1:2
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 05:05 Patrik Šimíček (Filip Hrabal), 31:09 Filip Hrabal (Dominik Eichner), 59:15 Michal Miške (Filip Hromádka)
branky (asistence): 07:18 Lukáš Miščík (Adam Růžek), 12:50 Kryštof Krbec (Daniel Cabejšek), 20:41 David Šimek (Matyáš Krebner), 31:54 Kryštof Krbec (Lukáš Miščík), 50:56 Daniel Cabejšek (Tomáš Kindl), 53:50 Jakub Šárka (Matyáš Krebner), 59:58 Jakub Šárka (David Šimek)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FbŠ Bohemians 3:7
6. Patrik Šimíček, 32. Filip Hrabal, 60. Michal Miške - 8. Lukáš Miščík, 13. Kryštof Krbec, 21. David Šimek, 32. Kryštof Krbec, 51. Daniel Cabejšek, 54. Jakub Šárka, 60. Jakub Šárka; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 184; zásahy brankářů: Štěpán Laja 18 - Michal Kotouček 19; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Dneska pro nás hodně důležité body. Celý zápas jsme odehráli koncentrovaně a dalo by se říct, že ze zajištěné obrany jsme celý zápas kontrolovali a zaslouženě vyhráli. Jsme spokojeni, děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Trunkáta: Dnes jsme po právu prohráli. Naše hra byla pomalá, bez náboje, bez nápadu a v neposlední řadě bez střelby. Pozitivně bych hodnotil prvních deset minut zápasu. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely 3. třetiny: 6 - 13
60:00
59:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (3:7).
59:58
Šárka zakončuje do prázdné brány.
59:15
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Miške, asistoval Filip Hromádka (3:6).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:08
Domácí hrají v plném počtu.
57:48
Ostravě se daří vzdorovat přesilovce hostí.
56:50
Tutovku Šimka vyráží Laja helmou.
56:08
Vyloučen hráč Jakub Mendrek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
55:01
Hrabal se na středu srazil se Šimíčkem a Ostrava přichází o balón.
53:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Matyáš Krebner (2:6).
53:50
Šárka si položil Laju na lopatky a s lehkostí zakončil.
53:20
Klimscha se snažil změnit skóre, ale jeho střela se nedostala ani přes první blok.
52:00
Ostrava se po dlouhé době dostává na polovinu soupeře.
50:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Tomáš Kindl (2:5).
50:56
Po chybě na mantinelu ztratila Ostrava míček, čehož hned využilo Bohemians a Cabejšek koncovkou přemohl Laju.
50:23
Domácí tým je ve velkém tlaku, Bohemians je uzavřela na jejich polovině a ne a ne ztratit míček.
49:28
Domácí tým je v plném počtu.
48:40
Bohemians má o mnoho více střel než FBC ve své přesilovce, ale všechny buď vedle nebo nad.
47:52
Krebnerovu střelu vyrazil Lípový.
47:28
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
47:08
Hosté hrají v plném počtu.
46:07
Zatím žádná střela, natož šance.
45:08
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
45:08
První přesilovou hru dnešního zápasu si vyzkouší domácí.
44:14
Šebek se dostal do dobré pozice, ale jeho střela zamířila mimo bránu.
43:22
Ostrava chytila druhý dech a snaží se se zápasem ještě něco udělat.
42:31
Ve velké šanci sjel Cabejškovi míček.
41:39
Klimscha se snažil zakončit, ale z brankoviště byl vytlačen Šefčíkem.
40:50
První minuta je horor pro domácí, musí čelit silnému nátlaku.
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians .
38:01
Sládkova střela končí v bloku hráče Bohemians.
37:19
Bohemka nenechá domácí hráče oddechnout a napadá i za bránou,
36:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
35:04
Hezká kombinace Čonka-Skyba a Mendrek končí střelou do pupku Kotoučka.
34:06
Eichner tečuje střelu Hrabala mimo bránu.
32:54
Krebner si míček zatáhl za vlastní bránu a vyčkává.
31:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Lukáš Miščík (2:4).
31:54
Krbec si na polovině natáhl míček za záda a jeho bombu ani Laja neviděl.
31:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Filip Hrabal, asistoval Dominik Eichner (2:3).
31:09
Hrabal se hravě dostal přes své protihráče a nekompromisně zakončuje.
30:47
Krebner ve velké šanci zasahuje balónek vysokou holí a svou hrozbu tak sám eliminuje.
30:11
Rozehrávku před bránou si vyzkouší i Bohemians.
28:41
Křivovi nesedla přihrávka Mendreka a míček mu z dobré pozice odskočil.
28:02
Klimscha s Danišem uklidňují nervózní hru.
26:59
Eichner poslal na Hrabala nepřesnou přihrávku, kterou chytá až Kotouček.
26:34
Ostrava se opět snaží kombinovat v obraně.
25:07
Cabejšek nádherně vystihl přihrávku protihráče a běžel sám na Laju. V konečné fázi domácí bránu ale přestřelil.
24:25
Zezulka nastavil Hrabalovi tělo a rozehrávat bude Ostrava.
23:50
Šanci Eichnera zmařil Dobisík.
22:36
Jak pro Ostravu bylo lehké dostat se na začátku první třetiny z obrany až k bráně, tak teď jim to činí nemalé potíže.
21:12
Hrabal se snažil obehrát Zezulku, který se nenechal zmást a bere Hrabalovi balónek.
20:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Matyáš Krebner (1:3).
20:41
Krebner zpoza brány našel volného Šimka, ten se následně nemýlil.
18:37
Eichner se snažil procpat míček na Hrabala, aby mohl jít sám na Kotoučka, ale Krbec myšlenku přečetl a zakládá útok na opačnou stranu.
17:14
Na hřišti se nic moc neděje, žádný tým se nedostal k větší šanci.
16:12
Bohemians je rychlejší na nohou a přihrávky soupeřům sbírají.
14:51
Ostrava "kombinuje" v obraně, ale přes hráče Bohemians ne a ne se dostat.
13:56
Po faulu Miškeho rozehrává Bohemians.
12:50
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Kryštof Krbec, asistoval Daniel Cabejšek (1:2).
12:50
Hosté Ostravu tak dlouho točili, až domácí nechali na středu volné místo, kterého využil Cabejšek s Krbcem.
11:54
Bohemka také umí zahrozit. Kousíček vedle a hosté slaví gól.
10:51
Zatím má ze hry více domácí tým a většinu času se hraje na polovině Bohemians.
09:42
Hrabal vypustil jedovatou střelu, následnou dorážku Eichnera vykryl obránce hostí.
08:47
Pokus bekhendem překazil Křivovi Palatínus.
07:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Miščík, asistoval Adam Růžek (1:1).
07:18
První, druhá, třetí.. Avšak nad čtvrtou dorážkou už ani Laja nevyzrál.
06:00
Rychlík Čonka-Skyba utekl hráčům Bohemians a s míčkem na hokejce se dostal až za soupeřovu bránu, kde se snažil najít své spoluhráče. Ti však byli všichni obsazeni, tak z této akce domácí nemohli těžit.
05:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Šimíček, asistoval Filip Hrabal (1:0).
05:05
Ostrava si hravě poradila s rozehrávkou před bránou a Šimíčka nezastavila ani zeď protihráčů.
04:38
Bohemka se snažila vytvořit akci. Domácí přečetli hru a nedovolili soupeřům zakončit.
03:25
Čihák bojoval i přes mrtvoly a vybojoval na středu míček, který poslal na svého spoluhráče.Střelu se Lajovi podařilo chytit.
02:27
Miščík sám před bránou! Jeho střela míří však vysoko nad.
01:43
Křivovu střelu Kotouček s přehledem chytá.
00:56
Po faulu na Čonku-Skybu má Ostrava rozehrávku z rohu, ze které se ji nepodařilo vytvořit ani sebemenší šanci.
00:01
Úvodní buly vyhrál pro svůj tým Krebner.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, Matyáš Krebner, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Jiří Šebesta, Dominik Klimscha, Jan Daniš, Filip Čonka-Skyba, Michal Miške