2:1
3:3
2:3
1:0
branky (asistence): 07:05 Matěj Pruner (Lukáš Ujhelyi), 13:24 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 25:09 Jan Krejča (David Čermák), 28:24 Marek Zouzal (David Čermák), 30:06 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 41:15 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 43:23 Robert Košir (David Ježek), 61:59 Robert Košir (Milan Garčar)
branky (asistence): 18:50 Filip Hrabal (Jiří Šebesta), 23:03 Dominik Eichner (Patrik Šimíček), 32:50 Filip Hrabal (Erik Moravčík), 36:54 Jakub Mendrek (Jan Daniš), 47:03 Patrik Šimíček (Filip Hrabal), 50:25 Dominik Klimscha (Jakub Mendrek), 56:50 Filip Čonka-Skyba (Jan Daniš)

ACEMA Sparta Praha - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:7p
8. Matěj Pruner, 14. Michal Kareš, 26. Jan Krejča, 29. Marek Zouzal, 31. Michal Kareš, 42. Michal Kareš, 44. Robert Košir, 62. Robert Košir - 19. Filip Hrabal, 24. Dominik Eichner, 33. Filip Hrabal, 37. Jakub Mendrek, 48. Patrik Šimíček, 51. Dominik Klimscha, 57. Filip Čonka-Skyba; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2 + Jan Krejča 10:1; využití: 0:0; diváků: 171; zásahy brankářů: Martin Beneš 13 - Štěpán Laja 19; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:3, 1:0;
65:05
Komentář trenéra domácích (Radek Skalička): Vést v zápase 2x o 3 góly a nemít na konci vítězství za 3 body je špatné. Nicméně po dnešním velmi špatném výkonu v obraně se nemůžeme vůbec divit. Proto je pro nás dneska bod z prodloužení zlatý. Děkujeme soupeři za utkání.
65:04
Komentář trenéra hostů (Michal Trunkát) 2. část: Za 3. třetinu bych chtěl kluky pochválit. Perfektně odmakáno a zaslouženě si vezeme domů bod. O druhý bod jsme se opět připravili sami vlastní individuální chybou. Soupeři děkujeme za utkání.
65:03
Komentář trenéra hostů (Michal Trunkát) 1. část: Do dnešního utkání jsme nevstoupili nejlépe. Po dvou individuálních chybách jsme inkasovali dvě branky, systémově jsme soupeře k ničemu nepustili. Ve 2. třetině se naše nasazení a přistupování k soupeři zhoršilo a nechali jsme si vstřelit zbytečné branky.
65:02
Nejlepšími hráči utkání se stávají Michal Kareš (ACEMA Sparta Praha) a Filip Hrabal (FBC ČPP Bytroň Group Ostrava).
65:01
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha - 27, FBC ČPP Bytroň Group Ostrava - 20.
65:00
Střely v prodloužení: ACEMA Sparta Praha - 1, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 2.
61:59
61:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (8:7).
61:59
Košir chtěl nejspíš odčinit první nepovedenou střelu v prodloužení a rozhoduje utkání vymícháním ostravského brankáře.
61:53
Sparta měla obrovské štěstí. Nejdříve střela letící těsně kolem brány, hned na to břevno!
60:40
Obdobná situace na druhé straně. Ostrava jde okamžitě do hry 4 na 3.
60:33
Koširova střela ohrozila maximálně diváky ve VIP sektoru.
60:10
Sparta získala míček a okamžitě posílá do hřiště 1 hráče navíc.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 5, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 6.
60:00
59:59
I přes velký tlak domácích v závěru třetiny zůstává skóre 7:7 a uvidíme prodloužení.
59:25
Spartě se následná rozehrávka moc nepovedla, ale fatal se domácím hráčům naštěstí vytvořit nepodařilo.
59:21
Timeout ACEMA Sparta Praha
59:21
Kareš běžící podél mantinelu dostal bodycheck a končí na zemi mimo hřiště.
59:00
Míček má v držení Ostrava a vyčkává na vhodnou příležitost k útoku.
58:10
Beneš opět musel hasit požár ve Sparťanském brankovišti! Naštěstí se mu napodruhé podařilo zkrotit míček.
56:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Čonka-Skyba, asistoval Jan Daniš (7:7).
56:50
Míček projel přes celou šířku hřiště až k Jurdzinovi, který trefuje pouze Bartoše do hlavy. Nejlépe se pak zorientoval Daniš s Čonkou-Skybou, kteří zařídili vyrovnávací gól Ostravy.
56:08
Přerušená hra. Domácí stříleli, ale Lajova brána ležela na zemi.
55:50
Domácím se podařilo díky napadání vybojovat míček.
54:20
Marvánkovi střela nesedla a míček končí mimo hřiště.
54:11
Časar se tlačil do šance. Jurdzin dobře bránil a sparťanského hráče do pořádného zakončení nepustil.
53:30
Koščo pálí od mantinelu. Laja připraven.
50:34
Málem bylo vyrovnáno! Miške se chtěl obtočit kolem tyčky. Beneš naštěstí na poslední chvíli zasáhnul rukou.
50:25
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Klimscha, asistoval Jakub Mendrek (7:6).
50:25
Opět je to jen o gól! Klimsha krásnou kličkou překonal Beneše.
49:51
Moravčíkovu střelu zblokoval Kareš. Z následného protiútoku těsně míjí Lajovu bránu.
49:07
Mendrek trefil ze vzduchu nahození od jednoho ze spoluhráčů. Naštěstí byl v blízkosti Garčar, který střelu usměrnil mimo Benešovu bránu.
48:09
Rozehrávku Ostravy z dobré pozice domácí obrana zblokovala.
47:32
Sparta má rychlostně navrch. Košir doběhl 5 metrů vzdáleného hráče hostů, s hokejkou si ale počínal nedovoleně a rozhodčí pískají rozehrávku Ostravy.
47:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Šimíček, asistoval Filip Hrabal (7:5).
47:03
Nedáš, dostaneš. Ostrava snižuje na 7:5.
46:50
Časar hledal krosovkou před bránou volného Košča. Přihrávka byla skákavá a tak míček neškodně projel brankovištěm.
46:25
3 na 2 v podání Sparty. Ujhelyi netrefil míček moc dobře a jeho střela míří vedle.
44:05
Ujhelyi v dobré šanci chtěl Laju vykoupat, ale závěrečnému zakončení chyběla přesnost.
43:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval David Ježek (7:4).
43:23
Košir střílí nádherný gól! Prosazuje se střelou po naznačení přímo do pravého růžku ostravské brány.
43:02
Kareš hledal zpoza brány Garčara na brankovišti. Tomu ale Ostraváci nedali příliš prostoru a tak míček netrefil.
42:44
Sparťanská rozehrávka v rohu Ostravy.
42:35
Časar z úhlu míjí bránu.
41:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (6:4).
41:15
Kareš přidává další gól!
40:46
Na míčku je Ostrava, Moravčík se dostal s míčkem až do rohu Sparty, kde byl faulován.
40:29
Ježkova pěkná střela jen těsně míjí Lajovu bránu.
40:00
40:00
40:00
39:30
Ujhelyi si obhodil jednoho z hráčů hostů po mantinelu a následnou přihrávkou zpoza brány našel volného Prunera. Ten si rovnal míček na hokejce a nakonec trefil pouze bránícího Mendreka.
38:22
Sparta z rozehrávky na půlce nic nevytěžila. Ostrava navíc domácí zatlačila hluboko do obranného pásma.
37:50
Svatoš střílí ze středu. Ostrava blokuje a domácí budou rozehrávat z rohu.
37:09
Krejčovi vypršel osobní trest a nejspíš se opět zapojí do hry.
36:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Jan Daniš (5:4).
36:54
Vzápětí začali hosté hrát aktivněji a několika pěknými kombinacemi zakončuje Mendrek gólem!
36:13
Míček má v držení Ostrava. Nikam se zběsile nežene.
34:55
Pruner pěkně prostřelil Jurdzina mezi nohama. Střela šla ale hodně mimo bránu.
34:18
Dnešní utkání sleduje 171 diváků, děkujeme.
33:34
Rozhodčím se nelíbilo Jurdzinovo zběsilé napadání a důrazně mu domlouvají.
32:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Erik Moravčík (5:3).
32:50
Hrabal se trefuje z půlky pěknou střelou pod břevno.
32:25
Marvánek s Ujhelyim předvedli pěknou akci. Ujhelyiho střelu Laja vyráží nohou.
31:26
Oprava u 3. gólu Sparty: branku vstřelil Michal Kareš, asistoval Milan Garčar.
30:06
30:06
Svatošovu střelu Laja vyráží a jako první se k míčku dostává Kareš, který přidává další gól Sparty.
29:35
Teď si domácí několika přihrávkami připravili pěknou šanci. Ježek ale se zakončením otálel a jeho střelu stihl zblokovat Křiva.
28:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval David Čermák (4:2).
28:24
K vidění bylo vidět několik slibných šancí na obou stranách, ale prosazuje se až Zouzal a Sparta opět odskakuje na rozdíl 2 branek.
27:09
Sparťané přečkali oslabení bez újmy.
25:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval David Čermák (3:2).
25:09
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 10 minut za nesportovní chování.
25:09
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
25:09
Krejča se ale provinil nesportovním chováním, které rozhodčí ocenili osobním trestem.
25:09
Kareš po 2 minutách vrací Spartu zpět do vedení! Celou akci začal skvěle Čermák, který vyvezl míček z brankoviště domácích až do útočného pásma.
23:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Patrik Šimíček (2:2).
23:03
Sparta vyčkávala příliš dlouho. Garčarovu přihrávku na střed Svatoš nezpracoval a z následného protiútoku se po Šimíčkově přihrávce prosazuje Eichner, který to skvěle vymyslel. Míček umístil bekhendem těsně nad nohu.
22:18
Už už to vypadalo na založení útoku, ale Košir z půlky přehrává míček zpět na obránce.
21:48
Míček má v držení Sparta, ale zatím si obránci vyměňují přihrávky mezi sebou.
20:19
Zbytek obou trestů vypršel a opět se bude hrát 5 na 5.
20:15
Hrabal se ihned pouští do napadání.
20:01
Také úvodní buly 2. třetiny pro Spartu.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 11, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 8.
20:00
19:59
Do konce utkání už se na hřišti nic zajímavého nestalo a tak týmy odchází do šatny za stavu 2:1 pro domácí Spartu.
18:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Šebesta (2:1).
18:50
Ostravě nejspíš více prostoru na hřišti svědčí. Hrabal jako první v dnešním utkání překonává Beneše.
18:19
Vyloučen hráč Jaroslav Jaroš družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
18:19
Vyloučen hráč Jan Daniš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
18:19
Danišův zákrok na Prunera rozhodčí ocenili dvouminutovým trestem. Přesilovku si domácí ale nezahrají, protože se Jaroš provinil špatným střídáním a uvidíme hru ve 4 na obou stranách.
18:02
Kalašův průnik po mantinelu končí zblokovanou střelou za mantinelem.
16:56
Eichner s Hrabalem rozehrávali standardku z dobré pozice od mantinelu. Střelu druhého jmenovaného ale zblokovala domácí obrana.
15:50
Šimíček označkoval břevno Benešovy brány. Skóre se nemění.
15:16
Eichner předvedl skvělý obranný zákrok, a zastavil tak rozběhnuté duo Garčar-Svatoš.
13:24
13:24
A máme tu další gól Sparty! Svatošovu nabídku Kareš využívá a krásnou tečí zvyšuje náskok domácích.
13:03
Křiva ve velké šanci. Jeho střelu z vytočení ale chytá výborný Beneš.
12:20
Zemanova střela z dálky za záda ostravského brankáře nepropadla.
11:34
Garčar si připisuje první střelu, ale trefuje pouze připraveného Laju.
11:07
Také Kalaš uklízí míček do bezpečné vzdálenosti a ze skrumáže před domácí bránou ho odpaluje na druhou stranu.
10:55
Střela Ostravy míjí bránu. Beneš raději odpaluje míček za mantinel.
10:01
Z velkého brankoviště střílí Daniš. Beneš opět úspěšnější.
09:44
Čonka-Skyba to zkouší za půlkou. Míček mu při střele sjel a ostravský hráč končil s hokejkou vysoko nad hlavou. Rozhodčí ale nechávají hru pokračovat.
08:18
A Mendrek si připisuje další pokus. Jeho střelu z rohu velkého brankoviště ale Beneš v sedě likviduje.
07:55
Mendrek pálí ze středu, Krejča blokuje.
07:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Lukáš Ujhelyi (1:0).
07:05
Pruner sám před bránou Ostravy. Ujhelyi ho našel přesnou přihrávkou od mantinelu a sparťasnký střelecs číslem 95 posílá Spartu do vedení.
05:40
Další standardní situace Ostravy na půlce Sparty. Tentokrát se hostům Benešovu bránu nepodařilo ohrozit. Naopak to vypadalo na slibný protiútok Svatoše s Karešem, ale díky nepřesné přihrávce dostávají míček pod kontrolu opět hosté.
04:52
Úplně odkrytou bránu netrefuje Křiva.
04:45
Zeman nezpracoval přihrávku od Čermáka a Ostrava tak bude mít zajímavou standardní situaci.
04:08
Sparťanská rozehrávka v rohu Ostravy končí zblokovanou střelou za mantinelem.
03:25
Hrabal se po souboji s Ježkem drží za obličej, ale souboj byl čistý.
02:59
Hra je nyní plná nepřesností. Ani jeden z týmů není schopný delší dobu držet míček na hokejkách.
01:54
2 zásahy si připsal Beneš. Nejprve proti Šebestově střele, poté ho chtěl kličkou přelstít Čonka-Skyba, ale Beneš skvěle zareagoval.
00:53
První střelu zápasu vyslal domácí Krejča. Laja byl připravený a míček chytá. Časar, který chtěl dorážet přes Laju přepadnul a rozehrávat bude Ostrava.
00:30
Míček mají v držení domácí.
00:01
Úvodní buly utkání vyhráli Sparťané.
00:00
Střela do tyčky hráč Michal Kareš družstva ACEMA Sparta Praha .
00:00
Střela do tyčky hráč Patrik Šimíček družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Filip Hromádka, Jan Křiva, Matyáš Šindler, Jakub Mendrek, Erik Moravčík
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Čermák, Michal Zeman, Jan Krejča, Luka Časar, Robert Košir