1:2
0:2
- : -
branky (asistence): 24:11 Jaromír Ekl (Jakub Jirsa)
branky (asistence): 13:55 Jan Jelínek (Petr Kološ), 33:43 Petr Krzyžanek (Jan Natov), 34:28 Jan Řehoř (Milan Tomašík), 45:50 Tadeáš Chroust (Jan Jelínek), 55:27 Jakub Gruber (Milan Tomašík)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Technology Florbal MB 1:5
25. Jaromír Ekl - 14. Jan Jelínek, 34. Petr Krzyžanek, 35. Jan Řehoř, 46. Tadeáš Chroust, 56. Jakub Gruber; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2 + Jakub Jirsa 10:2; využití: 0:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 32 - Lukáš Bauer 16; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:2;
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové (2/2): Díky tomu jsme vyrovnali na 1:1, ale bohužel jsme se trošičku tím vyrovnávajícím gólem rozlítali a to Boleslav využila dvěma góly.Teoreticky se ve třetí třetině nic nezměnilo, hra byla úplně stejná."
60:00
Střely po třetí třetině: 5-8.
60:00
Vyjádření trenéra hostí pana Jana Pazdery:"Zasloužená výhra, nebýt vynikajícího Ponomareva a naší marnosti v zakončení, tak zápas skončil určitě větším rozdílem. Jsme spokojení s třemi body a s tím, že se dnes nikdo z našeho týmu nezranil. Díky soupeři za zápas."
60:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové (1/2):"Perfektní první třetina, kterou jsme Mladou Boleslav nenechali nic zahrát, její šablony už jsou známé, takže jsme byli připravení na jejich hru. Také ve druhé třetině bylo vidět, jak už začínají být nervózní a do našich hráčů začli zajíždět.
60:00
59:22
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
59:22
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
57:56
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
57:56
Tým FBC 4CLEAN Česká Lípa rozehrává power-play.
57:00
Hrají se poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Milan Tomašík (1:5).
55:27
Gruber nyní vypálil z ostrého úhlu, Ponomarev se nestačil přesunout a Boleslav odskočila na rozdíl čtyř branek.
53:38
Kněžour netrefil dobře přihrávku a nedokázal tak umístit svou střelu do brány.
52:25
Ekl si párkrát vyměnil balonek se Slaným, střela ani jednoho z nich neskončila za zády Bauera.
51:31
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
50:36
Timeout Technology Florbal MB
50:14
V další obrovské šanci se ocitl Ekl, nedokázal však zamířit přesně.
48:41
Kněžour v samostatném úniku trefil pouze masku brankáře Mladé Boleslavi.
47:17
Ekl ve skoro jasné šanci netrefil klec hostí.
45:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jan Jelínek (1:4).
45:00
Dnešní utkání sleduje celkem 320 diváků.
44:45
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 10 minut za nesportovní chování.
44:45
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
43:40
Kněžourovi osamocenému před bránou vysekl balon boleslavský obránce, domácím se tak nepodařilo stáhnout náskok soupeře.
42:03
Ponomarev zachytil Tomašíkovu střelu a drží tak Lípu stále na dostřel.
39:58
V šanci před prázdnou bránou minul Jiří Curney volný prostor a nezvýšil skóre.
39:00
Mezi úspěšné střelce aktuální situace se nezapsal Tadeáš Chroust a o chvíli později ani Jan Jelínek, oba mířili mimo domácí klec.
37:43
Ponomarev nyní zachytil volný balon a zabránil tak vytvoření útočné šance.
35:43
Curney zkoušel opět ohrozit bránu domácích, znovu ale nemířil přesně.
34:28
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Milan Tomašík (1:3).
34:28
Další gól na straně hostí, střelcem je Jan Řehoř, který překonal ležícího Ponomareva.
33:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Jan Natov (1:2).
33:43
Po rychlé přihrávce od Natova našel mezeru při přesunu Ponomareva Petr Krzyžanek a zvrátil tak průběh na stranu Mladé Boleslavi.
32:50
Dan Štěrba zastavil přihrávku do nebezpečné šance a dokázal tak zabránit případnému dalšímu ohrožení klece domácích.
30:18
Jiří Curney nemířil přesně, Ponomarev tím pádem nemusel zasahovat.
29:13
Tyč teď po nebezpečné střele boleslavských zachránila Ponomarevovi záda.
28:06
Vysoký balon se snažil do brány uklidit Novák, rozhodčí však jeho snažení posoudili jako nedovolené.
26:31
Kadlec po dlouhé manipulaci s balonkem našel Mlejnka, který alespoň na chvíli vyhozením balonku zmírnil tlak hostí.
24:11
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Jakub Jirsa (1:1).
24:11
Ekl nádherně využil přihrávky z poloviny hřiště, kterou mu nabídl Jakub Jirsa a srovnal tak skóre na 1:1.
22:04
Česká Lípa se zkouší zbavit tlaku hostí a vyhodit balonek od vlastní branky.
20:54
Natov netrefil svatyni domácích.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Mladé Boleslavi.
16:08
Jan Hřebřina se blýskl rychlým únikem, nenašel však skulinu za zády Bauera.
15:32
Nebezpečná střela boleslavského útočníka, skončila ovšem mimo.
13:55
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Petr Kološ (0:1).
13:55
První gól utkání, na straně Mladé Boleslavi se prosadil Jan Jelínek po nahrávce Petra Kološe.
13:12
Další ohrožení českolipské branky, i tentokrát neúspěšně.
10:29
Faulem na Dzieržu dovolila Boleslav českolipským volný úder,
08:22
Řehoř svou střelou od poloviny neohrozil bránu domácích.
07:48
Vnuk zblokoval střelu z nebezpečného úhlu.
06:39
Těsně před brankářem zašlápl letící střelu hostí Lukáš Mlejnek a pomohl tak strážci klece domácích držet čisté konto.
06:03
Dzierža fauloval útočícího hráče soupeře, volný úder pro Boleslav.
04:45
Obrovskou šanci dostali Boleslavští, z velkého úniku na druhé straně ohrozil Dominik Jansa.
02:59
Ekl nabil Kadlecovi, ten rovněž netrefil zařízení.
02:16
Slaný zkoušel najít místo v kleci Mladé Boleslavi, nemířil však přesně.
01:43
Z rohu rozehrávají balon Středočeši.
00:45
První střela boleslavských skončily v mantinelu za Ponomarevem.
00:17
Hřebřina se vydal do samostatné akce, zakončil však pouze do gólmana.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Kološ, Jan Jelínek, Jiří Curney, Jan Natov, Petr Novotný
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Drahoslav Pastor, Štěpán Slaný, Tomáš Kadlec, Dominik Jansa, Jan Hřebřina
00:00
Hráči domácího týmu vynaloží všechny své síly, aby mohli být pro Mladou Boleslav rovnocenným a silným soupeřem. Jak se to týmu České Lípy podaří, zjistíme za několik minut. Přeji příjemný florbalový zážitek.
00:00
Vážení sledující, vítejte u online přenosu utkání 20. kola Tipsport Superligy florbalu. Ve sportovní hale v České Lípě se již oba týmy rozcvičují, aby za necelou půlhodinku nastoupily k utkání. Středočeši k zápasu dorazili s vizí domácí přehrát a získat tak další body a upevnit svůj náskok v čele tabulky.