2:3
0:1
1:7
- : -
branky (asistence): 08:58 Filip Hrabal (Michal Sládek), 18:03 Dominik Klimscha (Filip Hrabal), 46:00 Jan Křiva (Filip Hrabal)
branky (asistence): 13:43 Jan Jastřembský (Martin Tokoš), 15:55 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 18:32 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 23:59 Ladislav Gál (Jakub Vilím), 41:30 Adam Delong (Tomáš Sladký), 42:28 Marek Bräuer (Ladislav Gál), 47:52 Jiří Besta (Lukáš Hrubý), 50:16 Adam Delong (Jiří Besta), 54:13 Marek Bräuer (Jiří Besta), 56:55 Martin Tokoš (Lukáš Souček), 59:49 Marek Bräuer (Lukáš Hrubý)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:11
9. Filip Hrabal, 19. Dominik Klimscha, 47. Jan Křiva - 14. Jan Jastřembský, 16. Josef Rýpar, 19. Josef Rýpar, 24. Ladislav Gál, 42. Adam Delong, 43. Marek Bräuer, 48. Jiří Besta, 51. Adam Delong, 55. Marek Bräuer, 57. Martin Tokoš, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 347; zásahy brankářů: Štěpán Laja 13 - Lukáš Souček 17; po třetinách: 2:3, 0:1, 1:7;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: První polovina zápasu dneska byla spíše hokej. Hodně tvrdé, nepřesné, ubojované. Postupně jsme se dostali do tempa a začali proměňovat šance. Velmi dobré oslabení a chytli se nám střelci. Dnešní zápas byl slušný. Každopádně polovina zápasu nestála za nic. Dneska to stačilo. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Trunkáta: V dnešním utkání jsme nepodali 100% výkon. V obranné činnosti jsme neplnili své pokyny a z toho pramenila spousta chyb a soupeř je chladnokrevně trestal. Musíme se důkladněji připravit na následující utkání.
60:00
Střely za 3. třetinu: 6 - 11
60:00
59:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Lukáš Hrubý (3:11).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny a Ostrava to zkouší 6na4.
58:25
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:13
Ostrava bojuje až do konce a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.
56:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Lukáš Souček (3:10).
56:45
Ostrava dostává gól do prázdné brány.
55:42
Hostující družstvo hraje v plném počtu.
54:52
Eichner dostal skákavou přihrávku a jeho střela skončila hodně mimo.
54:13
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
54:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Jiří Besta (3:9).
54:13
Brauer si "pokoupal" Laju, položil si ho na zem a zakončil kličkou do backhandu.
53:42
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:42
Další přesilovka na straně domácích.
53:07
Tokoš nedá ostravské obraně spát a neustále napadá,
52:14
Přemotivovaný Hájek svým napadáním skolil i Zbořila.
51:01
Na Vítkovicích, i přesto že nespěchají, jde vidět ta chuť po gólech a všechny jejich promyšlené akce mají, i přes výsledek na tabuli, jeden cíl a to dát gól.
50:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (3:8).
50:16
Delong si svým backhandem vychutnal Laju.
49:51
Vítkovice nikam nespěchají a hrají na jistotu.
48:40
Vítkovice jsou v této třetině určitě viditelnějším a lepším týmem.
47:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Lukáš Hrubý (3:7).
47:52
Besta z výjezdu směruje míček vedle Lajovy nohy.
47:06
Nebezpečnou situaci před Lajou zachraňuje Křiva.
46:21
Střelu Daniše vyráží Souček.
46:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Křiva, asistoval Filip Hrabal (3:6).
46:00
Křiva z otočky rozvlnil sítě Součkovy brány.
45:21
FBC se snaží hrát klidně z obrany tak jako Vítkovice, každopádně jim to moc nejde...
44:30
Kuczerovu střelu chytil na svou hokejku Brauer a běžel přímo na Laju, díky bohu pro domácí bránu netrefil.
43:28
Jurdzin s Lípovým kombinují v obraně.
42:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ladislav Gál (2:6).
42:28
Brauer překvapil Laju svou střelou a zvyšuje skóre.
41:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Tomáš Sladký (2:5).
40:30
Laja v obložení střel soupeřů, vše s přehledem chytá.
40:00
40:00
Střely za 2. třetinu : 8 - 4
40:00
39:32
Hrabalova rychlá petarda skončila pouze v břichu Součka.
38:52
Hra je opravdu nahoru dolů.
37:48
Tým domácích je v plném počtu.
37:28
Neuznaný vítkovický gól po vysoké hokejce.
36:44
Až k bráně Součka se dostal Jurdzin, nakonec byl však o míček obrán.
36:20
Vítkovická přesilovka nám zatím neukázala ani střelu.
35:48
Vyloučen hráč Michal Miške družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
35:11
Tým hostí je v plném počtu.
34:53
Eichnerova nahrávka o metr přeletěla Kuczeru.
34:14
Hubálkova střela míjí bránu.
33:48
Vítkovice se i v oslabení opět dostávají k balónku.
33:11
Vyloučen hráč Ladislav Gál družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
31:44
Po celkem vypjaté hře přichází chvilka odpočinku, kdy obrana Vítkovic drží balónek.
30:28
Hosté jsou v plném počtu.
29:47
Po minutě domácí získávají míček.
29:00
Střela Moravčíka trefila vítkovického hráče a vyletěla za mantinel.
28:31
Domácí jsou v plném počtu.
28:28
27:28
Další břevno zápasu si připisuje Lukáš Hájek.
26:31
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:31
Přesilovou hru si vyzkouší i hostující tým.
25:38
Trulík může smutnit, trefuje pouze břevno.
24:43
Z tlaku se Ostrava dostala až odpáleným míčkem Křivy.
23:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Jakub Vilím (2:4).
23:59
Sražená střela Gála končí až v bráně.
23:30
Moravčíková střela za půlkou krásně doletěla až k bráně a ohrozila tak Součkovu svatyni.
22:24
Trulík se před bránou snažil procpat míček za záda Součka, bohužel mu balónek odskočil.
21:27
Daniš se snažil procpat před bránu, byl vytlačen a tak míček přihrál zpět do obrany.
20:54
Rýpar faulován Sládkem.
20:01
S míčkem na hokejkách začínají druhou třetinu Vítkovice.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
20:00
20:00
Střely za 1. třetinu: 6 - 9
20:00
19:19
Po rozehrávce Vítkovic skončil míček až před bránou Laji, na který čekal Tokoš. Se štěstím Laja chytá.
18:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (2:3).
18:32
Po chumlu před Lajou trefuje Rýpar skákavý míček přímo do brány.
18:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Filip Hrabal (2:2).
18:03
NESKUTEČNÁ AKCE v podání Klimschy. Ten si nahrál s Hrabalem a pak nekompromisně zakončil z první.
16:26
Po faulu Tokoše rozehrává Ostrava.
15:55
15:55
Rýpar na středu se z první nemýlil.
14:47
Vítkovice z obrany vyčkávají na nejlepší moment, jde vidět, že nechtějí nic uspěchat.
13:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Martin Tokoš (1:1).
13:43
Tokošova křižná nahrávka směřovala přímo na čepel Jastřembského, ten měl zakončení jak se říká "přímo do kuchyně".
13:30
Přízemní střelu Mendreka vykopává Souček nohou.
12:32
Miške z výběhu přestřeluje bránu Součka.
11:28
Šimíček z první přestřeluje po nahrávce Kuczery.
10:53
Obrana FBC, napadána hráči Vítkovic, má potíže dostat míček na své útočníky.
09:43
Ostrava se sama dostala pod tlak chybami z obrany, nakonec však se dokázala z tlaku vymanit.
08:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Michal Sládek (1:0).
08:58
Hrabal si položil Součka na bok a míček mu backhandem posunul pod tělem.
08:16
Šimíčkovi se nepodařilo procpat míček za Součkova záda.
07:37
Střelu Šebesty (Vítkovice) z dálky vytěsnil Laja.
07:29
Vítkovice kombinují z obrany.
06:22
05:52
Tokoš odhalil úmysl Moravčika a bere mu míček.
04:59
Hubálek se dostal přes tři hráče, nicméně v konečné fázi mu sjel míček z hole.
04:22
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
04:22
Po Neherově sekyře přichází první přesilovka dnešního zápasu.
03:47
Sladký bojovně zblokoval střelu Zbořila.
03:26
Rozehrávka Ostravy na polovině hostí skončila pouze střelou do hráče.
02:11
Krasná kombinace Mendrek - Sládek, Souček jen tak tak vyráží rukama.
01:44
K míčku se více dostává tým hostí, hraje se převážně na straně domácích.
01:00
První střela dnešního zápasu vyšla z hokejky Frídy. Laja sebejistě chytá.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání patří Rýparovi. S míčkem začínají Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Patrik Šimíček, Michal Sládek, Jakub Mendrek, Erik Moravčík