1:4
3:2
0:0
FBC Liberec
branky (asistence): 09:33 Antonín Palatínus (Ľuboš Šefčík), 16:24 Matyáš Krebner (Pavel Čihák), 26:28 Jakub Šárka (Pavel Čihák), 43:56 Jakub Šárka (Pavel Čihák), 47:15 Jakub Šárka, 57:19 David Šimek (Jakub Šárka)
FBC Liberec
branky (asistence): 32:55 Prokop Ferdan (Petr Salát), 33:31 Prokop Ferdan (Tomáš Marek), 36:23 Adam Balatka (Jan Šoltys), 39:59 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 42:49 Petr Salát (Tomáš Janota), 59:44 Petr Salát (Lukáš Veselý), rozhodující nájezd Radek Valeš

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 6:7pn
10. Antonín Palatínus, 17. Matyáš Krebner, 27. Jakub Šárka, 44. Jakub Šárka, 48. Jakub Šárka, 58. David Šimek - 33. Prokop Ferdan, 34. Prokop Ferdan, 37. Adam Balatka, 40. Radek Valeš, 43. Petr Salát, 60. Petr Salát, Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Michal Kotouček 27 - Tomáš Janota 22; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč David Šimek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Vojtěch Hrůza , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Daniel Cabejšek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Petr Salát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Jakub Šárka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč Radek Valeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč David Šimek a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: Bohemians x Liberec: 3x2
65:00
Komentář hostujícího trenéra Filipa Hanžla: Po velmi nervózním utkání jsme rádi za dva body které ještě budou na konci sezony co znamenat.
65:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 91 Jakub Šárka.
65:00
Nejlepší hráč hostů s číslem 55 Prokop Ferdan.
65:00
Komentář domácího trenéra Michala Jedličky: Pěkný zápas, před pěknou diváckou návštěvou, který jsme nezvládli díky prachbídné zodpovědnosti dotáhnout ke třem bodům.
65:00
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
62:47
Dvě velké šance nyní měli hráči Bohemians, nedokázali je však využít a prodloužení pokračuje.
61:11
Na začátku prodloužení drží balonek hosté z Liberce a kombinují před brankou Kotoučka.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians x Liberec: 10x9
60:00
59:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Lukáš Veselý (6:6).
59:33
Timeout FBC Liberec
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:20
Bohemians se ujímají vedení! David Šimek propálil vše co mu stálo v cestě a dostává tak domácí do vedení 6:5
57:19
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (6:5).
57:00
Dnešní utkání sleduje 115 diváků.
55:16
Domácí nyní dopravili míček do sítě Janoty, rozhodčí však rozpažuje za vysokou hůl a branku neuznává.
53:25
Hra se lehce přitvrzuje, hráči si nedarují ani centimetr hřiště.
51:01
Dobisík v pěkné šanci přestřeluje Janotovu branku.
50:00
Jsme v půlce třetí třetiny a Liberec rozehrává v půli hrací plochy.
47:16
K trestnému střílení se postavil Jakub Šárka který bez zaváhání proměňuje a završuje tak svůj hattrick. Zápas máme tedy zase srovnaný.
47:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka z trestného střílení (5:5).
47:15
Domácí pojedou trestné střílení!
43:57
Spoluhráči Šárka a Čihák si spolu evidentně rozumí a tato dvojce se prosazuje podruhé v zápase kdy Šárka snižuje na 4:5.
43:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Pavel Čihák (4:5).
42:50
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Dlouhou přihrávku od Janoty zužitkoval Salát a zvyšuje na 5:3 pro Liberec.
42:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Tomáš Janota (3:5).
41:09
Domácí se již od začátku třetiny tlačí dopředu a snaží se vyrovnat.
40:00
Střela do tyčky hráč David Šimek družstva FbŠ Bohemians .
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Bohemians x Liberec: 8x13
40:00
Velmi diskutabilní je gól který vstřelil hostující Liberec. Na časomíře svítí 20:00 avšak rozhodčí jasně rozhodli že gól platí a tak Liberec otáčí skóre a vede 4:3.
40:00
Druhá třetina je u konce, kdy nejprve na 3:0 pro domácí zvyšoval Jakub Šárka, poté však hosté využili přesilovou hru ke snížení na 3:1. O necelou minutu poté se podruhé v zápase prosadil Ferdan. Ke srovnání skóre došlo v 17. minutě kdy se za hosty prosadil Adam Balatka. Vteřinu před koncem se prosadil Valeš a otočil tak vývoj zápasu na 4:3 po dvou třetinách.
40:00
39:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (3:4).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:32
Z voleje pálil Ferdan, branku Kotoučka však přestřelil.
36:25
Liberec srovnává krok! Střela ukrytá za obráncem končí až za zády Kotoučka a stav je 3:3.
36:23
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval Jan Šoltys (3:3).
33:32
Liberec snižuje na rozdíl jediné branky! podruhé v zápase se prosazuje Ferdan, který tvrdou střelou prostřelil Kotoučka a stav je 3:2
33:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Marek (3:2).
32:56
Přesně půl minuty před vypršením trestu hosté snižují, když pěknou střelou se prosazuje hostující Ferdan a snižuje na 3:1
32:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Petr Salát (3:1).
32:28
Liberecké snažení na gól je zatím marné, obrana Bohemians je pozorná.
31:25
I Liberec si zahraje přesilovou hru. Za bránění hole jde ven domácí Zezulka a hosté tak mají šanci na snížení.
31:24
Vyloučen hráč Vojtěch Zezulka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
29:35
Šárka nahodil míček před branku kde se pohyboval Šimek, k zakončení mu však zabránila liberecká obrana.
28:29
Liberec nastřeluje tyč Kotoučkovi branky!
27:54
Palatínus byl v další parádní šanci, Janota však efektivně vymrštil ruku a zabránil tak domácím v další gólové radosti.
26:29
Parádní střelu nyní předvedl Šimek a nedal Janotovi šanci. Domácí tak vedou již 3:0.
26:28
25:58
3 na 2 šli nyní hráči Bohemians, jejich nepřesnost však nevedla ani ke střele.
24:04
Liberec je v plném počtu a pokračujeme tak 5:5. Bohemians svoji druhou přesilovku nedokázali využít.
23:47
Hráči Liberce se zatím úspěšně v oslabení brání.
23:01
Janota reflexivně ramenem vyráží střelu Šárky.
22:10
Bohemians hraje svoji druhou přesilovou hru, uvidíme zda bude úspěšná jako ta první. Zatím hráči kombinují na půlce Liberce.
22:04
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:33
Úvodní buly vyhráli hráči Bohemians, avšak o balonek přišli a první střelu na branku v druhé třetině je na straně Liberce.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians x Liberec: 7x9
20:00
Skončila nám první třetina zápasu mezi FbŠ Bohemians a hosty z Liberce. Na první branku jsme čekali do 10. minuty kdy se prosadil Patínus a poté v 17. minutě Matyáš Krebner zvyšoval na 2:0.
20:00
19:23
Pěkný útok Liberce, který však končí mimo hřiště.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:25
Parádně nyní využili svoji první přesilovou hru v zápase domácí Bohemians a Matyáš Krebner svoji střelou zvyšuje na 2:0.
16:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Pavel Čihák (2:0).
15:54
Vyloučen hráč Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
15:02
Zranění naštěstí není vážné a tak je domácí brankář již připraven mezi tyčemi.
15:01
Kotouček po svém zákroku musí být ošetřen, vypadá to na zranění ruky.
15:00
Parádní zákrok v podání Kotoučka! Bleskurychle se dokázal přesunout od tyče k tyči a zabránil tak libereckým ve srovnání skóre.
14:27
Janota předvádí další efektivní zákrok, tentokrát nohou zabránil míčku přejít přes brankovou čáru.
13:17
Hráči Bohemians zasypávají Janotu střelami, ten je však připraven a vše kryje.
12:37
V další šanci se objevil Palatínus, branku však o pár centimetrů minul.
09:34
A máme tu první branku utkání! Důraz před brankou předvedl Palatínus a napodruhé překonává Janotu. Stav zápasu máme tedy 1:0.
09:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Ľuboš Šefčík (1:0).
07:26
Rozhodčí nyní musí domluvit libereckému hráči, který je velmi nespokojen s jeho rozhodnutím, pokračujeme však bez trestu.
05:13
Pěkná souhra v podání Liberce, Kotouček však byl připravený a střelu nohou vyráží.
04:15
Mandík zkoušel překvapit střelou přes obránce, branku však přestřelil.
03:37
I brankář Liberce si zapisuje svůj první zákrok v zápase.
02:29
S postupem hracího času se hra vyrovnává a i hráči Bohemians se dostávají před branku Janoty.
01:19
Na začátku třetiny se hraje spíše na půlce Bohemians.
00:41
První střelu na branku si připisuje Liberec.
00:10
Úvodní byly vyhráli hráči Liberce a drží se na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Tomáš Janota; hráči v poli: Jiří Strobach, Prokop Ferdan, Vojtěch Hrůza, Radek Valeš, Tomáš Marek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Radek Mandík, Aleš Höffer, Adam Růžek, Tomáš Kindl