1:2
2:2
2:5
- : -
branky (asistence): 07:12 Tomáš Svačinka (Jakub Kolísko), 29:20 Jakub Slavík, 39:22 Jakub Slavík, 49:52 Jakub Slavík, 58:50 Milan Meliš (Jan Svoboda)
branky (asistence): 08:41 Tomáš Sladký (Martin Tokoš), 13:50 Adam Delong (Jan Jastřembský), 20:40 Jakub Hubálek, 30:22 Jiří Besta, 40:47 Martin Tokoš (Adam Delong), 48:11 Ondřej Firda (Martin Tokoš), 48:32 Lukáš Hájek (Jakub Hubálek), 55:33 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 55:45 Martin Tokoš (Adam Delong)

Tatran Teka Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  5:9
8. Tomáš Svačinka, 30. Jakub Slavík, 40. Jakub Slavík, 50. Jakub Slavík, 59. Milan Meliš - 9. Tomáš Sladký, 14. Adam Delong, 21. Jakub Hubálek, 31. Jiří Besta, 41. Martin Tokoš, 49. Ondřej Firda, 49. Lukáš Hájek, 56. Jan Šebesta, 56. Martin Tokoš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Michal Rebro 19 - Lukáš Souček 18; po třetinách: 1:2, 2:2, 2:5;
60:00
Komentář trenéra domácích p. Beneše - Utkání ve vysokém tempu, které rozhodla hra 4 na 4. Pokud jsme hráli trpělivě a zodpovědně z obrany, dokázali jsme se soupeřem držet krok a vytvářeli jsme si šance. Zasloužená výhra soupeře.
60:00
Nejlepšími hráči tohoto utkání byli vyhlášeni Jakub Slavík a Martin Tokoš.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Bruse - Dlouho vyrovnaný zápas byl zapříčiněn hlavně výborným Rebrem, který dnes chytil 7 gólů. Soupeře držely ve hře přesilovky a nám se je dnes nedařilo proměňovat. V útoku jsme dnes hráli kvalitně a nepoustěli jsme Tatran do velkých šancí. Fyzicky jsme dnes byli silní. Zasloužená výhra. Přejeme soupeři hezké svátky.
60:00
Střely po třetině 9:10.
60:00
59:30
Souček ještě vytáhnul pěkný zákrok, když míček vylovil z brankové čáry.
58:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jan Svoboda (5:9).
58:50
Tatran ještě snižuje! Meliš se ocitl sám na středu a vstřelil pátou branku domácího týmu.
55:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Adam Delong (4:9).
55:45
Teď už Vítkovice odskočili na rozdíl pěti branek. Tokoš prokličkoval do brankoviště odkud překonal Rebra.
55:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (4:8).
55:33
Tak tohle se Tatranu nevyplatilo. Rebro už svým skluzem nestihl chytit Šebestovu střelu.
55:20
Domácí v šesti.
54:22
Souček teď skvělým zákrokem zabránil snížení.
52:54
Kolísko netrefil bránu střelou ze strany hřiště.
52:42
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
51:55
Tokoš netrefil poloodkrytou bránu.
51:00
Rebro teď neskutečnými zákroky podržel svůj tým.
49:52
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík bez asistence (4:7).
49:52
Tatran snižuje! Slavík proměnil svůj samostatný únik, když poslal prudkou střelu do pravé šibenice.
48:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jakub Hubálek (3:7).
48:32
Další branka do Tatranské sítě! Hájek prošel přes posledního obránce a zakončil pod břevno.
48:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Martin Tokoš (3:6).
48:11
Vítkovice už vedou o tři branky! Firda naběhl na střed hřiště a vymetl pravou šibenici.
47:35
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:35
Potyčka před domácí bránu skončila vyloučením Rýpara.
47:01
Hubálkův dlouhý výběh zablokoval Slavík.
46:51
Vyloučen hráč Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
46:28
Na dnešní zápas zavítalo 152 diváků. Děkujeme.
45:06
Gašparík opět ve veliké šanci neúspěšný.
44:32
Hájek od mantinelu přestřelil bránu.
43:04
Domácí se teď trochu šťastně ubránili útokům Vítkovic.
40:47
40:47
Vítkovice opět odskakují! Tokoš a Delong dokázali využít situaci dva na nikoho, kdy první jmenovaný napodruhé překonal Rebra.
40:01
Tentokrát se po úvodním buly míčku zmocnil tým hostí.
40:00
40:00
Střely po třetině 8:7.
40:00
39:22
39:22
Slavík nám opět ukázal svou sílu v brankovišti, když dorazil Kolískovu vyraženou střelu.
38:36
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
38:04
Hubálkovu střelu z půlky Rebro vyrazil.
36:54
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Josef Rýpar.
36:54
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za sekání.
36:54
Rebro vyrazil Rýparův forhandový blafák nohou.
36:24
Hájek nedokázal proměnit samostatný únik proti Rebrovi.
34:15
Domácí se úspěšně ubránili a teď už zase můžou pomýšlet na útok.
33:04
Svoboda provětral Součka prudkou střelou.
32:15
Vyloučen hráč Jakub Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:05
Sérii rychlých nahrávek Tatranu zakončil Kolísko pouze do nohy brankáře.
30:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta bez asistence (2:4).
30:22
A máme tu opět dvoubrankový náskok hostů! Besta potrestal nervozní rozehrávku domácích obránů a vrátil Vítkovicím pohodlný náskok.
29:20
29:20
Tatran snižuje! Slavík si naběhnul mezi dva obránce a svým granátem doslova prostřelil Součka.
28:03
Souček vyrazil Kresovu dobrou střelu k tyčce.
27:20
Domácí kotel hlasitě podporuje svůj tým.
27:00
Slavík napálil Delonga.
24:52
Gašparík v obrovské šanci netrefil bránu.
24:18
Tokoš netrefil skákavou nahrávku a ošklivě přitom seknul Mühlfaita, který při přerušení odkulhal na střídačku.
22:12
Gašparík nastřelil spojnici.
20:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek bez asistence (1:3).
20:40
Vítkovice odskakují na rozdíl dvou branek! Hubálek prošel přes tři hráče a lehkým přehozením přelstil Rebra.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí.
16:52
Slavík vyblokoval Šebestovo nahození z půlky.
16:30
Langer z brankoviště těsně minul.
13:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (1:2).
13:50
Hosté jdou do vedení! Jastřembský vyslal Delonga a ten střelou na bližší tyč prostřelil Rebra.
12:57
Hosté nám ukazují spoustu zajímavých kombinací, které však ve finální části selžou.
11:36
Delong ze středu těsně minul Rebrovu pravou tyč.
10:34
Domácí zatím celkem nejistí v rozehrávce a tak se hosté lehce dostávají do šancí.
08:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Martin Tokoš (1:1).
08:41
A máme vyrovnáno! Sladký přesně trefil Tokošovu skákající nahrávku a zařídil tak první Vítkovickou radost.
07:12
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Svačinka, asistoval Jakub Kolísko (1:0).
07:12
A je tam! Svačinka přesně trefil Kolískovu křížnou nahrávku a otevřel skóre.
06:59
Melišova střela ze středu také neskončila gólem.
06:28
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
06:28
Tokoš si prohodil Vítovce, ale jeho backhand Rebro pokryl.
05:14
Na druhé straně střílel Brautferger ani jeho pokus neskončil gólem.
04:58
Hajkův prudký pokus od mantinelu vyrazil Rebro maskou.
03:19
Svobodův backhand souček bez problému lapil.
02:51
Hosté si svým pohybem po hřišti vytvořili první zajímavou akci zápasu, kterou však Rebro chytil.
01:14
Sladký ve velké šanci netrefil míček.
00:48
Tlapák zastavil úvodní útok hostí.
00:01
Úvodní buly skončilo faulem hostí, takže se k míčku dostali domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Adam Tlapák, Milan Meliš, Petr Brautferger, Pavel Sládeček