2:1
1:1
2:2
- : -
branky (asistence): 10:03 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 10:51 Michal Strachota (Marek Matejčík), 28:50 Jan Fiala (Michal Kotlas), 41:57 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 49:16 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš)
branky (asistence): 01:28 Jan Dobisík (Lukáš Miščík), 37:13 David Šimek, 55:17 Matyáš Krebner (Pavel Čihák), 56:30 Pavel Čihák (David Šimek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 5:4
11. Marek Vávra, 11. Michal Strachota, 29. Jan Fiala, 42. Marek Vávra, 50. Tom Ondrušek - 2. Jan Dobisík, 38. David Šimek, 56. Matyáš Krebner, 57. Pavel Čihák; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Karel Šantora 18 - Michal Kotouček 22; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:2;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: "Bez Bedly to bylo takové tišší a možná se to odrazilo i na tempu zápasu. Řekl bych, že cca 50 minut jsme drželi otěže v rukou a nebýt bídné koncovky, tak bylo dávno rozhodnuto, ale v posledních 10 minutách Bohemka ukázala svou sílu a nakonec jsme se o výsledek báli až do poslední sekundy.
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Marka Brosche: Bohužel si neodvážíme žádný bod,každopádně jsme odehráli utkání,za které bych kluky chtěl pochválit. Děkujeme soupeři za fair utkání.
60:00
58:58
Timeout FbŠ Bohemians
58:45
Teď domácí zachránil Šantora,který vychytal Šárku.
58:15
Chodov polevil a hosté se tak dostávají do šancí.
56:31
Čihákovi to dnes lepí a přidává další bod do své sbírky. Bohemka se tak dostává na dosah.
56:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval David Šimek (5:4).
55:18
A Bohemka se zkouší vrátit do zápasu. Po Číhákově nahrávce se prosadil Krebner.
55:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (5:3).
53:50
Hraje se na obou stranách ale žádné výrazné šance teď nejsou.
50:00
Strachota je zpět na hřišti a to všichni rádi vidíme.
49:20
Krebner přitvrdil a poslal k zemi Strachotu. Ten musí být ošetřen a my mu přejme brzký návrat do hry.
49:17
Mikeš našel při standartce dobře postaveného Ondruška a ten už si věděl rady.
49:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (5:2).
48:00
Řezáč se sám před bránou neprosadil.
45:35
Michal Strnad to zkouší z každé pozice ale recept na Kotoučka stále nenachází.
44:40
Růžek zastavil míček skoro ve skluzu. Podle rozhodčích to však bylo v souladu s pravidly.
43:10
Pražanův projektil končí vedle brány.
41:58
Rychlé přenesení hry přináší Chodovu gol. Marek Vávra znovu zametl míček za Kotoučkova záda a navyšuje tak náskok domácích.
41:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (4:2).
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
40:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 10:6 Bohemians
40:00
39:10
Strnad čistě a tvrdě vyslal Šebka na mantinely. Rozhodčí přerušuje po tomto ukázkovém zákroku pouze za účelem srovnat rozbité mantinely.
37:14
Nájezd umístil Šimek zkušeně pod pravé víko.
37:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek z trestného střílení (3:2).
36:45
Strnad toto střídání opravdu odjezdil a jde si na střídačku pro pochvalu od Podhráského.
35:00
Strnadova rána končí v ruce Kotoučka.
34:10
Růžek teď přepálil branku o slušných pár metrů.
33:35
Miščík pálil nikým neohrožen z první. Branku však přestřelil.
32:30
Po nevybíravém zákroku se ocitl na střídačce soupeře Koutný. Srdnatě se zvedá a pokračuje ve hře.
32:00
Na dnešní match si našlo cestu 153 diváků. Děkujeme.
30:40
Marek Vávra si naběhl do pozice,kde ho jeho spoluhráči nalezli. Jeho blafák však vystihl Kotouček a zachránil celou situaci.
28:51
Trocha zmatku v brankovišti přinesla příležitost,které se chopil Fiala a skoroval.
28:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Fiala, asistoval Michal Kotlas (3:1).
27:50
Šimka v nebezpečné pozici musel vychytat Šantora. To se mu však podařilo a zakládá další útok domácích.
25:10
Šárka to zkusil ze zajímavé pozice. Jeho střela jen projela kolem pravé tyče.
23:40
Dobisík si stěžuje ale to už mu nepomůže. Rozhodčí píská faul.
22:45
Strachota mohl jít sám na bránu ale zamotal se do vlastní kličky.
21:30
Sýkora se dostal před brankáře i v oslabení. Ten však jeho pokus chytá.
21:08
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov 12:8 Bohemians
20:00
19:55
Cabejšek se domníval že dal gol. Jeho střela však letěla od břevna na tyč a ven z brány.
19:10
Sýkora zachytil míček ve vzduchu a zabíhá s ním za vlastní bránu.
18:20
Teď však střílel Krebner. Jeho střelu zachytil Šantora nohou.
18:00
Přesilovka Bohemky je aktivní,ale trochu v ní chybí střelba.
16:30
Vyloučen hráč Tomáš Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
15:50
Marek Vávra se ocitl znovu úplně sám před bránou. Jeho střelu z první však zázračně vyráží Kotouček.
15:20
Tentokrát to Čihák zkusil od půlky. Znovu neúspěšně.
10:52
A hned v zápětí přidává Chodov druhou branku. Tentokrát se z podobné situace prosadil Strachota.
10:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Matejčík (2:1).
10:04
Domácím se podařilo. Kapitán Sýkora nalezl svou příhrou osamoceného Vávru,který uklidil míček za Kotoučkova záda.
10:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (1:1).
09:15
Kotlas se pokusil míček do brány doslova došťourat,ale ani to se nepodařilo.
08:30
Útočný faul Chodova. Balonek má Bohemians.
08:00
Šantora vychytal dobře mířícího Miščíka.
04:25
Kotoučkovi míček proklouzl pod tělem jenže na poslední chvíli ho dokázal vytáhnout.
03:00
Domácí tlačí,ale stále si míček z jejich hokejek nenašel cestu do branky.
01:29
A první branku vstřelil Dobisík a posouvá tak svým zásahem hosty do vedení.
01:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jan Dobisík, asistoval Lukáš Miščík (0:1).
00:00
Střela do tyčky hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka, Antonín Palatínus
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Dobrý podvečer z haly na Jižním městě. První adventní neděle nám nadělila jedno z pražských derby. Konkrétně zápas domácího Chodova a hostující Bohemians. Zápas slibuje kvalitní podívanou tak už pojďme na věc!