0:3
1:3
3:4
- : -
branky (asistence): 37:31 Jaromír Täuber (Vojtěch Esterka), 40:19 Mikuláš Krbec, 43:43 Jakub Kolstrunk (Mikuláš Krbec), 44:04 Viktor Kopecký (Jakub Procházka)
branky (asistence): 00:35 Marek Vávra (Tom Ondrušek), 14:16 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 15:39 Ondřej Plíhal (Martin Koutný), 23:52 Ondřej Mikeš (Tomáš Sýkora), 26:45 Ondřej Mikeš (Tom Ondrušek), 27:05 Marek Matejčík (Michal Strachota), 42:16 Marek Vávra (Martin Pražan), 45:52 Martin Koutný (Zdeněk Žák), 48:47 Michal Strachota (Marek Matejčík), 49:54 Martin Koutný (Zdeněk Žák)

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:10
38. Jaromír Täuber, 41. Mikuláš Krbec, 44. Jakub Kolstrunk, 45. Viktor Kopecký - 1. Marek Vávra, 15. Tom Ondrušek, 16. Ondřej Plíhal, 24. Ondřej Mikeš, 27. Ondřej Mikeš, 28. Marek Matejčík, 43. Marek Vávra, 46. Martin Koutný, 49. Michal Strachota, 50. Martin Koutný; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 316; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 22, Petr Weissgärber 4 - Martin Frühbauer 15; po třetinách: 0:3, 1:3, 3:4;
60:00
Vyjádření trenéra týmu FAT PIPE FLORBAL CHODOV p. Davida Podhráského: Půlku zápasu jsme hráli výborně, vypracovali jsme si hromadu šancí a zaslouženě výrazne vedli. Poté jsme přepnuli na úsporný režim a samozřejmě jsme za to byli potrestáni. Začátek třetí třetiny nám utekl úplně, ale poté jsme ukázali zkušenost i kvalitu. Děkuji domácím a hlavně našim mladším žákům za skvělou atmosféru a držím Ústí palce!
60:00
Vyjádření trenéra týmu Florbal Ústí p. Marka Vojty: Soupeř zaslouženě zvítězil, pro nás inspirace. Jsem alespoň rád za pasáže, kdy jsme dokázali zvládnout dělat kvalitně jednoduché věci. Děkuji fanouškům za podporu a soupěři za utkání.
51:33
Vracíme se do příběhu, protože Chodov opět kontroluje hru a Ústí se snaží dostávat do protiútoků
49:55
Po desáté brance opuští brankoviště domácí brankář Tomáš Fibiger
49:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Zdeněk Žák (4:10).
49:54
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Weissgärber družstva Florbal Ústí
49:54
Koutný si udělal prostor před brankou a dává desátý gól Chodova
48:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Matejčík (4:9).
45:41
Fibiger byl v situaci 1 na 1 proti Plíhalovi úspěšnější.
45:04
Sražená střela Krbce skončila na horní tyči.
44:47
Prvních pět minut bylo více než povedených ze strany Ústí
44:04
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
44:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Jakub Procházka (4:7).
44:04
A Ústí se probouzí, protože střela Kopeckého skončila v bráně a Ústí pomalu dotahuje svého soupeře.
43:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Mikuláš Krbec (3:7).
43:43
Rychlá odpověď od ústeckých hráčů
42:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (2:7).
42:16
Naneštěstí přichází schlazení domácích, když se prosadil, střelou mezi nohy přesouvajícího se Fibigera, Vávra
41:49
Ústí aktivní, střela od mantinelu a následná šance, jsou toho důkazem
41:07
Třetí třetina začala velice dobře pro domácí.
40:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec bez asistence (2:6).
40:19
Pěkná rychlá rozehra od Krbce skončila v bráně.
37:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaromír Täuber, asistoval Vojtěch Esterka (1:6).
29:00
Druhá početní výhoda vypadá mnohem lépe než ta první, ale gól zatím nepřinesla.
28:17
Krbec si udělal prostor na přihrávku, Horák ale trefil těsně nad.
27:57
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
27:57
Ústí bude hrát další přesilovou hru
27:06
Po šesté inkasované brance si Ústí vzalo oddechový čas, zda to něco změní, zjistíme v následujících minutách
27:05
Timeout Florbal Ústí
27:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Strachota (0:6).
26:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tom Ondrušek (0:5).
25:30
Chodov má navrch nejen na hřišti, ale paradoxně i v publiku, kdy Ústečané spíše pojídají své párky, pijou pivo nebo prostě nefandí.
23:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (0:4).
23:30
Rozehra před brankou Ústí končí neúspěšně, ale o 22 sekund později se Chodov prosazuje a navyšuje vedení o čtyři branky.
22:37
Fibiger si se zákrokem nebyl příliš jistý, ale nakonec míček vytěsnil z brankového prostoru.
22:27
Pěkný blok Lukáše Taubera
21:55
Kužel střílí vysoko nad branku
20:55
Druhá třetina začala v duchu té první, Chodov na balonku.
20:00
Střela do tyčky hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí .
17:05
Ústečané téměř minutu na balonku, ale jediné co dokázali vytěžit, byla střela Kužela do bloku
15:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Plíhal, asistoval Martin Koutný (0:3).
15:30
Řežáč trefil pouze Plíhala, který z dorážky netrefil branku, což mu asi vadit nemusí, protože o devět sekund později dává třetí branku utkání
14:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (0:2).
14:16
Hezká kombinace Chodova končí druhou brankou, s tímto nemohl ústecký brankář nic dělat.
13:50
Následná střela Krbce také mimo
13:30
Střela Koutného končí mimo
12:07
Rychlá rozehra z rohu od Sýkory nebyla přílíš úspěšná a Ústí může zkusit zahrozit z protiútoku.
11:33
Ústecký blok zatím úspěšně odolává tlaku,.
11:00
Krbec, střelou od mantinelu, trefil pouze brankářovo rameno.
09:41
Chodov opět v pěti hráčích.
08:50
I přes početní výhodu, jsou hráčí z Chodova aktivní a stále trápí svého soupeře
07:41
Vyloučen hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
07:17
Vavruška v situaci 1 na 1 neúspěšný.
06:00
Tomáš Fibiger již předvedl pár pěkných zákroků a drží svůj tým na vodou.
04:40
Na hřišti se neděje nic závratného, Chodov převážně kontroluje hru, zatímco Ústí se snaží chodit do rychlých brejků, ze kterých zatím nedokázali vytěžil skoro nic.
02:55
První střela domácích končí v gólmanovo ruce
02:25
Pavelka pěkně vyvezl balonek ze své poloviny
01:24
Chodov stále na balonku, od začátku si tvoří dominanci.
00:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (0:1).
00:35
Chodov střílí branku.
00:13
Hned od začátku utkání se Chodov pouští do útoku.
00:01
Krásný sobotní podvečer, vítáme vás na utkání mezi celky Florbal Ústí a FAT PIPE FLORBAL CHODOV. Oba týmy se nachází na opačných pólech tabulky, kdy Florbal Chodov je o bod za Vítkovicemi druhý, zatímco Florbal Ústí okupuje poslední příčku.
00:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Tom Ondrušek, Marek Vávra, Ondřej Mikeš
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Václav Vavruška, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec