1:3
2:1
3:2
1:0
branky (asistence): 10:17 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 21:27 Martin Tokoš (Tomáš Sladký), 22:45 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 54:49 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 57:11 Tomáš Sladký (Martin Tokoš), 59:00 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 61:45 Josef Rýpar (Lukáš Hájek)
branky (asistence): 01:08 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 02:35 Marek Zapletal (Tomáš Sovják), 10:49 Lukáš Petřík (František Vykopal), 35:54 Lukáš Petřík (Matěj Kostka), 42:03 Martin Szweda (Michal Nagy), 44:12 Michal Nagy (Lukáš Pešat)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:6p
11. Lukáš Hájek, 22. Martin Tokoš, 23. Lukáš Hájek, 55. Lukáš Hájek, 58. Tomáš Sladký, 60. Lukáš Hájek, 62. Josef Rýpar - 2. Pavel Jurčík, 3. Marek Zapletal, 11. Lukáš Petřík, 36. Lukáš Petřík, 43. Martin Szweda, 45. Michal Nagy; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 233; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 8 - Radovan Michajlovič 25; po třetinách: 1:3, 2:1, 3:2, 1:0;
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Karla Ševčíka: Když by mi někdo před zápasem řekl, že si z Vítkovic odvezeme bod, tak bych tomu skoro nevěřil. Po zápase celý tým cítí, že to měly být body tři. V závěru jsme nedokázali hru zklidnit a udržet míček v bezpečí, tedy na svých hokejkách. Prodloužení již bylo vabank. Na spoustě věcí musíme ještě zapracovat, spoustu věcí zlepšit. Jdeme s pokorou dál za společným cílem. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Paradox je, že i já i Kája jsme naštvaní. My jsme půlku zápasu hráli pod naším limitem. Špatné střídání a individuální chyby nás stály bod. V útoku jsme byli dlouho nepřesní a výborně zachytal Michaljovič, který dnes vychytal bod. Pochvalu kluci zaslouží za poslední třetinu a za zarputilost. Přejeme soupeři klidnou cestu domů.
61:45
61:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (7:6).
61:45
Nejlepší hráči: Vítkovice 44 Hájek, Otrokovice 50 Pešat.
61:45
Střely v prodloužení 1:1, střely celkem 32:14
60:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině 11:3
60:00
59:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (6:6).
59:00
Hájek srovnává po Rýparově příhře na křídlo.
57:55
Domácí to zkoušejí v šesti.
57:50
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Martin Tokoš (5:6).
57:11
Drtivý tlak domácích využil Sladký.
54:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (4:6).
54:49
Hattrick uzavírá Hájek a vykřesává domácím naději.
53:33
Ovšem stav, který jim vyhovuje kontrolují celkem bez problémů
52:50
Otrokovičtí se v přesilovce k ničemu závažnějšímu nedostali.
50:48
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
48:07
Hosté nyní hrají celkem v pohodě.
47:14
Gól hostí nebyl uznán zřejmě pro hru vysokou holí
44:12
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Lukáš Pešat (3:6).
44:12
A přesilovku posléze využívá Nagy
43:22
Další dvě nevyužité šance domácího celku..
42:53
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
42:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Szweda, asistoval Michal Nagy (3:5).
42:03
Dvougólové vedení hostům navrací pohotový Szweda.
38:27
Vyloučen hráč Lukáš Petřík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
38:27
Rýpar si vykoledoval další dvojku pro Otrokovice.
35:54
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Matěj Kostka (3:4).
35:54
Dobře hrající Petřík vrací hostům náskok.
29:56
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
29:56
Tokoš si svou aktivitou vybojoval dvouminutový trest pro Jurčíka
29:17
Jastřembský z otočky hradbu těl neprostřelil.
28:32
Firda po Šebestově přihrávce těsně míjí.
27:11
Szweda přinutil Gurkovského k dobrému zákroku
24:47
Domácí mají nyní územní převahu, hosté však pozorně brání.
22:45
22:45
Aniž bych chtěl něco zakřiknout, vypadá to, že Hájek svou střeleckou smůlu konečně prolomil a svým druhým dnešním gólem srovnává na 3:3
21:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Tomáš Sladký (2:3).
21:27
Tokoš po příhře Sladkého do velkého brankoviště snižuje.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 11:6
20:00
18:52
Michajlovič pozorný proti střele Bräuera.
17:26
Gurkovský vyráží ránu Pešata.
16:40
Na své přestávkové vystoupení se již chystá v budoucnu celosvětově známá skupina Easy steps..