1:0
6:2
2:1
- : -
branky (asistence): 15:51 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák), 23:45 Luděk Ondráček (Jiří Bauer), 24:19 Josef Žižka (Petr Kadlec), 25:49 Josef Žižka, 35:16 Petr Koláčný (Jiří Bauer), 35:52 Václav Černoch (Petr Kadlec), 38:12 Václav Černoch (David Sládeček), 57:20 Jan Novotný, 59:04 Václav Černoch (Petr Kadlec)
branky (asistence): 31:49 David Kučera (Jakub Martinek), 38:16 Petr Čihal (Martin Šindelář), 48:41 Tomáš Kucharič (Martin Šindelář)

itelligence Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 9:3
16. Jiří Bauer, 24. Luděk Ondráček, 25. Josef Žižka, 26. Josef Žižka, 36. Petr Koláčný, 36. Václav Černoch, 39. Václav Černoch, 58. Jan Novotný, 60. Václav Černoch - 32. David Kučera, 39. Petr Čihal, 49. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 482; zásahy brankářů: Jan Mazánek 14 - Jiří Skácelík 15; po třetinách: 1:0, 6:2, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Šťastníka: První třetina dobrá, zápas rozhodla naše nekoncentrovanost v prvních pěti minutách druhé třetiny.
60:00
Střely po třetí třetině 4:6 a celkově 24:17.
60:00
Po zápasový komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Od druhé třetiny se nám dařilo proměňovat vyložené šance a zápas zlomili v náš prospěch. I když jsme vytvářeli nevynucené chyby, soupeř je nedokázal trestat. Děkuji hráčům za výkon a výhru.
60:00
59:05
Černoch obehrál tři hráče a dal gól do prázdné brány.
59:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval Petr Kadlec (9:3).
58:10
Hosté to zkoušejí v šesti.
57:21
Novotný přidává gól do prázdné brány.
57:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jan Novotný bez asistence (8:3).
56:26
Hosté měli gólovou příležitost, ale v poslední chvíli tomu zabránil hráč domácích.
55:45
Hosté jsou v šesti bez brankáře.
54:57
Domácí měli příležitost skórovat, ale vzhledem k nepřesné nahrávce se jim to nepodařilo.
53:27
Domácí kombinují na své polovině.
52:16
Domácí zbytečně ztrácejí míčky na půlce soupeře.
51:08
Hosté napadají rozehrávku domácích.
49:30
Mazánek musel zakročit do střely hostů.
48:42
Hosté rychle proměnili přesilovou hru a snižují tav utkání.
48:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Šindelář (7:3).
48:37
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
48:07
Domácí stále na míčku a pomalu rozehrávají.
47:21
Domácí rychle získali míček do svého držení.
47:06
Domácí v plném počtu.
46:46
Domácí na míčku.
45:58
Hosté tlačí na obranou čtveřici domácích.
45:27
Mazánek si připsal další zákrok.
45:04
Hosté na půlce domácích.
45:03
Vyloučen hráč Artürs Jurševskis družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
44:10
Domácí pomalu rozehrávají.
43:08
Černoch se krásně vrátil do obrany a nedovolil hostům vystřelit.
39:22
V poslední minutě se hraje ve vysokém tempu.
38:40
Hosté na polovině domácích kombinují.
38:16
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Martin Šindelář (7:2).
38:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch, asistoval David Sládeček (7:1).
37:25
Hosté zakládají útok na své polovině.
35:57
Krásná akce domácích končí gólem Vácĺava Černocha.
35:52
35:17
Koláčný po nahrávce od Bauera trefil místo kde brankář nebyl.
35:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Jiří Bauer (5:1).
34:15
Domácí ztrácí míček na polovině hostů.
33:10
Domácí vytvářejí tlak na polovině hostů.
31:50
Hosté z protiútoku snižují stav utkání.
31:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil David Kučera, asistoval Jakub Martinek (4:1).
31:24
Brankář hostů vytasil pěkná zákrok.
30:38
Mráz střílel ze středu hřiště, ale bránu netrefil.
29:47
Domácí jsou na své polovině na míčku.
28:17
Domácí získali míček, ale poté ho hned ztratili.
25:49
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka bez asistence (4:0).
25:10
Až teď hosté na míčku.
24:20
Dva rychlé góly domácích. Hosty ještě v této třetině nepustili na míček.
24:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Petr Kadlec (3:0).
23:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jiří Bauer (2:0).
22:34
Koláčný z protiútoku netrefuje bránu.
21:44
Domácí ztratili míček a hned napadají aby ho získali zpět.
21:20
Domácí pořád na míčku.
20:02
Domácí vyhráli buly a hned zakládají útok.
20:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Mráz družstva itelligence Bulldogs Brno .
18:11
Hosté mají rozehrávku na půlce domácích.
16:58
Domácí získali míček a jsou na míčku.
15:52
Po standartní akcí na velkém brankovišti střílí gól Bauer.
15:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (1:0).
15:36
Domácí i po přesilovce pořád na míčku.
14:54
Hosté v plném počtu.
13:42
Po zákroku brankáře se hostům podařilo vyhodit míček až za bránu domácích.
13:08
Domácí jsou na půlce hostů a drží je v zámku.
12:51
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
11:58
A další krásný zákrok brankáře hostů který vychytal rukou skoro jasný gól.
11:33
Teď se vytáhl i brankář hostů který vychytal tutovou šanci domácích.
10:17
Obránce domácích střílel z půlky na bránu, ale brankář míček bez větších problému chytil.
09:38
Mazánek musel vytáhnout další zákrok.
08:04
Domácí si dávají nepřesné nahrávky a dávají tak možnost hostům získat lehce míček.
07:04
Hosté vytvářejí tlak na půlce domácích.
06:22
Mazánek zachránil domácí před inkasovaným gólem.
04:54
Hosté získali míček po napadání.
04:30
Domácí drží míček na svých holích.
03:30
Domácí poprvé vystřelili na bránu, ale brankář míček chytil.
02:24
Až teď se domácí dotkli míčku a zakládají jejich útok.
01:55
Hosté stále na své polovině drží míček.
01:03
Domácí napadají rozehrávku hostů.
00:02
Hosté vyhráli první buly a zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Jiří Salava, Jakub Procházka, Jozef Kriš
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, Luděk Ondráček, Petr Koláčný, Jiří Juhaňák, Artürs Jurševskis
00:00
Vítám vás u online přenosu 14. kola Tipsport Superligy mezi týmy itelligence Bulldogs Brno a TJ Znojmo LAUFEN CZ. Utkání začíná v 17:00.