2:2
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 07:51 Jiří Strobach, 09:59 Petr Salát (Lukáš Veselý), 16:22 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 32:12 Radek Valeš (Prokop Ferdan), 50:07 Lukáš Veselý (Pavel Hůza), 54:08 Petr Salát (Adam Balatka)
branky (asistence): 00:37 Josef Rýpar (Ondřej Firda), 01:12 Jiří Besta (Martin Tokoš), 07:30 Adam Delong (Jiří Besta), 10:49 Jan Šebesta (Josef Rýpar), 18:01 Patrik Němec (Lukáš Hrubý), 31:48 Jiří Besta (Martin Tokoš), 32:49 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 33:33 Adam Delong (Jiří Besta), 36:12 Jan Jastřembský (Martin Tokoš), 38:47 Adam Delong (Josef Rýpar), 49:47 Ladislav Gál (Patrik Němec), 59:54 Jakub Vilím (Ladislav Gál)

FBC Liberec - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:12
8. Jiří Strobach, 10. Petr Salát, 17. Radek Valeš, 33. Radek Valeš, 51. Lukáš Veselý, 55. Petr Salát - 1. Josef Rýpar, 2. Jiří Besta, 8. Adam Delong, 11. Jan Šebesta, 19. Patrik Němec, 32. Jiří Besta, 33. Josef Rýpar, 34. Adam Delong, 37. Jan Jastřembský, 39. Adam Delong, 50. Ladislav Gál, 60. Jakub Vilím; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 286; zásahy brankářů: Tomáš Janota 3, Vít Vaníček 14 - Lukáš Souček 22; po třetinách: 3:5, 1:5, 2:2;
60:00
Komentář asistenta trenéra Liberce (Filip Hanžl): Nebýt výpadku na konci druhé třetiny utkání mohlo být určitě zajímavější. Do dalších zápasů musíme zapracovat na naší obrané hře. Sportovně gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00
Nejlepší hráči dnešního utkání: Liberec: Petr Salát ; Vítkovice: Adam Delong
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 9 ; Vítkovice: 10
60:00
Komentář trenéra Vítkovic (Pavel Brus): Nechci aby to vyznělo blbě, ale dneska to bylo dle mých měřítek hodně pomalé, laxní a nedůrazné. Liberec hrozil z důrazu v brankovišti a my jsme si dnes nechtěli ušpinit dres. Výhra větším rozdílem je samozřejmě pozitivní. Krom pár minut v druhé třetině to moc nebyla naše hra. V úterý budeme trhat podlahu.
60:00
Střely celkem: Liberec: 28 ; Vítkovice: 29
60:00
59:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Ladislav Gál (6:12).
58:56
Liberec bude mít standardní situaci z velkého brankoviště.
54:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Adam Balatka (6:11).
54:08
Balatka poslal žabičku na Saláta, ten proběhl přes půlku hřiště a dával to na zadní tyč.
53:10
Ferdan zkoušel pozemní střelu k tyči, bohužel pro Liberec minul.
52:03
Veselý zablokoval střelu Delonga.
50:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Pavel Hůza (5:11).
50:07
Ze standardní situace střela od mantinelu, Veselý se krásně trefuje a Souček neměl šanci.
49:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Patrik Němec (4:11).
49:47
Pěkná a rychlá akce Vítkovic končí gólem.
47:44
Baudisch trefil prvního hráče co se vyskytl před ním.
44:56
Role se vyměnily, na míčku momentálně Liberec.
43:15
Vítkovice na míčku.
42:18
Balatka pouze do masky do Součka.
40:01
Bule opět skončila na hokejkách domácích.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 9 ; Vítkovice: 11
40:00
38:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Josef Rýpar (4:10).
38:47
Delong klidnou střelou k tyčce využívá početní výhodu.
38:08
Vyloučen hráč David Böhm družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
38:08
Vítkovice si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání
37:17
Dnešní utkání v Home Credit Aréně sleduje 286 diváků.
36:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Martin Tokoš (4:9).
35:58
Vaníček vychytal Hájka.
33:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (4:8).
32:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (4:7).
32:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Prokop Ferdan (4:6).
32:12
Rozhodčí oba dva aktéry z bule vyhodil.
32:12
Liberec rychle odpověděl.
31:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Martin Tokoš (3:6).
31:48
Protiútok Vítkovic končí bráně.
29:21
Rychl protiútok Liberce končí střelou těsně mimo bránu.
27:52
Pěkná pasáž Liberce, jedno tělo od Balatky, jedna střela od Hůzy a od diváků se dočkali potlesku.
26:27
Hájek orazítkoval tyč.
24:50
Míček mají na svých hokejkách hosté.
23:45
Tokoš zkoušel štěstí z nulového úhlu, ale nepochodil.