2:0
4:2
1:1
- : -
branky (asistence): 09:40 Václav Oubrecht, 18:33 Jan Kourek (Filip Krigovský), 20:36 Přemek Pakosta, 25:12 Patrik Petr (Přemek Pakosta), 30:22 Tomáš Dlesk (Marek Ďopan), 34:10 Filip Krigovský (Jan Kourek), 40:58 Lukáš Gregor (Tomáš Dlesk)
branky (asistence): 20:14 Martin Fuchsig (Mikuláš Krbec), 21:02 Mikuláš Krbec (Radim Kühnel), 58:55 Josef Novák

Sokol Pardubice - Florbal Ústí 7:3
10. Václav Oubrecht, 19. Jan Kourek, 21. Přemek Pakosta, 26. Patrik Petr, 31. Tomáš Dlesk, 35. Filip Krigovský, 41. Lukáš Gregor - 21. Martin Fuchsig, 22. Mikuláš Krbec, 59. Josef Novák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 535; zásahy brankářů: Jakub Levínský 19 - Tomáš Fibiger 24; po třetinách: 2:0, 4:2, 1:1;
60:01
Komentář trenéra hostí: Zasloužená výhra domácích a rozdíl mohl být i vyšší. Věděli jsme, že soupeře nesmíme pouštět do brejků po našich ztrátách a malé výpomoci, to se nám povedlo náramně a dostali jsme z nich pět gólů. Musíme se probrat a začít pracovat daleko intenzivněji. Gratuluji soupeři k utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Z naší strany dvě třetiny dobrého výkonu. Které rozhodly o utkání. Třetí třetina se z mého pohledu již jenom dohrávala a byla již méně atraktivní. Pro nás důležité tři body, které jsme chtěli a také jsme je získali.
60:00
Nejlepší hráči utkání - 4 Václav Oubrecht, 55 Lukáš Täuber
60:00
Střely ve 3. třetině - 14:10
60:00
58:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák bez asistence (7:3).
56:00
Pakostovu střelu gólman hostí vyráží.
54:20
Kužel se snažil několikrát dorážet na Levínského, ale míček do sítě nedostal.
53:55
Gregor prudkou střelou strefuje pouze gólmana.
53:00
Levínský předvedl výborný zákrok.
50:30
Levínský měl teď co dělat se zasahováním, ale nakonec gól nepadl.
49:05
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:40
Pardubice se již nikam neženou a míček si po většinu času drží ve své režii.
44:29
Krigovský strefuje tyč!
44:20
Domácí přesilovku nevyužívají a hosté hrají v plném počtu.
42:55
Ďopanovu střelu gólman hostí chytá.
42:18
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou.
41:30
Kourek byl za brankou hostí shozen na zem, ale po chvíli již stál a byl připraven na přihrávku.
40:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Gregor, asistoval Tomáš Dlesk (7:2).
40:06
Dlesk vybojoval buly a posílá míček do obrany.
40:00
Střela do tyčky hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 7:9.
40:00
39:53
Hosté přesilovku nevyužili. Domácí jsou v plném počtu.
37:35
Vyloučen hráč Patrik Petr družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za zdržování hry.
37:35
Hosté chtěli rychle rozehrát, ale Petr jim nechtěl odevzdat míček. Vysloužil si tak 2 trestné minuty.
36:54
Hosté rozehrávají v rohu za soupeřovou brankou.
34:10
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Jan Kourek (6:2).
30:58
Vyloučen hráč Jan Kourek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:22
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Marek Ďopan (5:2).
30:22
Pardubice dnes svou první přesilovku po chvíli využívají.
30:09
Vyloučen hráč Adam Stibor družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:30
Kolstrunkovu prudkou střelu Levínský vyráží.
27:53
Oubrecht vystřelil a Gregor byl připravený na dorážku, ale gólman hostí byl rychlejší a míček chytil.
26:54
Přemek Pakosta ve velké šanci, ale gól z toho nepadá.
25:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Přemek Pakosta (4:2).
23:51
Kühnelova střela letěla vysoko nad branku.
23:25
Teichmanovu střelu chytil gólman hostí až za svými zády, ale míček nestihl projít brankovou čáru.
21:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Radim Kühnel (3:2).
20:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta bez asistence (3:1).
20:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Mikuláš Krbec (2:1).
18:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Filip Krigovský (2:0).
18:33
Kourek opět zakouzlil a Pardubice jsou díky němu v dvoubrankovém vedení.
17:04
Krbec bráněný dvěma domácími hráči vystřelil z otočky, ale branku netrefil.
15:00
Hosté v plném počtu. Pardubice svou přesilovku nevyužily.
12:55
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
12:41
Ďopan dostal krosovou přihrávku od Dleska, následná střela však letěla mimo.
11:20
Dobře mířenou Pakostovu střelu gólman hostí vyráží rukou.
09:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht bez asistence (1:0).
09:40
Oubrecht se sám prodral přes celé hřiště a úspěšně zakončil za záda gólmana hostí.
07:40
Nyní se míček potuloval sám téměř před prázdnou brankou hostí, ale domácí ho do branky nedorazili.
05:24
Střelu na branku domácích zastavuje Oubrecht.
05:00
Krbec se chystal ke střelu, ale v závěru netrefil míček.
04:25
Střelu na branku hostí teď poslal jak Janeček, tak i Petr, ale gólman byl vždy připravený.
01:32
Janeček strefuje tyč.
01:01
Domácí rozehrávají v rohu za brankou hostí.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Martin Fuchsig, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman, Lukáš Gregor