0:1
0:1
2:5
- : -
branky (asistence): 50:41 Ondřej Svatoš (Milan Garčar), 56:43 Milan Garčar (Ondřej Svatoš)
branky (asistence): 18:07 Michal Podhráský (Michal Strachota), 33:43 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 49:46 Marek Vávra (Tom Ondrušek), 51:39 Marek Matejčík (Michal Strachota), 53:57 Marek Matejčík (Karel Šantora), 56:14 Michal Strachota (Karel Šantora), 58:24 Marek Vávra (Tomáš Sýkora)

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:7
51. Ondřej Svatoš, 57. Milan Garčar - 19. Michal Podhráský, 34. Tom Ondrušek, 50. Marek Vávra, 52. Marek Matejčík, 54. Marek Matejčík, 57. Michal Strachota, 59. Marek Vávra; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2 + Jan Krejča 10:4; využití: 1:1; diváků: 345; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 12 - Karel Šantora 17; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:5;
60:04
Komentář trenéra domácích (Ondřej Kašpárek): Z mého pohledu utkání rozhodla naše mizerná produktivita v prvních dvou třetinách a slabý tlak do brány. V poslední třetině už jsme hráli vabank a soupeř nás potrestal. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:03
Komentář trenéra hostů (David Podhráský): Minulý týden jsme měli volnější a 40 minut jsme se tak dostávali hůř do tempa. Nicméně celý zápas nám fungovala obrana a byli jsme trpěliví, což nakonec přineslo úspěch. Speciální pochvala tak dnes pro brankáře Šantoru.
60:02
Nejlepšími hráči utkání se stávají oba brankáři, Jan Eckhardt (ACEMA Sparta Praha) a Karel Šantora (FAT PIPE FLORBAl CHODOV).
60:01
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 19, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 19.
60:00
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 10, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 9.
60:00
58:38
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
58:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (2:7).
58:24
Sparta bohužel opět inkasuje do prázdné brány.
58:12
Ujhelyiho střela prošla Šantorovi mezi nohama. Míček se ale zázrakem odrazil mimo bránu.
56:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Ondřej Svatoš (2:6).
56:43
Sparta přece jen přesilovku využívá. Brankový rozdíl snižuje Garčar.
56:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Karel Šantora (1:6).
56:14
Hra s prázdnou bránou se Spartě nevyplatila. Chodov dává další gól.
55:55
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
55:55
Nejvyšší čas na obrat. Sparta si zahraje další přesilovku, uvidíme, zda tuto šanci domácí využijí.
55:45
Sparta zkouší štěstí v šesti. Vávra prázdnou bránu o kousek míjí.
54:58
Standardka Chodova od mantinelu končí výběhem Pražana na střed a zblokovanou střelou.
54:00
Dnešní utkání sleduje 345 diváků, děkujeme.
53:57
Timeout ACEMA Sparta Praha
53:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Karel Šantora (1:5).
53:57
Na druhé straně se opět prosazuje Matejčík. Tentokrát Eckhradtovi udělal kličku do bekendu a přidává další gól. Asistenci si připisuje, brankář Chodova, Karel Šantora.
53:41
Kalašův pokus bekendem neškodně proskákal k Šantorovi.
52:39
Ujhelyiho střela končí za mantinelem.
52:20
Eckhradt likviduje další střelu.
52:01
Sparta se i přes nepříznivý vývoj utkání zachovala fair play a přiznává teč.
51:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Strachota (1:4).
51:39
Matejčík se ocitnul sám před bránou. Vymíchal Eckhardta a opět zvyšuje náskok Chodova.
50:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Garčar (1:3).
50:41
Konečně se prosazují i domácí! Svatoš využívá Garčarovu nabídku, a snižuje tak náskok Chodova na 2 branky.
49:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (0:3).
49:46
Chodov využívá přesilovou hru a zvyšuje svůj náskok.
46:39
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
46:39
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
46:39
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 10 minut za nesportovní chování.
46:39
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
46:39
A máme tu zápletku! Koutný s Krejčou se do sebe pustili a rozhodčí je oba poslali na trestnou lavici. Krejča ale poté Koutného ještě odstrčil a vysloužil si tak osobní trest,
46:38
Zeman našel na mantinelu volného Garčara. Přihrávka ale nebyla ideální a Garčar míček netrefil.
46:15
Strachota pokazil přihrávku a k míčku se dostal Pruner. Nakonec se Spartě podařilo vybojovat standardku v útočném rohu.
45:19
Eckhardt si připisuje další pěkný zákrok.
44:42
Chodov v plném počtu a skóre zůstává stejné.
44:32
Svatoš střílí, Šantora ale dobře přečetl přihrávku a tak střela sparťanského útočníka mířila pouze do připraveného golmana hostů.
43:30
Marvánek se dostal do dobré pozice. Šantora ho ale vychytal.
42:42
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:42
Domácí si zahrají přesilovou hru. Plíhal bránil moc urputně a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
42:30
Zmatek před bránou Chodova. Gól ale nepadnul. Vypadá to, že svou bránu Šantora začaroval.
42:25
Svatoš se dostal ke střele, Koutný ho ale nevybíravým způsobem poslal k zemi.
41:59
Ježek průnikem po mantinelu vybojoval standardní situaci v rohu.
40:30
Svatošovu střelu od mantinely blokuje Sýkora.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrává Chodov.
40:00
Střela do tyčky hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha - 5, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 5.
40:00
39:18
Svatoš našel Kareše, jeho střelu ale Chodov blokuje.
38:41
Kalaš střílí těsně vedle.
37:54
Podhráského střelu, mířenou po pravého růžku Eckhardtovy brány, vyráží v poslední chvíli domácí brankář mimo.
36:25
Standardka Sparty z dobré pozice. Místo ohrožení brány Chodova získal míček po nepřesné rozehrávce Ondrušek a vydal se do protiútoku. Vávra ale míjí bránu.
34:26
Dvě krosové přihrávky skrz chodovskou obranou skončily až na hokejce Špalka. Ten mohl zakončovat do odkryté brány, tu ale o metr míjí.
33:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (0:2).
33:43
A opět se raduje Chodov. Ondrušek propálil blokujícího Marvánka a navyšuje náskok Chodova.
33:04
Fiala v samostatném úniku. Situaci pod tlakem nezvládl a jeho střela skončila za mantinelem.
32:15
Šantora předvedl parádní zákrok. Střelu chodovského hráče vyrazil v leže maskou. Z následného protiútoku Krejča málem vstřelil gól. Míček mu ale na poslední chvíli skočil a tak střela nebyla příliš povedená.
30:33
Domácí si ale šanci nevytvořili a k míčku se opět dostává Chodov.
30:29
Sýkora přitlačil Marvánka k zemi. Sparta tak získala standardní situaci.
29:45
Plíhalova střela letěla mimo bránu.
28:35
Strnad předvedl pěkné fotbalové zpracování míčku.
27:49
Blok Bartoše po Žákově střele. Míček končí za mantinelem a rozehrávat bude Chodov.
26:30
Míček má v držení Sparta. Zatím se ale drží na své půlce, obrana Chodova je do útočného pásma nepouští.
25:46
Špalek v souboji u mantinelu s Fialou.
25:21
Čermákovu střelu z dálky Šantora chytá.
24:41
Výborná standardka v podání Sparty. Chybělo jí ale to nejdůležitější, gól.
24:30
Ujhelyiho střelu blokuje Strachota.
24:19
Kalaš byl jen kousek od srovnání skóre!
23:39
Koširovu nabídku Krejča nevyužil. Míček mu sjel a nedostal se ke střele. Z následného protiútoku zahrozil Vávra. Eckhardt vyráží za bránu.
23:10
Plíhalovo nahození z rohu do předbrankového prostoru vyráží Eckhardt mimo.
22:38
Strnadova střela po zemi proletěla těsně kolem brány.
22:00
Svatoš v souboji s Žákem. Oba hráči končí na zemi a rozehrávat bude Sparta.
21:20
Žákova střela prolétla těsně kolem Eckhardtovy brány.
20:40
Kalaš se dostal až před Šantoru. Jeho střela trefuje pouze připraveného brankáře hostů.
20:25
Sýkorovu střelu ze středu blokuje Kareš.
20:01
Také úvodní buly 2. třetiny vyhrává domácí tým.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 4, FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 5.
20:00
19:52
Mikešův průnik po mantinelu zastavuje Bartoš.
19:02
Kalaš opět u míčku, tentokrát jeho střelu zblokovala chodovská obrana.
18:39
Kalašova střela z půlky proletěla těsně kolem Šantorovy brány.
18:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský, asistoval Michal Strachota (0:1).
18:07
Strachotovu střelu zblokoval Bartoš. K dorážce se ale jako první dostal Podhráský a otevírá tak skóre dnešního utkání.
16:20
Také brankář domácích se nenudí.
16:14
Karešovu střelu vyráží nádherným zákrokem Šantora.
15:49
Garčarovu přihrávku po mantinelu vystihl Sýkora.
15:02
Poměrně snadno prošlo obranou Sparty několik krosových přihrávek Chodova. K zakončení se hosté naštěstí nedostali.
14:14
Další střelu Sparty blokuje Pražan.
13:27
Podobný scénář! Svatoš našel volného Ježka. Jeho střelu vyráží Šantora za mantinel.
12:44
Zouzal našel ze středu volného Ujhelyiho na pravém mantinelu. Jeho střelu s obtížemi vytěsnil jeden z bránících hráčů Chodova. Skóre zůstává stejné.
12:11
Marvánkova dlouhá přihrávka na Ujhelyiho neprošla. Míček se ale odrazil k mantinelu a jako první se ho zmocnili domácí.
10:42
Chodov měl 2 standardní situace z dobré pozice. Ani jednu nevyužil a nic hezkého hráči hostů nepředvedli.
10:15
Koširova střela zblokovaná za mantinel.
09:40
Marvánek obětavě blokuje.
09:28
Nebezpečná střela Chodova. Eckhardt vyráží.
09:11
Mikeš se snažil dostat po mantinelu. Jeho prohození zblokoval Bartoš.
08:28
Ježek se po Garčarově přihrávce snažil kličkou natlačit do středu. Míček měl ale na dlouhou hůl a přišel o něj.
08:03
Matejčík chtěl prokličkovat s míčkem velkým brankovištěm, domácí ale byli proti
06:41
Pruner vystřelil do bloku a zbavil se tak míčku.
06:34
Ježkovu střelu vyráží Pražan za mantinel.
05:25
Šance Chodova ze standardní situace. Ke střele o pravého mantinelu se dostal Kašovský. Střela ale letěla mimo bránu a Eckhardt ji navíc vyrazil do rohu.
05:00
Tentokrát v šanci Chodov. Finální přihrávka byla nepřesná a pomalá a Marvánek odpaluje míček mimo.
04:27
Další střela domácích, Šantora chytá.
03:33
Nyní je na míčku Sparta. Stejně je Chodov, i domácí jsou opatrní.
03:06
Fialovi sjel během přihrávky míček z čepele. Toho se zmocnil Špalek, který se dostal do zakončení. Šantoru ale nepřekvapil.
02:32
Chodov stále na míčku, na své polovině.
01:14
Na míčku je více Chodov, do žádné vyložené šance se hosté zatím nedostali.
00:49
První střelu utkání v podání Mikeše zblokoval Kalaš.
00:01
Uvodní buly dnešního utkání vybojoval pro svůj tým Garčar.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Tom Ondrušek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: David Ježek, Daniel Kalaš, Milan Garčar, Michal Kareš, Ondřej Svatoš