2:1
3:1
2:1
- : -
branky (asistence): 06:05 Marek Vávra (Tom Ondrušek), 17:23 Michal Strachota (Marek Matejčík), 23:07 Tom Ondrušek (Martin Pražan), 28:51 Tomáš Sýkora (Ondřej Mikeš), 30:10 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 44:15 Marek Vávra (Martin Pražan), 59:59 Tom Ondrušek
branky (asistence): 18:15 Jakub Slavík (Milan Meliš), 38:00 Marek Beneš (Filip Langer), 59:41 Ronald Gašparík (Marek Beneš)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Teka Střešovice 7:3
7. Marek Vávra, 18. Michal Strachota, 24. Tom Ondrušek, 29. Tomáš Sýkora, 31. Ondřej Mikeš, 45. Marek Vávra, 60. Tom Ondrušek - 19. Jakub Slavík, 39. Marek Beneš, 60. Ronald Gašparík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 512; zásahy brankářů: Jan Barák 19 - Michal Rebro 19; po třetinách: 2:1, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích Davida Podhráského: Hráli jsme velmi dobře do obrany a spolehlivě chytal Honza Barák. Jeden inkasovný gól ve hře 5 na 5 je toho důkazem. Vepředu jsme měli plno šancí, které jsem neoproměnili a přestože i Tatran měl svoje šance, tak mohlo být skóre ještě výraznější. Děkuji divákům a těšíme se na další zápasy.
60:00
Komentář k utkání fyzioterapeuta hostí Jindřicha Doudy: V dnešním utkání jsme nebyli úspěšní,děkujeme soupeři za zápas. Těšíme se na další zápas se Znojmem. Díky.
60:00
59:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek bez asistence (7:3).
59:59
Tom Ondrušek v poslední vteřině ještě kosmeticky upravil skóre a zápas končí.
59:42
Gašparík aspoň snižuje náskok soupeře.
59:41
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ronald Gašparík, asistoval Marek Beneš (6:3).
59:21
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
59:17
Timeout Tatran Teka Střešovice
57:55
Rebro znovu odchází na střídačku. Další power-play.
57:30
Chodov i přes své vedení stále zlobí v útoku.
54:40
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
54:39
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Michal Strachota.
54:20
Tatran přechází do power-play.
53:40
Kapitán Sýkora dostal z došvihu hokejkou od Langera do kolene. Zatnul zuby a pokračuje ve hře. Tomu se říká lídr týmu!
49:00
Beneš naznačil přihrávku ale nakonec střílel. Barák ho však přečetl.
47:40
Langer se obtočil pohlednou kličkou kolem bránícího hráče. Jeho rána je ovšem nepřesná.
46:30
Slavík teď odmítl jedinečnou příležitost na změnu stavu.
45:10
Němeček možná trochu se štěstím překonal bránícího hráče. Do koncovky už se ale nedostal.
44:16
Vávra znovu zavěsil. Tentokrát nekompromisně pod břevno,kam Rebro nemohl dosáhnout.
44:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (6:2).
43:30
A rozhodčí opět uklidňuje realizační tým Tatranu.
40:35
Chodov vstoupil do utkání v oslabení. Stále se však drží.
40:00
40:00
39:21
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
38:01
Langer z rohu našel Beneše a ten poslal nechytatelnou jedovku přímo do vinglu.
38:00
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Filip Langer (5:2).
35:35
Tlapa se hnal sám na bránu. Barák chytá.
33:00
Podhráský našel Koutného. Toho však vychytal Rebro.
31:55
Langer střílí vysoko nad.
30:11
Take Mikeš má svůj dnešní gól. Prosprintoval skrz obranu a načapal Rebra nepřipraveného.
30:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (5:1).
28:52
Hned co se Kolísko vrátil z trestné lavice,prodral se Sýkora do střelecké pozice a nechyboval.
28:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Ondřej Mikeš (4:1).
27:50
Marek Vávra mířil do spodního rohu. Rebrova ruka si však cestu k míčku našla.
26:51
Vyloučen hráč Jan Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:20
Opravdu si neodpustím zmínku o dnešním DJi Robertovi. Robert zavalil halu peckovými hity převážně od Green Day a to musím ocenit. Diváci to podle pohybu jejich těla také cení.
25:00
Tlapa dojel Ondruška,ale míček má Tatran jelikož poslední na balónku než opustil hrací plochu byl právě Ondrušek.
23:08
Pražan nachází Ondruška a ten se vyzná. Skvělou trefou zvyšuje náskok domácích.
23:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (3:1).
21:20
Chodov i Tatran jsou poctiví v obraně. Proto nelze vidět mnoho šancí.
20:00
20:00
18:16
Barák nejprve zachytil pokus Meliše ale s dorážkou Slavíka už si rady nevěděl. Tatran snižuje.
18:15
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Milan Meliš (2:1).
17:29
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
17:24
Strachota se prodral skrz obranu a našel skvělou pozici,ze které skóroval.
17:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Matejčík (2:0).
16:15
Ostrý hit zchytal Slavík. Skončil až na plexisklu, které je přibližně 2 metry od mantinelu. Zákrok na něj byl však čistý.
15:00
Halou zní hitovka 21 Guns od Green Day a diváky to očividně baví.
14:35
Ondrušek se zpevnil,aby zpracoval míček pro Sýkoru. Ten však svou střelou neskóroval.
13:55
Strachota znovu dokázal,že je výjmečným technikem a rychlíkem. Přes Kolíska se však nedostal.
12:40
Pan rozhodčí klidní rozhořčeného trenéra hostí.
10:25
Svižné příhry létají tam a sem. Chodov znovu tvoří
08:20
Deutsch si zpracovával míč před svou brankou a špatně se mu odrazil. Oddychnou si mohl,když si Rebro pohotově lehl a zabránil rodícímu se vlastnímu gólu
08:00
Kolísko poslal dobrou ránu ale dnešního oslavence Baráka nepřekonal.
06:06
A Chodov nám právě předvedl to čím je známý. Rychlá kombinace,která končí u Marka Vávry a ten už si s takovou příležitostí umí poradit.
06:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (1:0).
05:30
Zázračný zákrok předvedl Rebro proti Matejčíkovo bekhendu. Opravdu se vyznamenal.
04:15
Chodov svědomitě brání a tak se Tatran do střel moc nedostává.
02:50
Hraje se ze strany na stranu. Nějaká nebezpečná koncovka však zatím nepřichází.
01:00
Langer hned z úvodu míjí. Míček má Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Jan Kolísko, Filip Langer, Milan Meliš, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek