1:4
2:1
2:0
0:1
branky (asistence): 14:28 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 21:42 Jan Kourek (Tomáš Dlesk), 27:36 Patrik Petr (Daniel Škeřík), 54:19 Michal Janeček (Marek Ďopan), 55:30 Tomáš Dlesk (Michal Janeček)
branky (asistence): 01:36 Martin Nehera (Jan Jastřembský), 07:59 Martin Tokoš (Adam Delong), 11:09 Jakub Hubálek (Josef Rýpar), 12:47 Jakub Hubálek (Josef Rýpar), 32:26 Jakub Hubálek (Lukáš Hájek), 60:14 Adam Delong

Sokol Pardubice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:6p
15. Jan Kourek, 22. Jan Kourek, 28. Patrik Petr, 55. Michal Janeček, 56. Tomáš Dlesk - 2. Martin Nehera, 8. Martin Tokoš, 12. Jakub Hubálek, 13. Jakub Hubálek, 33. Jakub Hubálek, 61. Adam Delong; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 5 + Václav Oubrecht 10:5; využití: 1:2; diváků: 505; zásahy brankářů: Petr Musil 16 - Lukáš Souček 10; po třetinách: 1:4, 2:1, 2:0, 0:1;
65:01
Komentář trenéra domácích Milana Koubka 1. část: I když jsme v polovině první třetiny prohrávali 4-0, tak si nemyslím, že jsme hráli tuto část špatně. Po timeoutu jsme se uklidnili a také jsme konečně začali proměňovat svoje šance. Kluky musím pochválit za návrat do zápasu, protože proti takovým týmům jako jsou Vítkovice se to nestává každý den.
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka 2. část: Ve druhé a třetí třetině jsme byli lepším týmem a mohli jsme získat tři body, za kterými nás hnala skvělá kulisa domácích diváků. Myslím, že se jim zápas musel líbit a byla to skvělá pozvánka na další domácí utkání.
65:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Dneska z naší strany nedisciplinovanost a podrážděnost. Pokud jsme se uklidnili, tak jsme si dělali na hřišti co jsme chtěli, pokud jsme řešili věci okolo, tak jsme se dostávali pod tlak. Zbytečně vyhrocené a podrážděné utkání. Škoda bodu. Děkujeme soupeři.
65:00
Střely v prodloužení - 0:1
60:14
60:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (5:6).
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 4:5
60:00
58:58
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
58:58
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
58:58
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 10 minut za nesportovní chování.
56:48
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:48
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
55:30
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Michal Janeček (5:5).
55:30
A je to! 4,5 minuty před koncem je vyrovnáno.
54:35
Formánkova prudká střela proletěla těsně vedle branky.
54:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Marek Ďopan (4:5).
54:19
Tak tohle bude ještě nejspíš drama. Pardubice jsou znovu gól od vyrovnání.
52:47
Domácí rozehrávají ve výhodné pozici ve své útočné polovině po faulu na Bílého.
49:58
Němeček nahrál rozběhnutému Dleskovu, ten potom branku přestřelil.
49:20
Hosté rozehrávají v rohu za soupeřovou brankou.
46:53
Oubrecht prokličkoval mezi hráči a zakončil na branku hostí, ovšem střela již byla nepřesná.
46:16
Vítkovice se do ničeho příliš nehrnou, spíše vyčkávají na chyby soupeře.
45:10
Hájkovu střelu ze standartky před brankou domácích Kourek zblokoval.
43:12
Domácí rozehrávají na své útočné polovině po vysoké hokejce jednoho ze svých soupeřů.
38:37
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
38:37
Vyloučen hráč Jan Bílý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
38:37
Před brankou domácích se strhla potyčka po sekání na gólmana. Z toho jsou zároveň vyloučeni hráči hostí i domácích.
38:20
Delong vyslal prudkou střelu na Musila, ten ji vyrazil hrudí.
32:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Lukáš Hájek (3:5).
32:26
Vítkovice svou přesilovku využívají a odskakují do 2 brankového rozdílu.
31:40
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:39
Pardubice se nevzdávají a o vyrovnání bojují zuby nehty.
27:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Daniel Škeřík (3:4).
25:23
Zápas nabírá vysokých obrátek. Hráči se s ničím nemastí.
22:50
Kourek se již řítil za dalším gólem, ale tentokrát Souček jeho střelu vychytal.
21:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Tomáš Dlesk (2:4).
21:42
Zatímco předešlou přesilovku Pardubice nestačily využít, vzápětí využívají hned tu další.
21:28
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
20:45
Po Dleskově střele se zavlnila pouze vnější síť branky.
20:02
Buly vyhrává tým domácích.
20:01
Pardubice do 2. třetiny vstupují stále s početní převahou. Zbývá jim ještě 1:35 z přesilovky.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 4:8
20:00
19:35
Vyloučen hráč Lukáš Souček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
19:15
Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
17:15
Velká mela byla nyní u branky domácích, nakonec se z toho Pardubice vymotaly a řítí se do útoku.
15:02
Nyní hra alespoň 3 vteřiny stála a nikdo z hráčů nevěděl, kde je míček. Naštěstí na to posléze přišli a hra mohla zase pokračovat.
14:28
14:28
Pardubice dnes konečně střílí svůj první gól.
14:10
Kourkovi se podařilo trefit břevno, ale pak míček zase opustil prostory brankoviště.
12:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Josef Rýpar (0:4).
12:47
I přes oslabení střílí hosté gól. Již je to 0:4.
12:25
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:25
Bílý skončil na střídačce hostí a Hrubý si za to vysloužil dvě trestné minuty.
12:00
U Musila po jeho zákroku zazvonila tyč.
11:55
Ďopan byl po přihrávce od Teichmana v šanci před brankou, ale nestrefil jí.
11:09
Timeout Sokol Pardubice
11:09
11:09
Hosté využívají přesilovku a dostávají se již do 3 brankového vedení.
09:46
Vyloučen hráč Filip Krigovský družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
07:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Adam Delong (0:2).
07:59
Po chybě Škeříka v obraně, střílí hosté druhý gól.
07:30
Kourek v samostatném výběhu neuspěl.
06:25
Bílý zblokoval střelu soupeře a zároveň zvládl i jeho tvrdý náraz.
05:40
Musil předvedl výborný zákrok!
04:55
Firda branku přestřelil.
03:48
Po vrážení na Janečka mají Pardubice rozehrávku v rohu za brankou soupeře.
03:14
Škeříkovu střelu Souček vyráží a míček končí za mantinely.
01:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Nehera, asistoval Jan Jastřembský (0:1).
01:36
A netrvá to dlouho a již ve druhé minutě zápasu se hosté dostávají do vedení.
01:20
Delongovi nejspíše přišlo hřiště malé, tak si to svým pohybem trochu zvětšil.
00:20
Domácí po outu rozehrávají na své útočné polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman, Petr Němeček