3:1
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 10:39 Ondřej Firda (Josef Rýpar), 14:26 Tomáš Sladký (Jan Jastřembský), 19:37 Tomáš Sladký (Martin Tokoš), 25:18 Tomáš Sladký (Jan Jastřembský), 41:47 Jakub Vilím (Ladislav Gál), 51:53 Adam Delong (Martin Tokoš), 53:44 Josef Rýpar (Lukáš Souček), 58:04 Martin Tokoš
branky (asistence): 03:30 Jaromír Ekl (Marek Dzierža), 43:16 Marek Dzierža (Jaromír Ekl)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:2
11. Ondřej Firda, 15. Tomáš Sladký, 20. Tomáš Sladký, 26. Tomáš Sladký, 42. Jakub Vilím, 52. Adam Delong, 54. Josef Rýpar, 59. Martin Tokoš - 4. Jaromír Ekl, 44. Marek Dzierža; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Souček 11 - Ivan Ponomarev 37; po třetinách: 3:1, 1:0, 4:1;
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 11 Tomáš Sladký, Česká lípa - 23 Tomáš Kadlec
60:00
Komentář trenérky hostí Lenky Bartošové: V 1.třetině Vítkovice bohužel skórovaly z toho, na co jsme si upozorňovali. O přestávce jsme si řekli, co hrají a bylo vidět ve 2. třetině naše zlepšení, ale bohužel jsme neproměnili žádnou z šancí, což jsme si vypracovali. A ve 3.třetině jsme otevřeli hru, bohužel se nám to tam nasypalo. Děkujeme za hezký zápas.
60:00
Střely v 3.třetině: Vítkovice 20, Česká Lípa 6
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Bruse: Hra jako taková byla dobrá, obrana fungovala, většina věcí co řešíme funguje. S hodně věcmi jsem spokojený. Bohužel dneska jsme si mohli nechutně nahrabat skóre, ale pojali jsme to opět trošku laxně. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme klidnou cestu domů.
58:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš bez asistence (8:2).
57:21
Kadlec se šikovnou kličkou u svojí brány dokázal vymotat z obklopení dvou vítkovických hráčů a založit protiútok
56:20
Lípa svou rozehrávku z rohu na půlce Vítkovic vyřešila nahrávkou na nabíhajícího Ekla, který svou šanci neproměnil
53:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Souček (7:2).
53:40
Ekl nahrál Kadlecovi, ten střílí, ale Souček chytá
52:11
Dzierža střílí mimo
51:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Tokoš (6:2).
46:14
Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
45:26
Mlejnek rozehrál dlouhým balonem, ale ten poté vybojoval domácí tým
43:37
Šterbovu střelu z půlky Souček vyráží před sebe, a tak vznikl prostor pro dorážku, který hosté nevyužili
43:16
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (5:2).
41:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Ladislav Gál (5:1).
41:34
Tokoš se snažil najít skákající nahrávkou Neheru před bránou
40:16
Domácí tým se pomocí 3 nahrávek dostal až k soupeřově bráně a Firda minul prázdnou bránu
35:40
Kadlec s Vnukem se po spolupráci dostávají ve svém oslabení až na polovinu Vítkovic
34:46
Hráči Lípy zatím zodpovědně brání a blokují střely
34:30
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.