2:1
1:3
0:3
- : -
branky (asistence): 02:49 Jakub Kolstrunk, 05:28 Radek Kužel (Adam Stibor), 32:24 Josef Novák (Vladimír Štorek)
branky (asistence): 07:25 Jiří Curney (Jan Natov), 20:43 Petr Krzyžanek (Milan Tomašík), 25:28 Tomáš Chroust, 33:52 Jiří Curney (Petr Novotný), 45:59 Jiří Curney (Jan Jelínek), 54:37 Jakub Gruber (Jakub Bína), 59:49 Jan Jelínek (Jan Řehoř)

Florbal Ústí - Technology Florbal MB 3:7
3. Jakub Kolstrunk, 6. Radek Kužel, 33. Josef Novák - 8. Jiří Curney, 21. Petr Krzyžanek, 26. Tomáš Chroust, 34. Jiří Curney, 46. Jiří Curney, 55. Jakub Gruber, 60. Jan Jelínek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 375; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 19 - David Rytych 17; po třetinách: 2:1, 1:3, 0:3;
60:00
Střely ve třetím dějství: Ústí 5, Boleslav 12
60:00
Vyjádření trenéra hostí p. Pazdery: Soupeř nás dnes opravdu potrápil, i přes náš aktivní úvod, jsme inkasovali dvě laciné branky, které Ústí v kombinaci s fantastickými diváky vyhecovalo k vynikajícímu výkonu. Od druhé třetiny jsme se zklidnili a postupně se nám podařilo hru pod naší kontrolu. I přes naší slabší produktivitu zápas zaslouženě otočili. Díky soupeři za pěkné utkání.
60:00
Vyjádření trenéra domácích p. Vojty: Soupeř zvítězil díky kondiční a technické připravenosti, nám tím samozřejmě ukázal velký prostor ke zlepšení. Pokud udržíme naší hru a role po celý zápas, můžeme vzdorovat týmům z TOP3. Mrzí mě neproměněné šance, které v naší roli musíme proměňovat. Děkuji soupeři za hru, přeji šťastnou cestu a fanouškům za podporu.
60:00
59:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Řehoř (3:7).
59:49
Jelínek ještě zatlouká poslední hřebíček do domácí rakvičky, 3:7
59:20
Hosté už si konec pohlídají, míček je na jejich hokejkách
58:50
Snaha je sice na domácích vidět, ale nedaří se Krbcovi míček poodjel a střela byla slabá
56:00
Nic nového pod sluncem, domácím viditelně dochází síly. Běhat velkou část předchozích 55 minut bez balonku se musí přeci jen podepsat
54:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jakub Bína (3:6).
54:37
Gruber z předchozího polevení zase ukazuje domácím ostré drápy a zvyšuje vedení svého týmu
53:35
Novák střílel po křižné přihrávce od Stummera. Rytych měl potíže ale míček nakonec zkrotil
53:00
Přece jen se domácí dostali i tlaku, střely jen do prvního bránicího hráče
52:00
Deset vteřin, to je momentálně asi nejdelší souvislý pobyt míčku na domácích holích.
51:15
Řehoř střílí od poloviny mimo
50:40
Krbec je ústřední postavou domácích. Teď sám na brankaře, blafák pěkný, ale nevyšel
50:25
Šance Grubera, ale domácí odvrátili. Hosté si počínají jako při přesilovce
49:30
Obrázek hry se divákům nelíbí, ale účel světí prostředky. Bílomodří nepouštějí domácí k balonku a bez potíží drží otěže zápasu
48:10
Domácí mají už jen něco přes deset minut a ztrácejí dvě branky. Navíc míček je více v moci boleslavských. Za těchto podmínek to bude hodně složité
47:00
Opět jsou to hosté, kteří mají míček. Vavruška sice vypíchl, ale zase rychle ztratil
46:01
Tak to je velká smůla. Curney dostal dlouhou přihrávku, nezpracoval, ale přece jen změnil směr míčku a posunující se Weissberger nedosáhl
46:00
Utkání sleduje 375 diváků
45:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Jelínek (3:5).
45:20
Už to vypadalo na brejk dvoji Krbec Vavruška, Křenek měl k míčku o něco blíž
44:30
Boleslavští kontrolují balonek, ale šance nepřicházejí.
43:40
Domácí Novák z otočky do náruče Rytycha
43:25
Jelínek o míček sice přišel, ale během chvilky jej získal zpět. Vavruška z brejku jen do bloku obránce
42:30
Hosté prostřídali formace a pokusí se něco vymyslet. Krbec faulován, rozhrají domácí
41:30
Hosté stále na míčku, Novák střílel vedle
41:00
Tak ani závěrečné úvodní buly neskonči.lo v na hokejkách domácích. Tadeáš Chroust vyzkoušel pozornost Weissgabera
39:30
Střela domácích slabá, lahůdka pro Rytycha. Několik dobrých obraných zákroků domácích. Hosté dohrají třetinu v poklidu
38:50
Hosté se provinili útočným faulem a domácí po delší době v klidu od vlastní branky. Dravě Horák po mantinelu, zastaven nedovoleně
37:40
Kryžanek střílel podobně jako při třetí brance hostí, v hale to zašumnělo
37:00
Novák hledal Kolstrunka, hosté málem nabídku srazili do vlastní sítě. A další šance této formace. A ještě jedna
33:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Novotný (3:4).
32:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Vladimír Štorek (3:3).
32:24
Byl to úkaz přece jen trvalejšího charakteru. Novák oběhl branku a o Rytycha srovnává
31:50
Závar před Rytychem, už je to dlouho, kdy jsme něco podobného viděli
31:10
Z první střílel Bína Wiessgarber přpraven
30:00
Poklidná rozehra hostí. Nikam se teď neženou a raději míček podrží. Domácí se jej pro změnu rychle zbavují, nahazují na rozběhnutá křídla, ale moc to nevychází.
29:00
Jen chvilkové je držení míčku v podání černých domácích borců, Boleslav je hodně nahoře. Procházka mohl srovnat. Trefil jen čepel položené hole jednoho z bránících
26:02
Tak to by už bylo hodně zlé, další chyba při rozehrávce, Natov naštěstí vedle.
25:30
Domácí chybovali, Krbec zapomněl míček za sebou a nabídl brejk Tomáši Chroustovi . Ten se nemýlil, 2:3
25:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust bez asistence (2:3).
24:47
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
24:45
Vavruška se nalepil na Jelínka a hodně mu znepříjemnil rozehrávku. Následně faul na Krbce bude oceněn 2 minutami
24:00
Tribuny tleskají, domácí obrali hosty a pokusili se založit protiútok.
22:50
A již několikátý brejk domácích. Novák tentokrát střílel z velké dálky, pro Rytycha snadná práce
22:30
Horák slabě a po zemi. Po té Vavruška s Krbcem, prvně jmenovaný do Rytycha druhý vedle
21:30
Stummer od poloviny jedovatě, ale vedle. Hostující Novák bekhendem do okna nad brankou a pobavil tribuny
20:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Milan Tomašík (2:2).
20:43
Laciná branka, Kryžanek od levého mantinelu nachytal domácího brankaře
20:40
I po úvodní buly druhého dějství jsou na míčku hosté. Vavruška se hodně vysunul, aby narušoval rozehrávku
18:00
Chyba hostí v rozehrávce a domácí na míčku. Kuhnel musel hasit před dotírajícím Natovem
17:00
Opět hosté na domácí polovině a sprška střel
16:10
Kužel trefuje břevno nad Rytychem
16:00
Domácí ztrácejí rychle kontrolu nad balonkem, brejk v podání Stummera a Nováka řeší Rytych
15:30
A opět bílomodří, Curney nad
14:40
Kužel byl důrazný a zaměstnal Rytycha. Kolstrunk obešel obránce a střílel nad
13:45
Pouze nedlouho měli domácí míček, byly z toho jen dvě střely z uctivé vzdálenosti
13:00
Přesilovka se zatím moc nedaří. Hosté mají míček
12:10
Curney s Natovem získali míček s postupovali vpřed. Dobrý zákrok Krbce.
11:40
Vyloučen hráč Martin Rožnovják družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
11:05
Byl to domácí Novák, kdo měl velkou možnost dorazit míček, ale přestřelil
11:00
Domácí borci na střídačce ztěžka oddechují. Rychlý brejk se domácím nepovedl.
10:14
Tomašík trefil břevno
10:00
Domácí se snaží rozrušovat rozehrávku už v samém zárodku, ale příliš se jim to nedaří. V dobré pozici Natov, střela sražena. Kolstrunk jen do Rytycha
09:00
Novák se pokoušel zakončit skončil jen na nohou Novotného
08:30
Obraz hry se nemění. Hosté mají hru pod kontrolou. Snaží se najít recept na pozornou obranu domácích
07:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:1).
07:25
Po standardní situaci před domácí brankou se daří hostům snížit
06:50
A opět stejný obrázek, domácí v pozorném bloku, hosté míčku. Domácím se daří vyrážet do brjeků.
05:42
Tyčka v podání Kolstrunka
05:30
Domácí se k míčku zatím nedostali. Až teď obrali Kryžanka a Tauber nebezpečně střílel. Následně to ale končí gólem a domácí vedou dvě branky\
05:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Adam Stibor (2:0).
04:20
Nebezpečnou střelou se prezentoval Natov. Hosté zamkli domácí před jejich svatyni.
03:10
Krajcigr zůstal ležet před brankou a bohužel do utkání už zřejmě nezasáhne. Snad to nebude vážné.
02:49
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk bez asistence (1:0).
02:49
Kolstrunk vybojoval na středu a s míčkem si věděl rady.
02:40
Domácí brankař si připsal první ostrý zákrok. Natov netrefil branku z Curnyho nabírky krosem.
02:20
Hosté zatím častěji na míčku, domácí napadají, tak tak, že vypíchnutý míček nesměřoval na osamoceného Nováka
01:10
Úvodní buly vyhráli hosté a ujali se balonku. Domácí se následně při rozehrávce dopustili chyby a museli hasit přečíslení.
00:00
Střela do tyčky hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí .
00:00
Střela do tyčky hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB .
00:00
Střela do tyčky hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Jan Řehoř, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Václav Vavruška