2:2
0:1
1:0
1:0
branky (asistence): 03:55 Jan Kourek (Filip Krigovský), 17:28 Marek Ďopan (Ivo Teichman), 40:05 Ivo Teichman, 60:32 Přemek Pakosta (Jakub Levínský)
branky (asistence): 06:13 Petr Koláčný (Petr Voltner), 15:17 Petr Kadlec (Lukáš Michálek), 22:56 David Coufal (Jiří Juhaňák)

Sokol Pardubice - itelligence Bulldogs Brno 4:3p
4. Jan Kourek, 18. Marek Ďopan, 41. Ivo Teichman, 61. Přemek Pakosta - 7. Petr Koláčný, 16. Petr Kadlec, 23. David Coufal; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 3 + Michal Janeček 10:1; využití: 0:0; diváků: 475; zásahy brankářů: Jakub Levínský 13 - Jan Mazánek 19; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:0, 1:0;
65:01
Komentář trenéra hostí Rostislava Kohúta: My jsme viděli opatrné utkání. Dařili se nám dílčí cíle, což byly kontrola míčku a pečlivá obrana. Ještě to není úplně ono, ale máme na čem stavět do dalších zápasů. Utkání rozhodla loterie prodloužení. Velice děkuji hráčům za výkon a domácím gratuluji.
65:01
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Brno dnes hrálo celý zápas osobní obranu, co na atraktivitě utkání nepřidalo. Tempo hry nebylo vysoké. O to více musíme kluky pochválit za to, že drželi taktické pokyny, které jsme si řekli. Během utkání jsme si vytvořili více gólových šancí a díky dobře postavené soupeřově brance jsme vyhráli "jenom" za dva body. Věřím, že nás tento výkon do dalších zápasů psychicky zvedne.
65:00
Střely v prodloužení - 1:1
65:00
Nejlepší hráči utkání - domácí 37 Přemek Pakosta, hosté 25 Petr Kolačný.
60:32
60:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jakub Levínský (4:3).
60:09
Coufal se přímo po buly dostal ke střele, ale gól nevsítil.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 9:5
60:00
59:59
Krigovský přečkal skoro celou poslední minutu za brankou Pardubic, a tak se půjde do prodloužení.
58:14
Hrají se poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:12
Pardubice již poněkolikáté strefují Mazánka, ale nedokáží ho stále prostřelit.
53:07
O. Pakosta nadvakrát dorážel u Mazánka, ale branku nevsítil.
52:00
Po svém odpykaném osobním trestu se do hry vrací Janeček.
48:27
Dleskova střela se odrazila od florbalky Bauera a míček skončil za mantinely.
47:25
Burianovu pěknou střelu Mazánek vyrazil.
45:44
Kourek ležel po střetu s protihráčem na zemi a držel se za hlavu. Nakonec však v pořádku odchází na střídačku.
43:55
Trenér domácích stáhl ze hry Gregora a do hry se dostává Burian.
40:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman bez asistence (3:3).
40:05
Teichman se hned po buly vrhl do útoku a vyrovnává tak skóre dnešního utkání.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 3:6
40:00
39:49
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
39:20
Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
37:36
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
37:36
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 10 minut za nesportovní chování.
37:36
Vyloučen hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:11
Dnešnímu utkání přihlíží 475 diváků.
32:20
Coufal se vytočil do střely a těsně minul branku Pardubic.
30:56
Domácí jsou v plném počtu.
30:30
P. Pakosta se snažil míček držet za soupeřovou brankou a byl zfaulován.
30:00
Bauerovu střelu Levínský vyrazil.
28:55
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
28:03
Ondráček po střetu s Ďopanem leží zraněný na zemi a hra je na chvíli pozastavena.
23:55
Formánek měl výbornou pozici pro střelu, ale přihrál ještě Kourkovi a ten branku ze svého úhlu nestrefil.
22:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Juhaňák (2:3).
22:56
Podruhé byl již Coufal přesnější a vsítil třetí gól Brna.
22:50
Coufal strefil tyč.
20:01
Buly vyhrál tým hostí, ale Kourek se stihl hned probojovat k míčku a procpat ho až k brance Brna.
18:31
Pešák se opřel do souboje tak, až Oubrechta nedovoleně zfauloval.
17:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Ivo Teichman (2:2).
16:50
Rozhodčí klidní Přemka Pakostu slovy: "Nech toho!" a hosté jsou na rozehrávce ve své útočné polovině.
15:17
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Kadlec, asistoval Lukáš Michálek (1:2).
15:00
Oubrecht srazil Kadlece na zem u mantinelu, a tak hosté rozehrávají v rohu za brankou domácích.
14:40
Střelu Koláčného vyráží Levínský vysoko do vzduchu.
13:58
Hru doprovází mnoho seker z obou stran a souhra hráčů bývá často nepřesná.
10:53
Gregor se dostal do výběhu a nahrál čekajícímu Teichmanovi před brankou hostí. Ten vystřelil, ale Mazánek střelu zarazil.
09:37
Petr byl nyní ve velké šanci, ale gólman hosty podržel a nohou míček vyrazil za branku.
06:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Petr Voltner (1:1).
06:13
Koláčný přesnou střelou vyslal míček za záda Levínského. Ten se ani nestihl probrat a zjistit, která bije.
05:26
Po chybě Brychty se Coufal dostal do střely, ale branku minul.
04:59
Ďopan zkusil svou střelou ohrozit svatyni hostí, ale tentokrát si na Mazánka nepřišel.
03:55
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Filip Krigovský (1:0).
03:55
Krigovský prudce nahrál na čekajícího Kourka před brankou, a ten přihrávku trefil z první přímo do branky hostí.
02:35
Teichmanovi bránil ve hře Michálek, a tak Pardubice rozehrávají v rohu hřiště za soupeřovou brankou.
02:00
Střela Přemka Pakosty byla vyražena Mazánkem.
01:15
Janeček uklouzl na palubovce a spálil si koleno. Ve hře ale průbojně pokračuje dál.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Michal Janeček družstva Sokol Pardubice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Jiří Bauer, Ondřej Lorenc, Luděk Ondráček, Jiří Juhaňák, David Coufal
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Václav Oubrecht, Jan Kourek, Radek Formánek, Tomáš Dlesk