní zápornou bilanci a neproměňuje.
50:20
O pár vteřin později se Ondrušek už prosazuje a zapisuje taktéž druhý gól v zápase.
50:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (11:3).
50:00
Ondrušek prošel od mantinelu až před bránu, ale Skácelík vyráží.
49:00
I při ztrátě dokáží chodováci balonek získat hned zpět. Znojmo tedy pod velkým tlakem.
48:00
Obraz hry se nemění a chodováci stále dobíjí znojemskou branku.
46:00
Chodov tlačí na znojemskou obranu a kombinační hrou je drží na útočné polovině.
44:30
Svůj druhý gól připisuje Žák po dobře vyřešeném přečíslení 3 na 2.
44:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Zdeněk Žák, asistoval Michal Strachota (10:3).
43:00
Plíhalovu střelu na zadní tyč Skácelík kryje.
41:30
Chodov po vstřelené brance opět Znojmo dokázal zatlačit na jejich obranou polovinu.
40:21
100%! Taková je dnešní úspěšnost Chodova v přesilové hře.
40:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Podhráský (9:3).
40:00
40:00
Střely druhé třetiny: Chodov 11:9 Znojmo
40:00
38:50
Šindelář nestíhal rychlého Matejčíka a tak si pomohl zákrokem proti pravidlům. Chodov má k dispozici druhou přesilovou hru.
38:49
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
37:15
Ondrušek hledal před brankou samotného Vávru, ten promáchl a balonek netrefil.
36:31
Znojmo opět snižuje. Před malou chvilkou jsem to "zapsal" (zakřikl) a Juříček dokázal překonat Frühbauera střelou nad nohu.
36:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Alan Juříček, asistoval Jakub Martinek (8:3).
36:00
Znojmo Chodov mírně zatlačilo, ale výraznější střeleckou pozici si najít nedokáže.
34:40
Znojemský útočník z dobré pozice ze středu přestřeluje branku!
33:30
Fiala zkusil štěstí od mantinelu, jeho střela však postrádala potřebnou výšku a brankář hostů vyráží.
31:27
Žák si zapisuje třetí bod v utkání poté co našel do prázdné branky Matejčíka a Chodov opět odskakuje.
31:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Zdeněk Žák (8:2).
30:45
Ondrušek nastřeluje svojí raketou tyčku hostující branky.
29:00
Hra opět vyrovnaná, kterou střídá obrana s útokem na obou stranách.
27:45
Strachota si hezky vyměnil balonek s Matejčíkem a dokázal se dostat do střelecké pozice, jeho střelu však obránci zablokovali.
26:17
Druhý gól hostů střílí Kucharič a snižuje na pětibrankový rozdíl.
26:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič bez asistence (7:2).
24:30
Znojmo se tlačí do střelby, ale domácí jim toho moc nepovolují.
23:00
Hra se nám po začátku třetiny trochu vyrovnala a opět vidíme florbalové akce na obou stranách.
21:50
Máme tu zmrtvýchvstání! Znojmo střílí první gól zápasu a snižuje na 7:1
21:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Sláma, asistoval Pavel Palát (7:1).
20:36
Koutný si zapisuje druhý přesný zásah a posílá Hándla z branky.
20:35
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Ondřej Plíhal (7:0).
20:35
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Skácelík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ
20:30
Pokud si někdo myslel, že Znojmo začne aktivně, tak se mýlil, protože Chodov zatlouká do rakvičky další hřebík. Zdeněk Žák střílí svůj první chodovský gól.
20:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Zdeněk Žák, asistoval Michal Podhráský (6:0).
20:08
Rychlá branka, kterou zařizuje Mikeš po pasu od Ondruška.
20:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (5:0).
20:01
Začala nám druhá třetina a opět vyhráli buly domácí, kteří tak začnou tlačit na znojemský obranný val.
20:00
Střela do tyčky hráč Zdeněk Žák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
Střela do tyčky hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
20:00
Střely první třetiny: Chodov 12:6 Znojmo
20:00
19:00
Poslední minuta zápasu, ve kterém zatím domácí hrají kombinační hru a Znojmo hrozí pouze z breaků, kterých moc není.
18:25
Čtvrtá branka domácích! Žák se dokázal dostat rychlým odskokem od mantinelu a přihrát Strachotovi, který zakončil nad ruku Hándla.
18:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Zdeněk Žák (4:0).
17:30
Hostující Virgl se dostal ke střele od mantinelu, branku však netrefil.
16:30
Ondruškovu pobídku se snažil tečovat Mikeš. Chyběli mu milimetry.
15:10
Frühbauer předvádí skvělý zákrok a drží čisté konto.
13:40
Ondrušek znovu pálí. Tentokrát jeho jedovku vyrazil Hándl na poslední chvíli do rohu.
13:00
Ondrušek to odpálil ze středu, hostující obrana předvedla dobrý blok a získává balonek.
10:18
Odražený balonek v brankovišti se dostal na hůl Marka Vávry a ten už se nemýlil. 3:0
10:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (3:0).
10:05
A máme tu první vyloučení. Bývalý borec domácích Procházka šel do tvrdého souboje a rozhodčí posoudili jeho zákrok jako nepovolený.
10:04
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
Zápas se na minutku přerušuje kvůli problémům s časomírou. Vše je opraveno v rychlosti a jedem dál!
09:55
I třetí domácí lajna dokázala dostat Znojemské pod tlak a vytvořit si několik pozic, branku to však nepřineslo.
08:00
Vávra dokázal následně uloupit balonek a přihrát ho Pražanovi, který posílá Chodov do dvoubrankového vedení.
07:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Marek Vávra (2:0).
07:50
Podobná situace, tentokrát v roli nahazujícího Sýkora a tečoval Marek Vávra. Trefil pouze břevno.
07:15
A máme tu první gól zápasu! Michal Kotlas nahodil balonek na branku, který šikovně dokázal tečovat Koutný za Hándlova záda.
07:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Michal Kotlas (1:0).
05:50
Balonek dokázal ukradnout Strachota, jeho střela však míří těsně vedle.
05:15
Znojmo získalo balonek a dobrou půlminutku uklidňovali hru a drželi balonek na své polovině.
04:10
Přečíslení 3 na 2 hostující zakončili střelou, kterou Frühbauer kryje.
03:40
Ondrušek našel skvělou přihrávkou na středu volného Mikeše, ale proti jeho střele se skvělým zákrokem ukázal Hándl.
02:00
První zákrok si připisuje domácí Frühbauer, který vyrazil backhandový pokus jednoho z hostujících útočníků.
01:30
Po pár náznacích střel se domácí opět dostávají na vlastní polovinu s balonkem a uvidíme další kombinační kouzla.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí a hned ze začátku tedy mohou tvořit hru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Jiří Salava, Jakub Procházka, Tomáš Kucharič
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Marek Vávra, Tom Ondrušek