1:0
0:5
1:0
- : -
branky (asistence): 10:04 Luděk Ondráček (David Sládeček), 54:43 Jiří Bauer (Jiří Juhaňák)
branky (asistence): 20:39 Pavel Jurčík (Petr Kittel), 28:02 František Vykopal (Lukáš Pešat), 30:44 Lukáš Petřík (Pavel Jurčík), 35:15 Marek Zapletal (Lukáš Pešat), 37:54 František Vykopal (Matěj Kostka)

itelligence Bulldogs Brno - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:5
11. Luděk Ondráček, 55. Jiří Bauer - 21. Pavel Jurčík, 29. František Vykopal, 31. Lukáš Petřík, 36. Marek Zapletal, 38. František Vykopal; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 354; zásahy brankářů: Jan Mazánek 6, Kryštof Bartek 6 - Radovan Michajlovič 16; po třetinách: 1:0, 0:5, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: 2/2 Postupně jsme dostali zápas pod kontrolu a v některých momentech bylo znát, že už hráči trošku šetří síly na zítřejší těžký špíl se Spartou. V poslední třetině bylo pár vyložených šancí na obou stranách, výborně zachytal Michajlovič. Čekal jsem závěrečný nápor Brna a hru v šesti, naštěstí nám to soupeř ulehčil a nemuseli jsme jít v závěru na krev. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely celkem: 18:17
60:00
Komentář trenéra domácích Kyzlinka: Zápas jednoznačně rozhodla druhá třetina. Kvůli tomu že jsme odstoupili od naší taktiky.
60:00
Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: 1/2 V první třetině byla znát herní pauza po svátcích a trošku pomaleji jsme se dostávali do zápasu. Čekali jsme, že Brno nás bude zkoušet presovat, ale celkem jsme se s tím vypořádali.
60:00
Střely ve třetí třetině: 7:6
60:00
59:18
Pešákova svižná střela až z poloviny hřiště končí na horní tyči.
57:11
Coufal se ocitl v dobré střelecké příležitosti, ale ještě našel lépe postaveného Pešata v ose hřiště. Panteři jeho pokus blokují.
55:19
Pešat na Kittela, ten před bránu na Jurčíka, Bartek ovšem drží šance domácích.
54:44
Rychlé obhození útočník a nekompromisní střela. Brněnský Bauer snižuje pět minut před koncem třetí části na rozdíl tří branek.
54:43
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer, asistoval Jiří Juhaňák (2:5).
54:19
Timeout itelligence Bulldogs Brno
54:18
Ve chvíli kdy naskočil Sládeček do hry se panteři dostali do další nebezpečné akce. Jurčík hledal Kittla před odkrytou klecí, ten ovšem míjí.
53:05
Panteři motají míček kolem dobře postavené čtveřice domácích. Ke střele se ale zatím neodhodlali.
52:15
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:00
Sládeček se ocitl na střídačce hostů. Šlo ovšem pouze o tvrdý, nikoliv nedovolený, zákrok otrokovického hráče.
50:05
Jurčíkova střela jen těsně mimo.
48:55
Střela Petříka příklepem. Bartek pozorný.
48:35
Bauerova táhlá střela, vedle.
47:47
Zapletalova střela po rychlé kombinaci končí na bloku. Sovjákova otočka už sice doletěla až na Bartka, ten je ale zatím pozorný.
46:28
Panteři se hnali do breaku 3 na 2. Jejich šance končí zblokovanou střelou.
45:12
Bartek se teď zaskvěl výborným zákrokem!
43:33
Kittel si prohodil obránce ale situaci sám na gólmana dobře nevyřešil. Vzápětí už jeho spoluhráči možná trochu přehráli situaci a tak místo myšleného zasunutí do prázdné brány ani nezakončili.
41:48
Černoch se pokusil rychle vystřelit. Panteři zblokovali.
40:30
Nagy odkulhal na střídačku, snad to nebude nic vážného.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 6:6
40:00
37:55
Buldoci měli výbornou standartku z bezprostřední blízkosti. Nastřelili ovšem jen dobře postavenou zeď. A tak se panteři vydali do rychlého protiútoku. Kostka poslal dopředu Vykopala a ten běžel sám na Mazánka a nekompromisně zavěšuje do horního rohu.
37:54
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Matěj Kostka (1:5).
36:50
Coufalova střela.. vedle.
35:16
Pešat tak dlouho vymýšlel co s míčkem až našel na hranici malého brankoviště Zapletala a ten se nemýlil.
35:15
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (1:4).
34:01
Bauer na středu příliš sebevědomý a tak dopřál hostům další šanci. Jurčík si ovšem alespoň zatím další bod nepřipíše.
32:30
Nejprve skončil za mantinelem Jurčík, o chvíli později i jeho brněnský protivník. Rozhodčí ale nechávají pokračovat ve hře.
30:45
První střela panterů v přesilovce a je tu navýšení skóre!
30:44
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Pavel Jurčík (1:3).
29:49
Panteři se snaží brněnské tlačit. Do střely je ale buldoci nepouštějí. Naopak Pešák výborně zasáhl a zdržel několik sekund hosty až za jejich bránou.
28:44
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
28:03
Další krosová nahrávka od hostů, tentokrát už daleko přesnější a Vykopal jen zametl do prázdné brány. Otrokovičtí otáčejí skóre.
28:02
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil František Vykopal, asistoval Lukáš Pešat (1:2).
26:40
Kostkova krosová nahrávka skrz několik hokejek a nohou našla svého adresáta. Petřík ale nejspíš tak prudkou nahrávku nečekal a tak z toho žádná nebezpečná střela nebyla.
25:54
Bauer dnes už podruhé skvěle vystihl úmysl hostů. Tentokrát jim sebral šanci 2 na 1 a sám se vydal do breaku. Michajlovič pozorný.
22:20
Hned vzápětí další Černochova šance. Ocitl se úplně sám v brankovišti. Situace ho očividně překvapila a míček mu sjel z jeho dosahu.
21:57
Z ničeho nic střela Černocha od mantinelu. Michajlovič měl co dělat, ale nakonec vyráží.
20:40
Panteři předvádějí parádní vstup do druhé třetiny! Kittel krosem na Jurčíka a otrokovický snajpr nekompromisní střelou z první srovnává skóre.
20:39
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Petr Kittel (1:1).
20:00
20:00
Střely v první třetině: 5:5
20:00
19:59
Poslední šanci první třetiny si vytvořili hosté. Po výborném přidržení míčku otrokovického obránce na středu hřiště se najednou objevili před bránou hned tři panteři. Ale ani tahle šance neskončila gólem a proto se jde do kabin za stavu 1:0.
18:39
Bauer šikovně zaklekl na polovině, získal míček a hnal se do breaku. Michajlovič s vypětím všech sil ramenem vytěsňuje nad.
18:20
Koláčný z rohu na Lorence, ten chtěl jen prodloužit na svého spoluhráče, panteři ale jeho úmysl vystihli.
16:30
Hra se nám přelévá ze strany na stranu. Nejprve měl plné ruce práce Mazánek, nebezpečnou situaci ale obránci vyřešili a tak se po rychlém breaku zapotil na druhé straně i Michajlovič.
15:27
Na hřišti opět lajna brněnský mladíků, vynutila si faul v útočném roku a na hřiště pustila svoje zkušenější kolegy. Ti si ale nebezpečnou střelu vytvořit nedokázali.
14:02
Juhaňák se obrátkou na backhand dostal přes napadajícího útočníka. Následně mu ale obránce jeho další pohyb znemožnil.
12:39
Buldoci dlouho drželi míček a snažili se něco vymyslet. Výsledkem jejich snažení byla střela Coufala ze střední vzdálenosti. Michajlovič ale vyráží ramenem.
10:05
Rozehrávka z rohu. Nahrávka na blízko a Ondráček poprvé rozvlnil síťku za Michajlovičovými zády.
10:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (1:0).
09:02
Útočník tváří tvář gólmanovi neúspěšný. Mazánek si připisuje první velmi důležitý zákrok.
07:55
Sprinterský souboj mladíků vyhrává brněnský Lorenc a tak se Vykopal do žádné šance neprobojoval.
06:50
Coufalova střela tahem od pravého mantinelu. Michajlovič v pohodě chytá a předává míček svému spoluhráči v obraně.
06:20
Buldoci se snaží o rozvážnou rozehrávku. Připsali si z ní pouze dvě střely do bloků.
04:15
Třetí střela Panterů a konečně zákrok Mazánka. Ale bez větších potíží vyráží a míček mají opět domácí.
03:13
Další pěkná akce a přihrávka na střelu z první od hostujícího týmu. Tentokrát po Kostkově nahrávce přestřeluje Zapletal.
01:45
První velká akce Panterů. Jurčík hledal před prázdnou bránou Kittela, ten vysoko přestřeluje a tak můžou opět rozvíjet útok domácí.
00:40
Buldoci si díky vyhranému buly hned vytvářejí tlak, Michajlovič ale pozorný.
00:01
Máme tady první buly a první lépe zvládnuté si připisují domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Tomáš Sovják, Marek Zapletal, Marek Švajný, Lukáš Pešat
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, David Sládeček, Luděk Ondráček, Jiří Juhaňák, David Coufal
00:00
Dobré nedělní odpoledne, vítám Vás u 19. kola nejvyšší mužské soutěže. Na hřiště 12. buldoků dnes přijíždí moravští rivalové z Otrokovic. Ti si v letošní sezóně vedou o poznání lépe, když se drží páté příčce. První letošní zápas skončil vysokou výhrou panterů 9:5. Uvidíme zda-li jim to dnes buldoci vrátí.